Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser33598

Guest
przymroziło dzisiaj w nocy
kostkalodu.gif
 

DeletedUser29757

Guest
Gratki dla Pomidorków za wygranie serwera i to z ogromną przewagą. Pakty paktami, ale koniec końców zrobili ponad 50% w jednym sojuszu.

Gratki też dla Kacperka za zdobycie top1 złomiarza serwera :p Na wszystkich serwerach to samo. nie pamietam kiedy ostatnio ranking wojowników wygrał wojownik. Zmysły i rozbijanie to zuo
 

DeletedUser32971

Guest
Rybko ten świat umarł dawno temu(minimum w nowy rok) przez pomidorki bo nawalili tyle paktów że nie było sensu grać ;) Łukaszek pewnie czerwony ze złości tyle pln-ów poszło a tu myk drugie miejsce ,nie dla każdego są ważne mieczyki czy koronki tylko sposób w jaki się gra bo też mogłem tu wygrać (zapro miałem) ale nie jestem horągiewą co idzie tam gdzie wiatr zawieje no ale wiadomo jak jest :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Żabciu, na Ramnusie Sezon na Ogórki grał solo bez paktów i daliśmy radę. Ale w odróżnieniu od Was my zamiast spamować na fo, to biliśmy koalicje złożoną z wszystkich pozostałych sojuszy, wiec troszkę z politowaniem czytam te wasze lamenty na dyplomację Łukasza. To wy byliście faworytem. Ci śmieszni nowosystemowcy z ich murkami mieli się rozpaść po miesiącu
 

DeletedUser32971

Guest
Jeden świat solo wygrany to raczej nie za dużo ale się domyślam że tam pewnie nikt nie grał ,myśl sobie co chcesz i popatrz że dużo osób w Do Ustalenia nie ma koronek czy mieczyków a wiesz czemu tak jest??? Bo wygranie za wszelką cenę czy to zostawić kolegę czy szpiegować itp. nie przychodzi im łatwo i kliknięcie opuść sojusz bo ktoś mi obiecuje jakieś blaszki (z którymi nie wiem co robicie) nie jest najważniejsze ,żyj sobie dalej w przekonaniu jaki masz fantastyczny sojusz/ekipe/czy jak ich tam zwie tylko pamiętaj że ludzie z takim podejściem idą zawsze tam gdzie jest lepiej i na którymś świecie pewnego dnia może być tak że twoi "kompadre" będą gdzieś indziej bo tam jest lepiej :D
 

DeletedUser33588

Guest
Ale Ty jesteś przykry chłopie, aż mi się Ciebie szkoda zrobiło
Nikogo nie obchodzi co było na Ramnusie, na Synopie pomalowali cały serwer na zielono/niebiesko i to się liczy xd
Co do top1, piękny pstryczek w nos Łukasza, który wydał od groma złota na swoim złomie, byleby zrobić sobie bezpieczną przewagę, a i tak ogląda czyjeś plecy, super sprawa.
Jakby nie ta fuzja z Koksami+pokaźna liczba paktów to całkiem inaczej by to wyglądało, ale masz rację, zostaliśmy zdominowani totalnie, chylę czoła przed pierwszymi ludźmi na polskim grepo, którzy zrobili 50% xD
Dominacja to syf, nigdy więcej, siemanko.
 

DeletedUser30647

Guest
yodła ty miales propozycje wygrania swiata ? Hahaha smieszne , ciekawe od kogo ? :) a co do malowania swiata na zielono , przez wiekszosc swiata 5 miesiecy ( na miesiac przed dominacja ) walczylismy na 4 fronty - na 4 morzach , zaden inny sojusz tego nie doswiadczyl . Koksy walczyly tylko z nami , Ustaleniowcy walczyli tylko z nami . Nie mieliscie wspolnego frontu , wszyscy z was mieli mieli tylko jeden front - NAS . Do tego byly jeszcze Mirabelki na naszym M55 . Dla przypomnienia dodam ze sojusz Do ustalenia powstal z fuzji z dwoch ( albo 3-4 bo byly jeszcze drugie sojusze ) sojuszy ktorzy mieli w 90% opanowane dwa centralne morza 44 , 54 jak to sie skonczylo , wiadomix :) co do Paktu z Koksami na koniec , taka byla wola wiekszosci Radnych ( moje zdanie kto znal ten wie ) , co do zlomowania , pierwsze byly u was dokladnie u Kacperka , my zlomowalismy na dwa/trzy tygodnie przed rozpoczecien dominacji a pozniej poszlo bardziej masowo bo cel byl 50% a poza tym wy odpusciliscie , urlopy I szare po inwazji naszej na M44 .
 

DeletedUser30647

Guest
Oczywiscie wawa zgadzam sie z Toba w 100% :) tylko nie lubie oczerniania I patrzenia pod jednym katem I wytykania tego co bylo w ostatnich 3 miesiacach gdzie swiat zostal przesadzony. Niektorzy zapomnieli ze to Pomidory biły sie z calym swiatem przez 5 miesiecy na 4 morzach . Nie raz bylismy juz odliczani jak bokserzy na deskach , nie dawano nam zadnych szans na przetrwanie .
 

DeletedUser30647

Guest
I mimo wszystko ja ten świat bede miło wspominal , to byl moj pierwszy swiat na starym systemie . Spotkalem ciekawych I dobrych graczy zarowno wsrod swoich jak I przeciwnikow . Jeszcze raz dziekuje I do zobaczenia . I nie ma co plakac tylko grac dalej na innych serwerach a z poprzednich wyciagnac wnioski I analizowac popelnione błędy :)
 

DeletedUser32971

Guest
Bakus czy jakoś tak pisałem z nim i zapke już miałem ale nie skorzystałem bo to nie dla mnie a fuzja była z dwóch sojuszy jony i woźne gdzie wy wtedy mieliście kasztany,pomidory,dynie i jakiś jeszcze no i pakty z tempesty, słupy reszty tych sojów nie pamiętam ,to co ty do mnie rozmawiasz, widać jak porządek tam macie że nie wiecie co się dzieje
 
Do góry