Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24717

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzięki temu udało się Wam podbić miasto własnego gracza.

A ten argument jest już wręcz komiczny... Przypomnę statystyki rozbiórek z ostatniego tygodnia:

1. rozbiórka gracza p....7 (Furia):
Sieroty - 6 miast
Ustąp babci miejsca - 1 miasto

2. rozbiórka gracza m...l (Furia):
Dzikie węże - 4 miasta
Furia - 3 miasta
M55 Team - 1 miasto

3. rozbiórka gracza g...t (Sieroty):
Sieroty - 29 miast
Furia - 1 miasto

Przypomnisz może ile to miast w ostatnich dniach nie udało się podbić?
Ale sierotom, czy furii? :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A to ciekawa statystyka która pokazuje kto ma lepszą ogranizacje gry :) Rozbiorki to normalna sprawa, zawsze są i będą. Ale zapomniałem w sumie że furia tylko aktywnych graczy przejmuje :eek: hihihi


PS

Jeszcze kilka fajnych pomysłów do zademonstrowania mamy ;) to nie było ostatnie słowo.

Mam również pytanie czy błąd związany z łańcuchem błyskawic zostanie naprawiony czy też nie ? Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale jednak wolałbym korzystać z gry która ma jak najmniej błędów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A to ciekawa statystyka która pokazuje kto ma lepszą ogranizacje gry :) Rozbiorki to normalna sprawa, zawsze są i będą. Ale zapomniałem w sumie że furia tylko aktywnych graczy przejmuje :eek: hihihi


PS

Jeszcze kilka fajnych pomysłów do zademonstrowania mamy ;) to nie było ostatnie słowo.

Mam również pytanie czy błąd związany z łańcuchem błyskawic zostanie naprawiony czy też nie ? Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale jednak wolałbym korzystać z gry która ma jak najmniej błędów.

a to farsa.
Ciesz się , że są te błędy
Tylko dzięki nim jeszcze trwacie

Wstawine kolony do Korlora zabieraliśmy już z 10 razy, bo ktoś się pomylił z tym eventem


ps
Statystyki można tworzyć dowolnie
Turek nawet takie potrfi, z których wynika, ze wygrał już z 10 serwerów
Najpierw sprawdź każdy przypdek co i gdzie i komu kto zbrał. Potem pisz statystyki

Od 3 dni straciliście u Gklimta ok 15 okupacji i jedno miasto ... taka jest statystyka
Ponadto wstawiliśmy ok 10 kolonów (wy ani jednego), które cofaliśmy, bo na murku 0 bez sensu bronić w czasie eventu
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a to farsa.
Ciesz się , że są te błędy
Tylko dzięki nim jeszcze trwacie

Wstawine kolony do Korlora zabieraliśmy już z 10 razy, bo ktoś się pomylił z tym eventem


ps
Statystyki można tworzyć dowolnie
Turek nawet takie potrfi, z których wynika, ze wygrał już z 10 serwerów
Najpierw sprawdź każdy przypdek co i gdzie i komu kto zbrał. Potem pisz statystyki

Od 3 dni straciliście u Gklimta ok 15 okupacji i jedno miasto ... taka jest statystyka
Ponadto wstawiliśmy ok 10 kolonów (wy ani jednego), które cofaliśmy, bo na murku 0 bez sensu bronić w czasie eventu

A kiedy ty zobaczysz to że wy też dzięki eventowi te okupacje rozbiliście?
No tak event pomaga tylko nam a wam nie, co do błedów to wy z nich czesciej korzystanie niz my, my nie bawimy sie łancuchami. Do Korlora wstawiacie kolony tylko dlatego bo zostawil miasta puste :) I tylko wtedy potraficie wpłynać kolonem do miasta.


Skończy się event i zacznie się prawdziwa gra, wtedy zobaczymy jak wam pójdzie, na razie to każdy ma mityki ale niedlugo sie to skonczy:) O nas sie nie martw bo my i bez eventu damy sobie radę ;) martw się o siebie.



- - - Automatycznie połączono posty - - -

[SPR]
kolon_w.jpg

kolon.jpg
[/SPR]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24717

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Do Korlora wstawiacie kolony tylko dlatego bo zostawil miasta puste :)

A miasta stoją mniej lub bardziej puste, bo wszędzie dookoła latają mityki. Przywołując znów trochę liczb - na straży się porozbijało od wtorku ok. 250 mant i dużo więcej harpii. I nie widzę w tym nic dziwnego, bo odbudowa zajmie wam moment. Tym bardziej że sam tak samo je traciłem. Ale mam nadzieję że będziecie tak samo rozrzutni z mitykami jak skończy się event :)

Ale jeżeli przyjmujemy założenia że event pomaga tylko nam i gdyby nie event to byłbym już rozebrany - to ja się z tej dyskusji wyłączam. Szkoda czasu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A miasta stoją mniej lub bardziej puste, bo wszędzie dookoła latają mityki. Przywołując znów trochę liczb - na straży się porozbijało od wtorku ok. 250 mant i dużo więcej harpii. I nie widzę w tym nic dziwnego, bo odbudowa zajmie wam moment. Tym bardziej że sam tak samo je traciłem. Ale mam nadzieję że będziecie tak samo rozrzutni z mitykami jak skończy się event :)

Ale jeżeli przyjmujemy założenia że event pomaga tylko nam i gdyby nie event to byłbym już rozebrany - to ja się z tej dyskusji wyłączam. Szkoda czasu...

Oczywiście, ze event pomaga obu stronom (teza, że jest inaczej pochodzi od Adaśka). My jednak od początku mówimy, ze lepiej gdyby Go nie było. Pastwienie się nad Tobą też jest wynikiem kpienia z mojej prośby o zaprzestanie takich działań w stosunku do naszych graczy. To jest wyłącznie odpowiedź. Wcale nie jest to nasz styl ani poziom. Cały czas czekamy na gest z waszej strony i powrót do rywalizacji opartej na umiejętnościach. Jeśli ktoś komuś musi coś udowadniać, to napewno nie my. My chcielibyśmy rywalizować, tak jak to się udaje z wieloma graczami z Kozaków i niektórymi z Węży.
Nie służy Wam atmosfera dyktowana przez niedowartościownych i sfrustrowanych, podobnie jak nie służy sportowej rywalizacji Wasza zażyłość z Turkiem i poplecznikami z BCH. Miejcie pakty i układy z kimkolwiek, ale nie zachowujscie się jak blokersi
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzę że lubisz przekrecać moje słowa, napisałem wyraźnie ze event pomaga wszystkim tylko gdy on się skończy my sobie też damy radę. Zapomniałeś już ile to kolonów wbiliśmy do konradmic i musieliśmy cofać przez lecące mityki? Tylko my nie płaczemy na forum ogólnym że nam okupacje ktoś rozbił przez event który jest taki sam dla wszystkich, Statystyki nie kłamią a mówia one że my wam zabraliśmy 11 miast a wy nam 5. Nie liczę graczy ktorych wyrzuciliście jak sie okazalo ze maja kolony od nas bo tych miast na naszą korzyść było by więcej.

Nie pisz tez o sportowej rywalizacji bo taka rywalizacja jest bez dopingu (w tej grze to złoto). Poza tym ty nie masz pojęcia o takiej rywalizacji co potwierdzi wielu graczy z Retimno. Ciekaw jestem też skąd wiesz jaka atmosfera u nas w sojuszu panuje (nie sądzę by ktoś narzekał na założycieli)? :D Sflustrowany to chyba jesteś ty sam, szczególnie to widać po forum ogólnym jak płakałeś że ci okupacje rozbiliśmy i jaki to zły event jest. I przestań pisać o zażyłości z Turkiem bo nas nic nie łączy z MDG, widać że strasznie sie ich boisz skoro każdemu kto walczy z furią to zarzucasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A mi sie event bardzo podoba:D furia ladnie mityki rozbija i daje mi punkty;) Ten Adas co podobno nie jest strategiem i ma tylko manuala opanowanego przechytrzyl cala furie z ich wielkim strategiem na czele:D
dziekuje za punkciki

Otrzymujesz 2089 punktów walki. Zostaną one wkrótce uwzględnione w rankingu.
Za stracone 314 jednostki :D po prostu źródło punktów hehe

2259621_raport.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/245/2259621_raport.jpg

fajny rapek :) już widzę jego wkurzenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzę że lubisz przekrecać moje słowa, napisałem wyraźnie ze event pomaga wszystkim tylko gdy on się skończy my sobie też damy radę. Zapomniałeś już ile to kolonów wbiliśmy do konradmic i musieliśmy cofać przez lecące mityki? Tylko my nie płaczemy na forum ogólnym że nam okupacje ktoś rozbił przez event który jest taki sam dla wszystkich, Statystyki nie kłamią a mówia one że my wam zabraliśmy 11 miast a wy nam 5. Nie liczę graczy ktorych wyrzuciliście jak sie okazalo ze maja kolony od nas bo tych miast na naszą korzyść było by więcej.

Nie pisz tez o sportowej rywalizacji bo taka rywalizacja jest bez dopingu (w tej grze to złoto). Poza tym ty nie masz pojęcia o takiej rywalizacji co potwierdzi wielu graczy z Retimno. Ciekaw jestem też skąd wiesz jaka atmosfera u nas w sojuszu panuje (nie sądzę by ktoś narzekał na założycieli)? :D Sflustrowany to chyba jesteś ty sam, szczególnie to widać po forum ogólnym jak płakałeś że ci okupacje rozbiliśmy i jaki to zły event jest. I przestań pisać o zażyłości z Turkiem bo nas nic nie łączy z MDG, widać że strasznie sie ich boisz skoro każdemu kto walczy z furią to zarzucasz.

Musisz sobie notować co piszesz, żeby to było spójne, poza tym jeśli odpowiadasz na moje posty, to postaraj się (piszę świadomie postraj się) przeczytać je najpierw. Mozesz też poprosić kogoś starszego o pomoc. Ktoś się znajdzie.

O starchu przed Turkiem już słyszałem ... głównie od Turka. Jeśli chodzi o brak zażyłości, to ja korespondencji przeznaczonej do mnie nie wysyłam do tych, z którymi się nie przyjaźnię. Stąd moje domniemnie o zażyłości z tą niewątpliwą indywidualnością Grepo. Pomijając swobodę z jaką upubliczniasz wszelką korespondencję (no ale to już jest wynikiem pewnych braków, które chyba nie są przez Ciebie zawinione). Jakiś czas temu nawet nazywaleś mnie niecenzuralnie tylko z tego powodu, że nie ujawniłem korespondencji skierowanej do mnie, która opisywała Twoje bardzo nieładne zachowania. To nie ten poziom, więc wolę kiedy wygłaszsz te swoje tezy, kiedy się przechwalasz, niż kiedy starasz się ze mną polemizować. Dyskusja z Tobą sprowadza się do Twojego monologu, w który wmieszany jest mój nick, a wolałbym tego uniknąć.

Zdecydownie wolę kiedy na mnie plują tutaj takie postaci jak Sestero, MG34, Turek, Sisi, czy Ty itp (przecież myślący gracze znają ich wiarygodnośc), niż kiedy starasz się ze mną dyskutowć, bo wtedy ktoś może mnie "wrzucić do jednego worka" z Tobą. Tego bym nie chciłał.
Możemy grać w jedną grę (to jest jeszcze do zaakceptowania) ale lepiej nie być kojarzeni razem.

Nie mam ochoty ciągle dementowć głupot, albo odwoływać się do inteligencji, bo nie chcę skończyć jak Syzyf.
Dlatego już powyższych wywodow nie skomentuję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Musisz sobie notować co piszesz, żeby to było spójne, poza tym jeśli odpowiadasz na moje posty, to postaraj się (piszę świadomie postraj się) przeczytać je najpierw. Mozesz też poprosić kogoś starszego o pomoc. Ktoś się znajdzie.

O starchu przed Turkiem już słyszałem ... głównie od Turka. Jeśli chodzi o brak zażyłości, to ja korespondencji przeznaczonej do mnie nie wysyłam do tych, z którymi się nie przyjaźnię. Stąd moje domniemnie o zażyłości z tą niewątpliwą indywidualnością Grepo. Pomijając swobodę z jaką upubliczniasz wszelką korespondencję (no ale to już jest wynikiem pewnych braków, które chyba nie są przez Ciebie zawinione). Jakiś czas temu nawet nazywaleś mnie niecenzuralnie tylko z tego powodu, że nie ujawniłem korespondencji skierowanej do mnie, która opisywała Twoje bardzo nieładne zachowania. To nie ten poziom, więc wolę kiedy wygłaszsz te swoje tezy, kiedy się przechwalasz, niż kiedy starasz się ze mną polemizować. Dyskusja z Tobą sprowadza się do Twojego monologu, w który wmieszany jest mój nick, a wolałbym tego uniknąć.

Zdecydownie wolę kiedy na mnie plują tutaj takie postaci jak Sestero, MG34, Turek, Sisi, czy Ty itp (przecież myślący gracze znają ich wiarygodnośc), niż kiedy starasz się ze mną dyskutowć, bo wtedy ktoś może mnie "wrzucić do jednego worka" z Tobą. Tego bym nie chciłał.
Możemy grać w jedną grę (to jest jeszcze do zaakceptowania) ale lepiej nie być kojarzeni razem.

Nie mam ochoty ciągle dementowć głupot, albo odwoływać się do inteligencji, bo nie chcę skończyć jak Syzyf.
Dlatego już powyższych wywodow nie skomentuję

No tak przeszkadza Ci to że znam kilka osób w MDG :D i co? to oznacza już że mam z MDG pakt? Puknij się w tą pustą główkę a oleju niech doleje Ci ktoś z sojuszu bo to chyba jedyny ratunek dla ciebie.
By nie było jakiś kolejnych pomówień to z Turkiem nie zamieniłem ani słowa na tym serwerze także już tam sobie nie dopowiadaj czegoś czego nie ma. Moje wypowiedzi są bardzo spójne natomiast ty raz płaczesz że event taki zly a później się chwalisz rozbitymi okupacjami dzięki eventowi :D toż to czysta hipokryzja. Zajmij się grą bo póki co tylko dużo krzyczysz na forum. Zastanów się nad swoją wiarygodnością bo jak dla mnie i wielu innych równa się ona zeru. Osoby które wymieniłeś są bardziej wiarygodne niż ty i odbijanie piłeczki w taki sposób świadczy tylko o twojej słabości (nie żebym bronił sisi).

Czas zajać się czymś ważnym a nie odpisywać na posty komuś do kogo nic nie dociera.

[SPR]Lolo Bydlaczek 13.04.15 o godzinie 22:08
no noo, taki sportowiec a ciągle na jakims dopingu czy kupowaniu meczy go łapią :D[/SPR]

|ciach|

[SPR] redka 13.04.15 o godzinie 19:12
masakra.. i bedzie dalej głupoty wypisywał.. zal[/SPR]


Takich wiadomości dot. twojej osoby jest mnóstwo, nie problem to przesłać. Powodzenia a wojnę masz z nami za kozaczenie w buzi, gdyby nie to to nawet byśmy na furie nie spojrzeli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No tak przeszkadza Ci to że znam kilka osób w MDG :D i co? to oznacza już że mam z MDG pakt? Puknij się w tą pustą główkę a oleju niech doleje Ci ktoś z sojuszu bo to chyba jedyny ratunek dla ciebie.
By nie było jakiś kolejnych pomówień to z Turkiem nie zamieniłem ani słowa na tym serwerze także już tam sobie nie dopowiadaj czegoś czego nie ma. Moje wypowiedzi są bardzo spójne natomiast ty raz płaczesz że event taki zly a pozniej sie chwalisz rozbitymi okupacjami dzieki eventowi :D toż to czysta hipokryzja. Zajmij się grą bo póki co tylko dużo krzyczysz na forum.

Wcale mi to nie przeszkdza, że się kolegujecie po cichutku. Pasujecie do siebie jak bliżniacy. Swego czasu nawet byliście pociesznie nazywani przez graczy. Ty byłeś Turkiem 2, a Turek był Adaśkiem 2 z racji podobnie brzmiących przechwałek profilowych i ilości urlopów za obrażanie ludzi, z którymi nie umieliście wygrać. Skończyło się to nazewnictwo od kiedy sam się zacząłeś nazywć Bogiem Grepolis. Jest to dość jasne, bo Bóg jest tylko jeden.

dopisek
uups
przepraszam jest drugi Bóg. Też złotnik nieprzeciętny. Moze nawet lepszy, bo pisany przez 3G
... aktualnie na urlopie ... chyba wiecznym ... niebiańskim
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wcale mi to nie przeszkdza, że się kolegujecie po cichutku. Pasujecie do siebie jak bliżniacy. Swego czasu nawet byliście pociesznie nazywani przez graczy. Ty byłeś Turkiem 2, a Turek był Adaśkiem 2 z racji podobnie brzmiących przechwałek profilowych i ilości urlopów za obrażanie ludzi, z którymi nie umieliście wygrać. Skończyło się to nazewnictwo od kiedy sam się zacząłeś nazywć Bogiem Grepolis. Jest to dość jasne, bo Bóg jest tylko jeden.

dopisek
uups
przepraszam jest drugi Bóg. Też złotnik nieprzeciętny. Moze nawet lepszy, bo pisany przez 3G
... aktualnie na urlopie ... chyba wiecznym ... niebiańskim

Buahahaha teraz to padłem xd Jeśli kogoś obrażałem to dlatego że obrażali mnie lub moją dziewczynę a nie dlatego że kogoś podbić nie mogłem. Fajne historie wymyślasz, troszkę chorą ta wyobraźnie masz ale co tam :) jest śmiesznie. I powtarzam, nie koleguje sie po cichu z Turkiem. |ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Drogi pro-berg przepraszam, że się wtrącę... ale szczycisz się wielkimi podbojami miast Babć. Nabijasz się z ich urlopu, że uciekli jak tchórze.. ale prawda jest taka przelicz sobie ile was jest. Ile macie miast w okolicy... od graczy na m65 dzielą nas morza. Tam jest garstka.. nie sztuka naprawdę wbić kolony ludziom których jest garstka. Za to może się pochwalisz ile kolonów zostało potopionych od was i od puchaczy? skoro tak uwielbiasz statystyki.. sama osobiście topiłam nocnego Grasco który chyba nie śpi po nocach i liczy na łud szczęścia o 3 w nocy..
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaśko i Turek mają wysokie mniemanie o sobie (sorry chłopaki, ale taka prawda :)), ale Ty ich bijesz na głowę.


Redzia, Redzia no przesadzasz troszkę, ani ja ani Turek nie pisaliśmy masówki na całe akcjum że będziemy bezdyskusyjnie top 1 tak jak to zrobiła pewna osoba z furii. A umiejętności mi chyba nie zaprzeczysz.

|ciach|

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Drogi pro-berg przepraszam, że się wtrącę... ale szczycisz się wielkimi podbojami miast Babć. Nabijasz się z ich urlopu, że uciekli jak tchórze.. ale prawda jest taka przelicz sobie ile was jest. Ile macie miast w okolicy... od graczy na m65 dzielą nas morza. Tam jest garstka.. nie sztuka naprawdę wbić kolony ludziom których jest garstka. Za to może się pochwalisz ile kolonów zostało potopionych od was i od puchaczy? skoro tak uwielbiasz statystyki.. sama osobiście topiłam nocnego Grasco który chyba nie śpi po nocach i liczy na łud szczęścia o 3 w nocy..

Koleżanko, nie naśmiewam się z babć tylko z tego co pisze prorok dzony. Zjadł wszystkie rozumy jak chlorek z tego co widzę :D w końcu po raz kolejny graja razem :) Co do naszego sojuszu to jeszcze zanim podpisaliśmy pakt z Puchaczami doskonale sobie z wami radziliśmy, wiolanka traciła masowo miasta i szybko uciekła z naszych wysp oddając miasta innym, niestety ich spotkał ten sam los i miasta potracili, ale prorok dzony twierdzi ze i tak na koniec wygra:D

I tylko z tego się naśmiewamy i uwierz widziałem każdą masówkę jaką napisał i nie tylko.
A urlopy babć są spowodowane tym że jako inicjatorzy akcji na pilipka mieliście bardzo ładny koncert ataków :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

(...)

Zdecydownie wolę kiedy na mnie plują tutaj takie postaci jak Sestero, MG34, Turek, Sisi, czy Ty itp (przecież myślący gracze znają ich wiarygodnośc), niż kiedy starasz się ze mną dyskutowć, bo wtedy ktoś może mnie "wrzucić do jednego worka" z Tobą. Tego bym nie chciłał.
Możemy grać w jedną grę (to jest jeszcze do zaakceptowania) ale lepiej nie być kojarzeni razem.

Nie mam ochoty ciągle dementowć głupot, albo odwoływać się do inteligencji, bo nie chcę skończyć jak Syzyf.
Dlatego już powyższych wywodow nie skomentuję

Panie Glorianie, może przestanie mnie pan wywoływać ciągle?
Ja pana nie zaczepiam, więc zejdź pan ze mnie, bo to się już nudne robi.
I nie obrażaj mnie, bo ja nie pluję na ludzi, a co do Twojej osoby,
to tylko dementuję Twoje nieprawdziwe (żeby nie nazwać kłamliwe) teksty.

Co tam słychać ludziki na świecie? Jakieś ciekawe potyczki były, oprócz podmianki
gracza na okupacji? Swoją drogą świetny myk, miło patrzeć jak pan Glorian się topi
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

przez ten event wszyscy robią murki 0 i z 100 zagród mityków

raj dla złotników :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Musisz sobie notować co piszesz, żeby to było spójne, poza tym jeśli odpowiadasz na moje posty, to postaraj się (piszę świadomie postraj się) przeczytać je najpierw. Mozesz też poprosić kogoś starszego o pomoc. Ktoś się znajdzie.

O starchu przed Turkiem już słyszałem ... głównie od Turka. Jeśli chodzi o brak zażyłości, to ja korespondencji przeznaczonej do mnie nie wysyłam do tych, z którymi się nie przyjaźnię. Stąd moje domniemnie o zażyłości z tą niewątpliwą indywidualnością Grepo. Pomijając swobodę z jaką upubliczniasz wszelką korespondencję (no ale to już jest wynikiem pewnych braków, które chyba nie są przez Ciebie zawinione). Jakiś czas temu nawet nazywaleś mnie niecenzuralnie tylko z tego powodu, że nie ujawniłem korespondencji skierowanej do mnie, która opisywała Twoje bardzo nieładne zachowania. To nie ten poziom, więc wolę kiedy wygłaszsz te swoje tezy, kiedy się przechwalasz, niż kiedy starasz się ze mną polemizować. Dyskusja z Tobą sprowadza się do Twojego monologu, w który wmieszany jest mój nick, a wolałbym tego uniknąć.

Zdecydownie wolę kiedy na mnie plują tutaj takie postaci jak Sestero, MG34, Turek, Sisi, czy Ty itp (przecież myślący gracze znają ich wiarygodnośc), niż kiedy starasz się ze mną dyskutowć, bo wtedy ktoś może mnie "wrzucić do jednego worka" z Tobą. Tego bym nie chciłał.
Możemy grać w jedną grę (to jest jeszcze do zaakceptowania) ale lepiej nie być kojarzeni razem.

Nie mam ochoty ciągle dementowć głupot, albo odwoływać się do inteligencji, bo nie chcę skończyć jak Syzyf.
Dlatego już powyższych wywodow nie skomentuję

Krulu zloty. Glorusiu najdroższy wchodzę popatrzeć co się dzieje i widzę swój nick. Ja tu nie gram. Grałem na retimno, tam chciałeś kupować cudaki :)
Fajnie, ze Adaś pouczy Cię troche gry, może tutaj nie oglosisz wygranej wulkanu vel furia :)
Buziaczki dla Wszystkich :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lol mój pierwszy agresor dnia... i pewnie ostatni, bo u mnie to unikat
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 
Do góry