Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser33123

Guest
Idź lepiej ognie odbuduj, bo coś cienko Wam poszło to odbijanie dzisiejsze.
yyyyy co poszło??? j jakie odbijanie ? bo nie wiem o czym mowa X

żałosny sojusz starych dziadów bo ja nie leciałam a mój soj na urlopie bo piją inie mieli jak lecieć nawet jak by chcieli XD i tylko ja jestem, więc nie wiem czym się szczycisz ???? XD XD XD XD??? Tym że mury i wieże macie wszędzie a my was na żywca i jeźdźca bierzemy XDXDXDXD a wy nam na farcie sporadycznie w dodatku XDDXDXDDDDDDD...
 

DeletedUser27580

Guest
yyyyy co poszło??? j jakie odbijanie ? bo nie wiem o czym mowa X

żałosny sojusz starych dziadów bo ja nie leciałam a mój soj na urlopie bo piją inie mieli jak lecieć nawet jak by chcieli XD i tylko ja jestem, więc nie wiem czym się szczycisz ???? XD XD XD XD??? Tym że mury i wieże macie wszędzie a my was na żywca i jeźdźca bierzemy XDXDXDXD a wy nam na farcie sporadycznie w dodatku XDDXDXDDDDDDD...


oezu ale rakowisko
 
yyyyy co poszło??? j jakie odbijanie ? bo nie wiem o czym mowa X

żałosny sojusz starych dziadów bo ja nie leciałam a mój soj na urlopie bo piją inie mieli jak lecieć nawet jak by chcieli XD i tylko ja jestem, więc nie wiem czym się szczycisz ???? XD XD XD XD??? Tym że mury i wieże macie wszędzie a my was na żywca i jeźdźca bierzemy XDXDXDXD a wy nam na farcie sporadycznie w dodatku XDDXDXDDDDDDD...
Sylwia nie szalej tak :)
Rozumiem że ty należysz do tych młodszych graczy ?:p
U nas przynajmniej murów na niebieskich wyspach nie robimy nie to co Kosiarka ;)
 
No dobra. W sumie jak dla mnie może być, kim sobie chce, nawet Młodym Wilkiem... ;3 i ile końcowo kolonów weszło?
 
nie pozostaje mi nic innego jak napisać do niech zgłoszenie. Prawdopodobnie zostanie odrzucone :) Nie wystawisz mi dobrych rekomendacji :)
Ale znalazłem już sojusz dla siebie będziesz biedny ;)
 
Do góry