System nagród za siedem pierwszych dni logowań

DeletedUser

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

delano, spokojnie - system nagród za siedem pierwszych dni logowań jest oprócz standardowej nagrody dziennej. Lepiej zastanów się w którym mieście chcesz mieć ekstra 100 wolnych mieszkańców więcej.

czyli będzie normalna nagroda dzienna + ta
tak ?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

tak stara nagroda dzienna będzie nadal + ta która jest tylko za 7 pierwszych dni
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

Mam pytanie które bardzo mnie dziobie, Skoro dostajemy dodatkowe 100 mieszkańców, to czy za tydzień znowu dostanie się na te samo miasto następne 100 czy tylko na jedno miasto dodatkowe 100 mieszkańców? Jak to ma działać z tymi mieszkańcami?

Bardzo prosze o odp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

delano, spokojnie - system nagród za siedem pierwszych dni logowań jest oprócz standardowej nagrody dziennej. Lepiej zastanów się w którym mieście chcesz mieć ekstra 100 wolnych mieszkańców więcej.
I to jest prawda. Odszczekuję bez najmniejszego "ale" ... Mam swoje zaplanowane łaski zgodnie z harmonogramem dotychczasowej gry a "oczko" to wartość extra do dziennego planu. Tak może być :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

po tych siedmiu dniach już nie bedzie kolejnych 7 :) Te 7 dni nagród jest jednorazowe

aha, czyli te 100 wolnych ludzi to jednak tylko jedno miasto na tym skorzysta, w takim razie może być ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

aha, czyli te 100 wolnych ludzi to jednak tylko jedno miasto na tym skorzysta, w takim razie może być ;p

Dokładnie tak, więc trzeba dobrze dobierać miasta na które się je bierze, dobrze że na Itace mam na razie jedno miasto, nie miałam dylematu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

Czy nagrody musze odebrac w dniu w ktorym je otrzymalem czy moge je trzymac i odebrac kiedy zechce?
 
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

Czy nagrody musze odebrac w dniu w ktorym je otrzymalem czy moge je trzymac i odebrac kiedy zechce?
Możesz kiedy chcesz, ale tylko po kolei po 1 każdego dnia. Możesz natomiast odebrać pierwszą nagrodę pierwszego dnia, a drugą np. trzeciego dnia. Wtedy trzecią nagrodę możesz odebrać czwartego dnia lub później.
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: System nagród za siedem pierwszych dni logowań

to powinno być tak, że te tygodniowe nagrody powinny być co miesiąc
było by za łatwo ale logiczne
 
Do góry