Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

czekam z niecierpliwością :)
Noo, szczególnie mi, zza tego murku, nie? XD
Piękny pokaz hipokryzji, jak pierw Was cisnął od najgorszych, za to obstawianie się, a teraz się z Wami zrównał poziomem :D
No nic, może chłopaczek nadrobi goldem, jakoś trzeba zatrzeć brak skilla
 

DeletedUser32434

Guest
We tam utkaj, sam nie jesteś lepszy. Wchodzę tutaj i widzę tylko spam i płacz jakiegoś kota :)
 
stawianie gier wyej niż życie prywatne, niewiecie kto siedzi po drugiej stronie ekranu

lepiej tam łodki klepcie a nie cała noc i ranek obstawiacie gościa kilka pak mityków i nie ma

ps. pilnujcie swoich graczy z południa 45 ;)
 
szkoda że tak nie szczekałeś, jak brałem Ciebie i czarcika jak chciałem XD
misiek, tam nawet połowa naszego deffa nie stała :> byliśmy zajęci obsawieniem kolonów u Waszego top1 fajtera i złotnika

i tak sobie w sumie myślę, że nawet mógłbym wam te wioski oddać, jesteście zbyt ciency w uszach żeby lecieć na któregokolwiek aktywnego od nas :>
 
A ile od ciebie Bobusiu poleciało? Bo ja ani jednej nie widziałam no chyba że ognie na zbicie transów się liczą ;p Trochę nie ładnie z twojej strony ;p
 
Z tego co pamiętam jak ostatni raz miałam Bobusia obok (zanim zwiał oczywiście) to dostał kolona i nawet murek go nie uratował ;/ Cały front zamurujecie? Czy tylko ofiary które nie mają jaj zostawić odpalonej apki?
 

DeletedUser27580

Guest
stawianie gier wyej niż życie prywatne, niewiecie kto siedzi po drugiej stronie ekranu

lepiej tam łodki klepcie a nie cała noc i ranek obstawiacie gościa kilka pak mityków i nie ma

ps. pilnujcie swoich graczy z południa 45 ;)
W twoim wypadku wiemy, słup który obstawione miasta nawet traci, o reagowaniu na ataki w nietypowych godzinach nie wspominając :v Taki wygadany się zrobiłeś jak straciłeś kilka wioch(przynajmniej 2 wzięliśmy ci na żywca, bez najmniejszych problemów), zamurowałeś wioski żeby potem oddać je aktywnym kiedy okazało się, że te śmieszne bunkry u Ciebie padają na 3 paki offa. Teraz siedzisz z jedną wioską na froncie, obstawiony deffem sojuszu bo swojego nie masz i dalej coś szczekasz.

Pilnować swoich graczy? Co nam zabierzecie od nieaktywnych my sobie odbijemy biorąc was bez litości na akcje, tak jak to robimy co wieczór od kilku tygodni. A jak dalej będziesz pyskować to wejdziemy do wioch toretto na całe wasze wyspy i wtedy dopiero będzie płacz jak my się pobawimy z waszymi nieaktywnymi :)
 

DeletedUser32971

Guest
Miałem nie wchodzić więcej na FO, ale aż muszę się uśmiechnąć ostatni raz, jak zobaczyłem wasze 23%.

PS: Ten yodla cały to do wywalenia się nadaje tylko. Wstyd i żałość, nie człowiek.

Pozdrawiam cieplutko
Chamuj piętę koleżanko bo się jeszcze przejedziesz i naucz przepisywać niki , a wstyd i żałość to jest to co robisz ;)
 

DeletedUser33160

Guest
head.gif
283.gif

i.php

mida.gif


Otrzymane punkty walki:
bpnt.png
728
283.gif

i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php


rluck.png
Szczęście: 7 %
rmorale.png
Morale: 100%
town.gif
Doznos
player.gif
Gra Muzyka i LOL
ally.gif
Pati Szaleto
59800
rwood.png
63600
13800
rstone.png
50200
36800
riron.png
26120
460
rpopu.png
682
0
rfavor.png
0

rwall.png
Mur miejski: 20 (-0)
town.gif
N Rolada zbożowa
player.gif
Gra Muzyka i LOL
ally.gif
Pati Szaleto
RR.png
okupowanego przez:
player.gif
dazik9271
foot.gif

(18.12.2019) 18:20:21
240.gif
Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.20
 
Do góry