Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie tu nie było :D witam wszystkich, a w szczególności moich "pupili"

- - - Automatycznie połączono posty - - -
sisi vel *Tsunade*, albo jak kto woli specjalistko do spraw urozmaicania wieczorów na skp, Ty znowu prawisz swoje mądrości, Skupmy się na tym, na ile Ty "wszechwiedząca" krzykaczka, umiesz podbijać coś oprócz szaraków i miast graczy nieaktywnych? A... zapomniałbym jeszcze opcje nr 3. Podbijania miast tych co mi daja za free.

Może kolega nam się przedstawi? Którym to z moich wielbicieli jesteś? I opisz jaką to Ci krzywdę zrobiłam? Nie mogłeś pokonać takiego nobka jak ja?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeśli się nie gra,a morale są to można nieźle krwi popsuć komuś.Ciężko się samemu gra lub w dwie trzy osoby na początku świata natomiast w późniejszej fazie tych dwóch, trzech graczy może rozdwać karty na morzu niezależni z kim przyjdzie im walczyć
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
Zanim do tej późniejszej fazy gry dojdzie, to jeszcze sporo czasu minie:d a ci gracze mogą nie mieć szans dotrwać:)
Gdyby czas okupacji trwał 8h to by można bez problemu w 2 osoby walczyć.
Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem:) 8h nie miałoby racji bytu ze względu na to, że tyle trwa bonus, wbijasz kolona o 0:59:59 i obrońca nie ma szansy totalnie na nic:)
hehe, oni nawet kolona wstawić nie mogą :p

Sisi, Ty masz fanów i my także ich mamy jak widać:D A Ty robociku kim jesteś, że tak uważasz?
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem:) 8h nie miałoby racji bytu ze względu na to, że tyle trwa bonus, wbijasz kolona o 0:59:59 i obrońca nie ma szansy totalnie na nic:)

Dlatego wtedy we dwóch spokojnie można by grać, właśnie o to mi chodziło :p.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dlatego wtedy we dwóch spokojnie można by grać, właśnie o to mi chodziło :p.

Wypowiadają się na ten temat osoby które nigdy tak nie grały :eek:


btw Darek ty jeszcze gracz czy konto Jagodzie oddałeś ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie tu nie było :D witam wszystkich, a w szczególności moich "pupili"

- - - Automatycznie połączono posty - - -



sisi vel *Tsunade*, albo jak kto woli specjalistko do spraw urozmaicania wieczorów na skp, Ty znowu prawisz swoje mądrości, Skupmy się na tym, na ile Ty "wszechwiedząca" krzykaczka, umiesz podbijać coś oprócz szaraków i miast graczy nieaktywnych? A... zapomniałbym jeszcze opcje nr 3. Podbijania miast tych co mi daja za free.


Heh kolega nawet do mnie napisał na akcjum i przedstawił się jako Shrek, więc czemu nie zaatakujesz Sisi? Boisz się że się potopisz na biremach Mdg? To możesz moją osobę poatakować bez sojuszu jestem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Może kolega nam się przedstawi? Którym to z moich wielbicieli jesteś? I opisz jaką to Ci krzywdę zrobiłam? Nie mogłeś pokonać takiego nobka jak ja?

Przecież Ty wszystko wiesz i wszędzie masz swoich informatorów. Czyżbyś miała problem z ustaleniem kim jestem?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adzi piszesz jak poparzony. Nie przypominam sobie, abyśmy prowadzili inne utarczki, aniżeli słowne podczas polemik gdy obsługiwałes moje zgłoszenia. Nie oceniam Ciebie pod względem grepoiwiedzy, nie mieliśmy zatem okazji skonfrontować swoich wojsk. Ja tutaj mam wielu pupili. Tym samym nie czuję potrzeby pływać za nimi po morzach i oceanach. Na wszystkiuch wyspach, na których się pojawiam, jestem "bardzo" lubiany. Tym samym mam co robić:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No nie wiem, ale Twój styl pisania i atakowaniu graczy na forum świadczy o Twoim braku szacunku dla kogoś drugiego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No nie wiem, ale Twój styl pisania i atakowaniu graczy na forum świadczy o Twoim braku szacunku dla kogoś drugiego

Kończąc tą polemikę. Moje przywitanie, owszem było dość specyficzne i skierowane w znaczacej części do sisi. W sądzie liczą się fakty! A nic z tego co napisałem nie jest mijaniem się z prawdą. Tym samym nie bardzo rozumiem w czym problem. Prawda w oczy kole?
Po wtóre ja nie jestem Gloruś, który zaTurkiem biega po wszystkich morzach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Może i grasz lepiej od Sisi, ale to świadczy o tym, że możesz publicznie obrażać kogoś.Raczej nie honorowe zachowanie z Twojej strony.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mozna sie naśmiewać z braków w umiejętnościach grania i to praktycznie każdej osoby bo nie ma gracza nieomylnego (chyba ze sam tak siebie nazywa) jedni są dobrzy w defie drudzy w atakach inni robią tytaniczna prace taktyczną następni tworzą dobrą atmosfere plus sa czesto obecni dzieki temu moga trzymac reke na pulsie. Każdy gracz ma inne predyspozycje do grepolis
Ale jaki jest sens w próbach wywyższania sie nad innymi?
Każdy musi zdawać sobie sprawe ze w pojedynke nic nie zdziała i za każdym topem ataku czy defa stoi rzesza ludzi którzy mu w tym pomagali
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wypowiadają się na ten temat osoby które nigdy tak nie grały :eek:


btw Darek ty jeszcze gracz czy konto Jagodzie oddałeś ?

Jeszcze ja się męczę. Samego deffa robię i wspieram picha i speca :D.


Nie wiem, czy do mnie, ale na retimo po przeprowadzce grałem sam przez 2tyg. i jakoś dawałem rade, co prawda czasem prosiłem kogoś o pomoc ale to w wyjątkowych sytuacjach.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W którym momencie kogos obraziłem? Honor to jedno, godność to coś zupełnie innego. Jesli ktoś sam siebie nie szanuje, trudno aby wymagał poszanowania od innych.
A to,że sisi wypowiada się w każdym temacie i zawsze wszytsko wie, skutkuje jedynie tym,że wzbudza to uśmiech politowania nie tylko na mojej twarzy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W którym momencie kogos obraziłem? Honor to jedno, godność to coś zupełnie innego. Jesli ktoś sam siebie nie szanuje, trudno aby wymagał poszanowania od innych.
A to,że sisi wypowiada się w każdym temacie i zawsze wszytsko wie, skutkuje jedynie tym,że wzbudza to uśmiech politowania nie tylko na mojej twarzy.
Hm... to chyba pomyliło Ci się człowieku.
Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona.
To temat o sytuacji na świecie Akcjum.
a nie temat - "Nie lubię Sisi, bo..."
Chcesz taki to sobie załóż w offtopie,
a przestań offtopować tutaj.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No weekend to co się dziwisz.
Ludzie się bawią, a nie grają :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No weekend to co się dziwisz.
Ludzie się bawią, a nie grają :)
Zawsze można 2 opcje na raz:d
Ja np przedwczoraj posłałam sobie kolona na miasto 600pky(tak, proszę mnie za to wyśmiać), totalnie o nim zapominając:d przypomniałam sobie wczoraj - jakieś 5h po skończonej okupacji:d Jestę miszczę.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak tam federacja ? Ostatnio parę fajnych miasteczek stracili na naszą korzyść :) Coś słabo funkcjonuje ta wasza koalicja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak straciliśmy ale na nieaktywnym graczu...
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nieaktywnym ? Jeszcze jeden dzień przed chciał do nas dojść. Nawet jeśli był nieaktywny to trochę głupio stracić parę miast na rzecz naszego małego sojuszu. Trochę kiepsko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niech będzie mało aktywnym.. Mały sojusz też może zabierać sporo miast. Taka gra miasta się traci i przejmuję :)
 
Do góry