Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
To będą najszybsze cudaki w historii grepo chyba :D
+60% do surki
+60% do łask
Arcykapłanki i inne bonusy, które niektórzy kiszą od początku świata [np. mądrość pandory :D ], cudaki zajmą z 1,5 tygodnia :D
 

DeletedUser20310

Guest
Widze przygotowania do cudaków ostre :cool:
Ciekawi mnie czy będzie jakaś rywalizacja między PIz a koalicją AP ? ;)
 

DeletedUser29075

Guest
No wydaje mi się, że skoro takowa koalicja powstała to rywalizacja jest nieunikniona ;D
 

DeletedUser20971

Guest
Cuda cuda do budowania musi być mocna ekipa i organizacja chcąc budować na pałę bo ma się dużo miast to nie może się udać. Odkąd są cuda to plan na budowę każdy normalny sojusz chcąc stawiać planuje to od pierwszych dni tygodni wyjścia serwera :) trzymam kciuki za wszystkich oby każdemu się udało:p
Wy budujcie ja idę na piwo:)
 

DeletedUser13617

Guest
kurcze faktycznie moge miec wiecej pw w obronie niz PiZ :D

No widzisz? My zawsze jakieś atrakcje zapewniamy na świecie gdzie gramy ;)

Ale nie ma tak dobrze - koniec lania Sigmy! Teraz my budujemy biremy i zobaczymy jak się nam zrewanżujecie
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Jak na moje to wszystko zacznie się rozstrzygać przy wyższych poziomach, gdzie będzie trzeba już kilka razy latać ze surką, a jak wiadomo - AP cudaki mają rozproszone i zajmują duży obszar = duże odległości.

Myrmidonsi jak nie zepsują to ten ogród mogą dociągnąć:D Tylko ja nie wiem czy chciałbym być na ich miejscu, naszym paniom się nie spodoba że im ktoś kwiatki zwinął sprzed nosa
smiley_emoticons_no_sad.gif

smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser3480

Guest
ooo i start cudakow :) moja ulubiona czesc :)
lucek chyba tez to lubi zwlaszcza ze ma kto za niego z taczka latac :)

a co do łeb w łeb to do 7 poziomu moze i tak. Potem jak inno nie utrudni przerwami to bedzie pozamiatane

niech zgadne pizowcy robia 7 ?
 

DeletedUser19924

Guest
PiZ robi siedem oraz połączone siły Motywacji, Anonimowych i Nocnych...reszta to raczej statyści. Oprócz tych Myrmidonów, co to jednego cudaka tylko robią, ale ostro cisną.
 

DeletedUser29075

Guest
Masz zapewne dio tools :D
Wejdź w ustawienia -> dio tools -> World wonder -> odznacz latarnię :)
 
Do góry