Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32971

Guest
Nie no beka z każdej strony walczyliście??? Ok niech będzie zakończę te jałowa rozmowę bo widzę że to nie ma sensu, dodam tylko tyle że nie każdy zrobi wszystko żeby dostać jakie odznaczenia w dodatku z którymi i tak nic nie zrobi ale to tylko moje zdanie ,gratuluję taktyki i sposobu wygranej ;)

PS nie krzyczę tylko obserwuje co się dzieje :)
 
Zanim świat się wykruszył siedzieliśmy w centrum i walczyliśmy z każdym dookoła. Tak, przyznaję, było to męczące i nie raz dostaliśmy po doopie. No, ale jakoś sobie trzeba wytłumaczyć...

Nie wiem czym się zmęczyłaś jak przez większość Synopy byłaś zabunkrowanym moralowcem :rolleyes: Chyba tymi atakami po nocach:p
 
Ogólnie to na retimno było więcej, tylko tam był też temat ,,retimno party'' liczący 2k postów. Jeśli chodzi o sam temat rozmwy o świecie.. to synopa jest pierwsza.
 

DeletedUser33539

Guest
Królisio podrzuć jakąś muzę
muza.gif
 
Bobuś strasznie wygadany się zrobiłeś, szybko zapomniałeś jak ci wioski na żywca łykałem, jak byłeś gnębiony po nocy i jak Kacperek z palcem w nosie burzył te twoje śmieszne bunkierki i brał co chciał :> Ciesz się, że ktoś za ciebie wygrał świat bo ty się nadajesz jedynie do budowania nam ogniówek, chociaż te i tak trzeba było po tobie przerabiać słupku.
 
Do góry