Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

to teraz sie trochę cykam jak zjadacie w całości
chyba stragany trzeba będzie skłaadać dla dobra swego
smiley_emoticons_lol.gif

ja już na wszelki wypadek dawno swoje złożyłam i przyszłam teraz się bawić.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

A na jesień może coś nowego ruszy , było by miło, żeby to był świat tak z prędkością 3x i bez morali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

ja już na wszelki wypadek dawno swoje złożyłam i przyszłam teraz się bawić.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

A na jesień może coś nowego ruszy , było by miło, żeby to był świat tak z prędkością 3x i bez morali.

wychodzi na to że kolejny świat z nowym bedzie szybki tylko nie wiem czy na jesień bedzie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Z tej jesieni, to środek wakacji wyjdzie znowu i tyle będziemy odpoczywać
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Na wakacje to sami sobie grajcie...
smiley_emoticons_irre.gif
poczekamy do zimy :) trudno
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Widzę że póki co na forum spokój, a ciekawe jak w grze. Czy jakiś prorok przewiduje co przyniesie przyszłość?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

A tu nie prawda ;D ONZci prowadzili w zeszły weekend zakrojoną akcję przeciwko Lamom na Gigancie - Pomimo miażdzącej przewagi ONZtów nie poddaliśmy się no i się odgryzamy po trochu.

Pozdrawiam wtykę ONZtów w naszym sojuszu, kiedyś Cię znajdziemy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

jest kura i to jest najważniejsze:)
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

A tu nie prawda ;D ONZci prowadzili w zeszły weekend zakrojoną akcję przeciwko Lamom na Gigancie - Pomimo miażdzącej przewagi ONZtów nie poddaliśmy się no i się odgryzamy po trochu.

Pozdrawiam wtykę ONZtów w naszym sojuszu, kiedyś Cię znajdziemy ;)

Przyznaję że całkiem nieźle ta obrona wyglądała, co prawda obiło mi się o uszy że doszło tylko do jednego niemiłego incydentu po przejęciu miasta. Tak to już jest że nie każdy potrafi wziąć na klatę na przyziemną sprawę jak utrata wiochy na grepo i już się jakieś obrażanie przeciwnika zaczyna i nieprzyjemne wiadomości, no ale cóż życie...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Co masz na myśli?
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Chodzi o tą wiadomość:
Witam
moich drogich przeciwników. Mam do Was prośbę jak organizujecie jakąś akcję na moją skromną osobę to się przyłóżcie. Nie potraficie przejąć kilku miast koloskowi. Myślałem że stać Was na więcej. To że oddałem miasto =Nielot= to nie znaczy że oddam Wam wszystkim za darmo. =Nielot= przekonał mnie że warto mu oddać miasteczko i tak też się stało . Liczę że następnym razem zrobicie porządną akcję na koloska i przejmiecie jego miasteczka . Postarajcie się.
Pozdrawiam
kolosek

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nuda : ))) Lysy, slaby swiat wybrales.

Kilku zdrowych wojowników jest. A Ty Grzesiu męczysz ten Zakros dalej? tam to jest patologia z tą szybkością, męcząca strasznie..
 

DeletedUser19938

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Akurat w sumie miałem na myśli jeszcze innego delikwenta ale faktycznie ten też był dobry
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

lysy - ale od Was też zaczepki szły, toż nie dziw się, iż naszym nerwy puszczają. Wtykę macie, wiecie co i jak u nas się dzieje, to i ataki idą, choć nie do końca tak jak byście chcieli. Mimo wszystko - gratuluję oderwania 10 miast.

Nawet na mnie akcję zrobili, bezczelnie wykorzystując info z forum, iż cały weekend byłem na mobilnym...
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

oj już nie szarżuj z tą wtyką, ja osobiście nic o niej nie wiem. Po za tym kretowisko zawsze i wszędzie było.
Pokaż jakiś dowód, że jakiekolwiek zaczepki szły od nas, a nie rzucaj pustych słów
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Chodzi o tą wiadomość:


- - - Automatycznie połączono posty - - -



Kilku zdrowych wojowników jest. A Ty Grzesiu męczysz ten Zakros dalej? tam to jest patologia z tą szybkością, męcząca strasznie..
Zakros jest dobre, mozna nic nie robic tygodniami bo swiat 2 lata potrwa . A na tym Baris to takie dla odmiany cieniutkie granie. Troche graczy jest ale wariatow niewielu. Wiadomo ze jest kilku dobrych ale ogolnie ten swiat wyglada do tej pory na taki drugoligowy. : )
 
Do góry