Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30647

Guest
yodla pierwsze slysze , gdyby nie to ze tutaj sie udzielasz to bym nawet nie wiedzial ze grales na tym swiecie , swiat dominacji a ty wszystkie albo 95% ich masz na skalkach :)
 

DeletedUser32971

Guest
Koksy zabawa trwa dalej :) wszyscy grają pod Pomidorki ? Zabawne :) Jony , Wozne , Koksy trzy mocarstwa starego systemu i mamy Was na czerwono z każdym długie fronty ale oczywiście wszyscy grają pod Nas bo dajecie nam PW :) Dziękuję :). Wasze liczenia kto ile miast stracił na czyją rzecz parodia czemu ? Bo jak wasz gracz traci miasta to go wyrzucacie z sojuszu żeby Wam statystyk nie psuł :) To mój pierwszy świat na tym podboju i chyba.ostatni bo mając takich przeciwników to odechciewa się grepo . Załośni jesteście a mocni tylko tutaj w pisaniu bredni .
Hahaha wielkie Koksy co dużo szczekają tutaj i piszą jak oni walczą z całym światem i wymyśloną koalicją przeciwko nim a najpierw podbierali graczy po Blenderach pisali do nich privy zachęcające do przejścia a teraz kolejnych czerwonych biorą do siebie :)

Podczas kryzysu u Mirabelek szukacie pocieszenia i pomocy u innych ? Taka była współpraca między wami a jak was potrzebowali to Koksiki nie pomogły ? Prawda boli ? Wcale się nie zdziwie jak przy dominacji wielki koksiarz poprosi jeszcze Wozne lub Jony o pomoc w wygraniu świata :) Na spokojnie ogarniemy jeszcze trochę swoje sprawy i przyjdziemy po was więc wypierz sobie kilka spodni żeby mieć na zmianę :) pozdr.
Wiesz co to jest ironia??? To co tutaj napisałeś piszesz że na każdym froncie walczycie i nie dajecie rady mimo tego że mieliście pakty z tempesty, słupy i jeszcze kilka (nie chce mi się tego wszystkiego cytować) taki to był wasz plan wyzywać się na FO a na koniec szpachle zbite a co do fuzji powstała z dwóch sojuszy w przeciwieństwie do was my nie braliśmy jak popadnie ludzi bo mogą robić deffa i go wysyłać nie ten sposób gry ,więc przyjacielu mojej kozy zakończmy ta jałową rozmowę bo to nie ma sensu ,a co do mnie to byłem słupem co deffa klepał i wysyłał innym można powiedzieć że takim waszym rambow tylko że moje PW nie jest ze złomu tylko z prawdziwej obrony może że 100k jedynie
 

DeletedUser15394

Guest
Powtarzam proszę pokory trochę dla jednej i drugiej strony bo jak widzę co tu jest wypisywane to oczy bolą - prawda jest taka że dzięki koksom gracze z murarzy dominacje dostali i powinni nam dziękować, swego czasu to ja powiedziałem że świat się tak skończy jeszcze jak był sojusz jonowie i stało się tak jak przewidziałem ale teraz zaczynam żałować czasami bo ciekawe jakby teraz świat wyglądał jakbyśmy grali bez połączenia a ja mówiłem kosie żeby zostać przy pół na pół i normalny % dominacji ale on szef to tak zdecydował :) i chyba więcej murarzy dostało dominacje można powiedzieć za nic bo od koksów ludzie przestali grać bo miasta daleko od czerwonego. A najbardziej mnie śmieszy jak ktoś porównuje sojusz z tego ramnusa czy jak mu tam do synopa gdzie tam grała elita nowego systemu :D
 

DeletedUser30647

Guest
mistrzunio to nie Murarze dostali dominacje dzieki Koksom tylko Koksy dzieki Murarzom ( albo Pomidorkom ) . Przed fuzja wasza strata do nas siegala okolo 10% I sie powiekszala . Wy jako Koksy nie liczyliscie sie w dominacji I nikt ani nic by tego nie zmienilo . Mogliscie tylko dolaczyc do nas albo Ustaleniowcow . Gdybyscie sami chcieli dalej grac to nic byscie nie osiagneli . Dominacja zostala by odpalona na poziomie 36-38% przez nas albo Ustaleniowcow ale patrzac co wydarzylo sie na M44 to raczej to Pomidory by ja odpalily .
 

DeletedUser32971

Guest
Widzę że ty to w piórka ładnie obrosłeś ,jedziesz po osobie co pomogła wam wygrać hehe dobry jesteś normalnie bądź moim mentorem to będę miał wygrane za każdym razem a tak serio że gdyby nie ta fuzja z koksami inaczej by to wyglądało bo grając dwa sojusze na 5+ to nie którym się odechciało i skończyli grać :D
Właśnie przybiłeś następny gwóźdź do trumny pokazując jak traktujecie paktowiczów, a macie kilka miejsc i cicho siedźcie brawo wy ;)
 

DeletedUser30647

Guest
Pisze tylko to co by sie wydarzylo , a akurat wklad gracza mistrzunio do wygrania serwera przez Pomidory to 0,01 % .
 

DeletedUser30647

Guest
Weszlibysmy wawka bo moj plan inwazji M44 powstal jeszcze przed fuzja z Koksami tylko przez rozbiorki wewnetrzne byl odkladany . Ale fakt mozliwe ze nie byloby nam tak latwo tam przejmowac miast .
 

DeletedUser15394

Guest
Przecież koksy były pierwsze w bobie i to ze sporą przewagą zanim devilek z jonami się połączył :D chyba ktoś ma zaniki pamięci a po ich połączeniu nie pełnym było wiadomo że mają więcej miast niż my oddzielnie dlatego doszło do połączenia bo oni nas do tego zmusli w innym wypadku nie miało by miejsca żadna fuzja xd zadnego wkładu bym kijem nawet w takie g nie włożył :D
 

DeletedUser30647

Guest
Mistrzuniu kiedy byla fuzja Jonow z Woznymi ? Kiedy wy byliscie pierwsi w bobach ? Ja tu pisze o dominacji I % a nie o miastach kto ich mial wiecej :) jak weszlismy w ere dominacji to Murarze byli top 1 , Ustaleniowcy top 2 a Koksy ze spora strata dopiero top 3 .
 

DeletedUser15394

Guest
Nie wydaje mi się że to była spora strata a teraz sobie pomyśl jakbyśmy pakt z wożnymi podpisali co by z was zostało jak już sami na moralach zabieraliśmy wam może z 3 miasta na dzień przynajmniej gdzie wy jak nam jedno tygodniowo zabieraliście to był cud - jedynie z rozbiórek mogliście sobie miasta zabierać :) ale często wam pomagaliśmy. Gdzieś chyba mam ss jak to wyglądało na początku może znajdę to wyślę
 

DeletedUser30647

Guest
Zgadzam sie , tylko powtarzam to po raz kolejny , my walczylismy na 4 centralnych morzach - m54 - Koksy , m44 - Jony , m45 - Wozne , m55 - Mirabelki . A te 4 wymienione sojusze wyzej tylko z nami bo nie mieliscie miedzy soba praktycznie zadnego frontu dlatego te statystyki tak wygladaly ale suma sumarow wychodzilismy zawsze na plus . Co do tego ze jezeli nie bylo by fuzji na dominacje Pomidory+Koksy to swiat krecilby sie dalej I o wygrana walczylyby Pomidory I Ustaleniowcy . Gdyby Koksy zrobily fuzje z Ustaleniowcami to oni by wygrali dominacje na 40%.
 

DeletedUser32971

Guest
Mistrzuniu kiedy byla fuzja Jonow z Woznymi ? Kiedy wy byliscie pierwsi w bobach ? Ja tu pisze o dominacji I % a nie o miastach kto ich mial wiecej :) jak weszlismy w ere dominacji to Murarze byli top 1 , Ustaleniowcy top 2 a Koksy ze spora strata dopiero top 3 .
Kolego moje kozy ty chyba nie wiesz co piszesz albo ja źle to rozumuje wyjaśnię to w podpunktach a ty weź klepnij czy dobrze rozumiem:
1pisałeś że ledwo zipiecie bo walczycie z "całym" serwerem i upadek bliski,
2z tego co zrozumiałem to wszyscy walczyli tylko z wami a między sobą nie ,mam rozumieć że to była koalicja??? Chociaż my mieliśmy wszystkich na czerwono (nasz ulubiony kolor w tej grze),
3chcesz powiedzieć że nawet bez fuzji z koksami to i tak byście wygrali bo macie 50% dominacji (z dużą pomocą kokosów bo po przybiciu szpachelek z nimi pełno się ich zrobiło koło nas-tu jest wasz poziom gry niech inni się męczą a my pyk wygraną bierzemy),
4a jak byście wykonali ten plan wejścia na m44 przed fuzja i bez niej skoro rozbiórki mieliście i nie było czasu a wiochy traciliście co jakiś (chyba że nocne morale)

Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem ale wy chcecie zrobić tu z siebie męczenników że niby jak na ramnussie walczyliście z całym serwerem samemu (w co mocno wątpię) ,mnie to dziwi że ktoś wogóle chce z wami grać i idzie na te bzdurne układy z wami.

Chyba tyle bo takiej dziwnej historyjki dawno nie słyszałem ;)
 

DeletedUser15394

Guest
A o tym że na początku mieliście 3 sojusze to już nie wspomnisz? A raczej dwa + pakt z jakimś sojuszem co póżniej stał się waszym 3 sojuszem
 

DeletedUser30647

Guest
Mistrzuniu mielismy 2 sojusze Sezonow po fuzji ( a raczej ich upadku ) z Blenderami mielismy chwilowo 3 sojusze plus Pakt z Temples gdzie oni byli na M56 I to wszystko na tamten moment . Ale wtedy Jony mieli 2 sojusze , Wozne mieli 2 sojusze , Koksy mieli 2 sojusze , Mirabelki mialy 1 sojusz idac tym tokiem .
 

DeletedUser32971

Guest
Zgadzam sie , tylko powtarzam to po raz kolejny , my walczylismy na 4 centralnych morzach - m54 - Koksy , m44 - Jony , m45 - Wozne , m55 - Mirabelki . A te 4 wymienione sojusze wyzej tylko z nami bo nie mieliscie miedzy soba praktycznie zadnego frontu dlatego te statystyki tak wygladaly ale suma sumarow wychodzilismy zawsze na plus . Co do tego ze jezeli nie bylo by fuzji na dominacje Pomidory+Koksy to swiat krecilby sie dalej I o wygrana walczylyby Pomidory I Ustaleniowcy . Gdyby Koksy zrobily fuzje z Ustaleniowcami to oni by wygrali dominacje na 40%.
Weź ty mi powiedz gdzie wy byliście na m44 od początku świata??? Bo jakoś was sobie nie przypominam ,chyba że liczycie te pojedyncze miasta co mieliście to równie dobrze można powiedzieć że my walczyliśmy na m64 bodajże bo jeden od nas tam poleciał męczyć jednego delikfenta
 

DeletedUser15394

Guest
Koksy 2 sojusze gdzie w jednym sami moralowcy xd mieliście 2 sojusze pełne i blandery też miały pełny sojusz gdzie padły pod naszym naciskiem i do nas chyba z 3 osoby doszły a reszta utworzyła wasz 3 sojusz ale to i tak nic nie dało bo przejmowaliśmy wszystko jak leci do granicy m55 i tylko pakt nas zatrzymał przed m55 :D
 

DeletedUser30647

Guest
Yodla albo jestes ulomny albo naprawde nie rozumiesz :)
1. U nas wygladalo to roznie byly nawet propozycje ze konczymy ten swiat I nie gramy dalej ale zawsze jakos dawalismy rade choc chwilami bylo ciezko .
2. To ze my walczylismy na 4 morzach nie oznacza ze wy wszyscy mieliscie Pakty I koalicje przeciwko nam , poprostu takie bylo polozenie naszego sojuszu ze graniczylismy z wami a wy z nami . To ze mieliscie wszystkich na czerwono nie oznacza ze wy ze wszystkimi walczyliscie .
3. Gdzie ja napisalem ze bez fuzji z Koksami mielibysmy 50% ? Czytaj uwaznie moje wpisy powyzej :).
4. Jak bysmy to zrobili to juz moj problem , plan ulozy byl już wczesniej a fuzja z Koksami to tylko przyspieszyla .
 
Do góry