Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
O to oni robią jakieś akcje? Dzisiaj więcej na mnie ataków wysłałeś niż oni przez 2 tygodnie ostatnie ;/
 

DeletedUser15394

Guest
No profilowe mamy kozak, szkoda że grepo ma takie ograniczenia i nie można nic lepszego :p
 
Zapomniałaś o przecinku przed "bo".
A tutaj dałaś spację przed znakiem zapytania, dużo tego można znaleźć, może razem sobie powtórzymy?
Cały czas mówię o twojej wrażliwości. Nadal nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz...
Nie wiem skąd ten cytat:( ktoś tu wertował chyba moje wpisy i wiadomości sprzed kilku miesięcy. To już trochę chore :eek: :eek:
 

DeletedUser27580

Guest
Cały czas mówię o twojej wrażliwości. Nadal nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz...
Nie wiem skąd ten cytat:( ktoś tu wertował chyba moje wpisy i wiadomości sprzed kilku miesięcy. To już trochę chore :eek: :eek:
Wszedłem na pierwszą stronę tego tematu i kliknąłem dwa razy przycisk "następna", nic ciężkiego znaleźć tutaj twoje wpisy.

mistrzdiablo a może tutaj?
JWRgZ9a.jpg
 

DeletedUser32434

Guest
Zapewniam Cię, że mamy tyle mitów, że zmiotlibyśmy was i nie tylko od tak.
Ale, że większość klocków na moralach albo na czerwonych wyspach to tak średnio strategicznie się opłaca.
 

DeletedUser27580

Guest
Triss mnie sprowokowała. Możemy się umówić, że do Tomasza miasto obok polecę bez morali, a ty polecisz mitem odbijać oka? :D

Wiem, że macie dużo mitu, te z mojego murku to ubite u 3 waszych urlopowiczów.
 

DeletedUser32434

Guest
Z tego co kojarzę to ty od początku fejkowałeś i prowokowałeś cały nasz sojusz bo krynu Ci wysyłał fejki.
Po 2 triss to raczej ty prowokujesz, a że ty dajesz się sprowokować to inna sprawa.
Nasi urlopowicze mnie nie interesują, mogą być rozbierani przez was/ przez nas czy tam walną szaraki- każdy w ma życiu priorytety i raczej życie realne jest ważniejsze niż jakieś miasta w grepolis, no przynajmniej jest takie moje zdanie.
I tak w dominacji połączy się 45 graczy więc nie spinajta dupy...
 

DeletedUser27580

Guest
No to jest prosta zasada, jak muszę wstać to nie chce siedzieć sam, dlatego obrywa się randomom :)
 
Do góry