Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A czy ktos uwaza stonera za bardzo dobrego gracza? przeciez on robi wiele bledow w grze i nie ogarnia do konca. Dobry gracz musi byc bystry a stonerowi daleko do tego...

Dlatego oszusciz top zawsze maja multikonto jedno lub kilka plus boty dzieki temu maja tyle surowcow, ze moga az tak czesto skracac.
Przykro mi, ale widocznie Ty tym bardziej nie jesteś zbyt bystry (tak, wiem, nie od dziś to wiadomo), jeśli myślisz że Stonerowi do zdobywania ogromnych ilości surki są potrzebne boty lub multikonta. Ta gra posiada możliwość zdobycia nieskończonej ilości surowców w pełni legalny sposób, a jedynym ograniczeniem jest grubość portfela. Bystrzy wiedzą o czym piszę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Zgadzam się z Tobą...
Przy okazji - ładnie go podsumowałaś i za to Cię kochamy ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Gdzie nie pójdę tam Turek musi się z kimś kłócić.Nie może być chociaż jednego świata gdzie wszyscy nie darzą się wzajemną nienawiścią?

Sisi witam sąsiadkę :)

Witam, witam :)

Nienawiści jest zbyt dużo i potyczek słownych.
Ja tam mogę grać, atakować i nadal sobie gadać na luzie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Zainteresowanie tym światem "ogromne". 2955 graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

he he, bo nie ma multi, przynajmniej nie ma tych bez odznaczeń :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Przykro mi, ale widocznie Ty tym bardziej nie jesteś zbyt bystry (tak, wiem, nie od dziś to wiadomo), jeśli myślisz że Stonerowi do zdobywania ogromnych ilości surki są potrzebne boty lub multikonta. Ta gra posiada możliwość zdobycia nieskończonej ilości surowców w pełni legalny sposób, a jedynym ograniczeniem jest grubość portfela. Bystrzy wiedzą o czym piszę.

No raczej :D Choć ja nie jestem bystry a to wiem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Przykro mi, ale widocznie Ty tym bardziej nie jesteś zbyt bystry (tak, wiem, nie od dziś to wiadomo), jeśli myślisz że Stonerowi do zdobywania ogromnych ilości surki są potrzebne boty lub multikonta. Ta gra posiada możliwość zdobycia nieskończonej ilości surowców w pełni legalny sposób, a jedynym ograniczeniem jest grubość portfela. Bystrzy wiedzą o czym piszę.

Widzisz tym sie roznimy, ze ja doskonale wiem, ze stonera stac tylko na przyspieszanie jednostek i budynkow oraz przywolywanie fenickiego do niewielkiej ilosci miast. Potem jest to zbyt kosztowne i o ile stoner potrafi sobie wyimaginowac jacht o tyle kupic az tyle zlota nie jest w stanie.

Widac ty jestes rownie malo pojetny skoro wierzysz w stonera bajeczki o milionach... Niestety ludzie maja swoj rozum i potrafia dostrzec smarkacza internetowego, ktory sie dowartosciowuje piszac co on nie ma:)

Takze nie udawaj madrego bo ci to nie wychodzi. Doskonale wszyscy kumaci wiedza, ze jak ktos sporo zloci to leci na bocie i multi a ty jako jeden z tej grupy starasz sie bronic kolege, ktory wam wszystkim jak mlotom wciska bajeczki o milionach.

Swoja droga to juz by byl calkowity szczyt nieudacznictwa zyciowego miec miliony i korzystac z nich siedzac 24/h na kompie zamiast na podrozach itp :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Proponuje go ignorowac.
Moze zadziala.

A jak podoba Wam sie nowy Bog?
Fajnie, ze wreszcie jest czar z kamieniem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

W sumie Turek ma rację ;-) Po co złocić tak ostro jak pisze Stoner, skoro aby osiągnąć to samo wystarczy 50 euro, 4-5 multi do przesyłania surki i masę czasu. Też jakoś ciężko mi uwierzyć że "taki milioner" siedzi i klika po kilkanaście godzin dziennie :D Prędzej bym się spodziewał ciecia z Irlandi na nocnej zmianie z masą wolnego czasu, który za 50 euro i klika na kilku kontach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Widac ty jestes rownie malo pojetny skoro wierzysz w stonera bajeczki o milionach... Niestety ludzie maja swoj rozum i potrafia dostrzec smarkacza internetowego, ktory sie dowartosciowuje piszac co on nie ma:)

Takze nie udawaj madrego bo ci to nie wychodzi. Doskonale wszyscy kumaci wiedza, ze jak ktos sporo zloci to leci na bocie i multi a ty jako jeden z tej grupy starasz sie bronic kolege, ktory wam wszystkim jak mlotom wciska bajeczki o milionach.

Nie dopowiadaj sobie kebabie, że wierzę w czyjes opowiastki o milionach, bo obchodzą mnie tyle co nic i nigdzie nie napisałem, że wierzę w to co pisał gdzieś tam Stoner. Dopisywanie komuś słów których nigdy nie powiedział to coś co akurat pasuje do takiego forumowego płaczka i trola jak Ty, przywykłem.

IMO multi i bocenie jest niepotrzebne, bo jest fenicki, FARMY i ROLNE i to spokojnie wystarczy do utrzymywania takiego poziomu rozwoju jak Stoner (tak, piszę to z perspektywy gracza, który był daleko za nim w ranku. Ale nigdy nie używałem fenickiego, co nie przeszkadza mi wyliczyć sobie jego potencjału). Zagraniczne grepolis widziało ludzi rozwijających się kilkakrotnie szybciej od niego i co do nich już można by było mieć poważne podejrzenia o multi, ale oczywiście zazdrosny o top1 turasek, który, jak mniemam, prawdziwych wymiataczy z globala czy serwów niemieckich na oczy nie widział - wie lepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Każdy rozgarnięty wie że 7/10 topki jedzie na bocie czy multi. Kto kiedyś próbował zwykłym klikaniem nawet 20h/dobę ich dogonić to wie. Ściemę to wciskaj laikom ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

No tak. Wszystkowiedzący o topce, choć pewnie nigdy w niej nie był, specjalista-statystyk się znalazł. Idę spać, zostałem zagięty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Specjalnie dla Twojej wiadomości powiem że kiedyś goniłem topkę (leżałem ze złamaną nogą w domu). Niestety, mimo masy czasu, sporego doświadczenia w rozwoju i walce, oddalali się z każdą godziną wojskiem i budynkami. Pewnie jakiś stary kumpel grał tylko po to aby przesyłać im surkę ;-) albo są milionerami i handlują u fenickiego. Tłumacz sobie jak chcesz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A ja specjalnie dla Twojej wiadomości powiem, że bez jakiegoś ogromnego wysiłku zamieniałem się ze Stonerem i Leniem topką na tau, nie korzystając z bota i multi, do czasu aż Stoner i kilku innych pobudowali porty. Od tego momentu systematycznie uzyskiwali nade mną coraz większą przewagę. Ale pewnie to nie wina fenickiego, skąd! To wszystko przez te złe multi!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Aaa... To pan z topki... Oczywiście że nie bocisz i nie mulcisz...
Koniec dyskusji ;-)
edit:
do czasu aż Stoner i kilku innych pobudowali porty
chyba raczej targu i przesyłania surki, ale to tylko zdanie głupka ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wiedziałem, że nie uwierzy. Typowy polski plejer. Nuff said.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ooo Pan Kebab na nowego rzecznika prasowego :cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A ja nie wiem kto to Stoner ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ooo Pan Kebab na nowego rzecznika prasowego :cool:

To, że jesteś kurą domową i utrzymuje Cię mąż a Ty siedzisz i nie robisz nic poza GP nie zwalnia Cie z ogólnego myślenia...

Jeżeli dla Ciebie każda osoba spierająca się w tym samym temacie to rzecznik prasowy tej drugiej to współczuje Ci głupoty.

Dowiedz się najpierw co to znaczy rzecznik prasowy a potem się wypowiadaj bo robisz sobie auto pojazd:)

Swoja drogą to chyba Ty użyczyłaś swojego konta stonerowi za slota w LA.

Co do Ciebie to czasem nie jesteś tym noobem co z 3 miastami uciekła na dożywotni urlop na Tau gdy MDg i SaR zerwało pakt a SaR jako jeden z najżałośniejszych tchórzliwych sojuszy ratując się uciekli do ss.

Potem się tłumaczyłaś brakiem czasu ale założyłaś konto na nowym świecie. Co najzabawniejsze na świecie hero też założyłaś konto. Ale Ty nie masz czasu na grę i uciekasz na tau na urlop:D?

Teraz już widzę trzymasz się z ss/la aby nie być farmą i nie musieć uciekać na urlop...

Szkoda, że zamiast umiejętności w grze to głownie zajmujesz się kozaczeniem na FO i podlizywaniu się władzom sojuszu w, którym jesteś...

Jeszcze taki nieudacznik co na tau był szarakiem bez umiejętności potem na innym świecie na anonimowym koncie kozakuje i szuka farm... do nauki idź kobieto bo wiecznie mąż nie będzie Ci opłacał neta i mieszkania...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

O matko ;) Turek powiedz mi dlaczego każda kobieta to kura? Kurnik masz ? a może w młodości kogut Cię podziobał i teraz wywalasz swoje urazy na kobiety. :). Daj spokój to że ktoś nie gra tak umiejętnie a pisze na FO i cwaniakuje to nie trzeba zaraz nazywać kurą domową... Domniemam, że o mnie też byś napisał jako kur domowy :D haha :D

Jestem nieudacznikiem gram w tą grę od 10 maja 2010 roku i nigdy nie miałem więcej niż 25 miast :) bo jestem kur domowy.
Jestem noobem bo mnie łatwo podbić i nie znam się na strategii bo jestem kur domowy.
Jestem ludzki i czuję żal do zawiści... tak!!! bo jestem kur domowy.
Ośmieszam się być może al ja bym czuł wstyd pisząc do kogoś, że jest kurą domową nie znając tej osoby... cóż jak to kur domowy pewnie zapieję głośno i donośnie nad swoim nieudacznym losem... :)

co złego to nie ja
 
Do góry