Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27944

Guest
Dlatego nie podejmuję się w ogóle oceny - po prostu się nie da, za dużo zmiennych. Gracz który wypłynął na jednym świecie, na drugim zostanie zjechany. Dochodzi dyplomacja, teren i masa innych rzeczy
Dużo tu się pisze o jednym graczu (nie będę nicku podawał) - bez świty i ochrony nic nie znaczy, nie umie grać, ale i tak go będą wielbić bo jest dobrym organizatorem :) Jak dla mnie za mało na pro, a dla innych żywy posąg - nie da się tego ocenić
 

DeletedUser30582

Guest
Lubicie rodzynki w czekoladzie?
Lubie sobie skubnac podczas grania, jakie sa wasze ulubione przekaski podczas gry?
Milo by bylo. gdyby mistrzowie sie wypowiedzieli, bede jadl to samo.
 

DeletedUser19304

Guest
Skoro o diecie mowa, to ja bym się podpiął pod pytanie - otóż interesują mnie płyny spożywane przez graczy, zwłaszcza Topki- zaznaczę tylko ze nie wiem czy będę pil to samo.
 

DeletedUser15806

Guest
Świat z nowym systemem razy dwa i widzę klasyka, gmart versus ekipa powiązana z mańkiem. Szkoda, ze w grudniu nie zajrzałem na to forum bo może bym coś tu pograł. Dyskusja o najlepszym graczu nie ma sensu bo różne jest zaangażowanie na poszczególnych światach, różnie też się światy układają i z różnymi graczami ma się okazję współdziałać. Do tego złoto i eventy. Ktoś tu wspomniał Kronikę jako o najlepszym sojuszu na starym systemie podboju, miałem okazję pograć z nimi trochę na tebach latem i zdecydowanie ekipy gmarta jakie miał na różnych światach z nowym systemem były lepsze a z kolei on sam uważał ekipy zebrane przez ludzi z Legionu Ateńskiego za lepsze od swoich. Jednak porównanie ekip też nie ma sensu bo nie jest wielką sztuką skupić w soju dużą ilość pro graczy z danego świata i dominować.
Form, jeszcze ciagle ludzie zaczynaja. Dawaj. miejsce znajde, chocbym mial siebie wywalic :)
 

DeletedUser27944

Guest
Żadnych rodzynek, żadnych płynów wyskokowych - woda i chleb, na premkie zbierajem ;-)
Dawaj Form, wiesz ile jest palików do zasiedlenia?
 

DeletedUser15613

Guest
Dokładnie tak, pro gracze nie jedzą i nie piją za wiele.. Raz że nie ma czasu ponieważ trzeba wojsko skracać a dwa że nie ma za co ponieważ trzeba wojsko skracać :D
 
podobno ten co ogłasza się całemu światu top 1 we wszystkim, jedzie tylko na wodzionce... ponoć oszczędza na jedzeniu by mieć na złoto w grze... w końcu trzeba pokazać tym miernotom kto tu jest panem
 

DeletedUser13253

Guest
Skoro już Was tylu, mam jedno zasadnicze pytanie...
Jak wiadomo Maniuś wymądrza się prawie w każdym temacie. Co prawda, jak się parę person pojawiło tutaj, nagle stracił rezon...
Kto pamięta kiedy ostanio i na jakim serwerze, ten przemądrzały Mamutek grał? Grał od początku do końca, tworząc i kierując sojuszem. Data i serwer.
Za odpowiedź będę zobowiązany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
podobno ten co ogłasza się całemu światu top 1 we wszystkim, jedzie tylko na wodzionce... ponoć oszczędza na jedzeniu by mieć na złoto w grze... w końcu trzeba pokazać tym miernotom kto tu jest panem

Ale ich boli!
Taka postawa polaczka-cebulaczka. Spędziłem sporo czasu w paru miejscach na świecie i tylko tutaj jest tak, że osoba majętna budzi niechęć, zazdrość i niezdrowe emocje. Wszędzie indziej tacy ludzie są doceniani, może nie podziwiani, ale w pewnym sensie gratuluje się im osiągniętego sukcesu. A tu... złotnik zły, złotnik ma bardzo ostre kły. Itd. etc.
Mierność nad miernościami.
 
i jak kogoś coś boli to chyba tylko raczej ciebie... boli cię to, że maniek mimo iż dawno nigdzie nie grał, tak jak sam zresztą mówisz, to dalej ma takie duże grono swoich zwolenników, a ty pustaczku jedynego fana jakiego masz, to chyba tylko samego siebie
 

DeletedUser13253

Guest
nie mały, pusty, majętny człowieku, tutaj chodzi o pokorę, a nie to, że szastasz kasą w grze. nie jesteś w tym sam, ale innych złotników to ja szanuję, bo potrafią się zachować w przeciwieństwie do ciebie

Młody, zbuntowany, niepokorny. Podrośniesz, zmądrzejesz, zrozumiesz.

Maniek jedynego wielbiciela ma w postaci Dewotki.
 

DeletedUser23685

Guest
Ale ich boli!
Taka postawa polaczka-cebulaczka. Spędziłem sporo czasu w paru miejscach na świecie i tylko tutaj jest tak, że osoba majętna budzi niechęć, zazdrość i niezdrowe emocje. Wszędzie indziej tacy ludzie są doceniani, może nie podziwiani, ale w pewnym sensie gratuluje się im osiągniętego sukcesu. A tu... złotnik zły, złotnik ma bardzo ostre kły. Itd. etc.
Mierność nad miernościami.

Rozumiem przez to, że dla ciebie sukcesem w tej grze jest to, że masz więcej złota niż "Polaczki cebulaczki" i cała hołota czyli potocznie przez ciebie nazywana miernotami powinna ci gratulować, że potrafisz wydać taką sumę na tą grę i potrafisz zjechać byle miernotę

Normalnie jestem pełen podziwu, gratulacje "Haszku, miszczu, milordzie", jednak skoro szukasz w tej grze podziwu, laur i gratulacji to najwyraźniej leczysz swoje kompleksy :)

A co do lania miernot i udowadnianiu przed nimi kto jest miszczem dlaczego nie położysz kogoś swojego pokroju? Na przykład takiego Banoklessa

Imponujesz, ale tylko w słabym gronie
 

DeletedUser13253

Guest
ale innych złotników to ja szanuję

Ale kłamczuszek z Ciebie. Wytargać Cię za te odstające uszy? Nos Ci urośnie dłuuugi. Nie rób tak bo Ci zostanie. Przyjdą cyganie i Cię zabiorą. Jak nie możesz, chociaż mięso zjedz. Język czarny zrobi Ci się od tego kłamania. Swoją złość możesz do kieszeni schować.
 
podrośniesz, zmądrzejesz?? pewnie tak, bo człowiek z reguły na starość mądrzeje, choć w twoim wypadku chyba coś poszło nie tak
 

DeletedUser13253

Guest
dlaczego nie położysz kogoś swojego pokroju? Na przykład takiego Banoklessa

To tylko z dzisiaj....

027 Malborg atakuje miasto Luna (Banokless)
head.gif
[*]
283.gif
strength_of_heroes3.png
acumen3.png
longterm_attack_boost30.png
epic_attack_boost3.png
olympic_senses31.png
i.php
i.php
i.php

[|]
midr.gif


Otrzymane punkty walki:
bpnt.png
5953
[|]
283.gif
i.php
i.php
i.php

[/*][*]
rluck.png
Szczęście: 8 %
rmorale.png
Morale: 100%
[town]1525[/town]
[player]Haszek.[/player]
[ally]Kung Fu Panda[/ally]
[|] 81600
rwood.png
0

232500
rstone.png
0

343800
riron.png
0

3044
rpopu.png
0

3960
rfavor.png
0
[|]
rwall.png
Mur miejski: 23 (-23)

[town]1509[/town]
[player]Banokless[/player]
[ally]Smoczy Legion[/ally][/*]
foot.gif

(17.01.2018) 09:29:34
240.gif
Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.18


026 Malbork atakuje miasto Luna (Banokless)
head.gif
i.php
i.php

[|]
midr.gif

Łup: 3096/3096
Zdobyte surowce:
ress.gif

950 1164 982
Otrzymane punkty walki:
bpnt.png
1516
[|]
283.gif
olympic_torch33.png
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php
i.php


[/*][*]
rluck.png
Szczęście: 8 %
rmorale.png
Morale: 100%

[town]1494[/town]
[player]Haszek.[/player]
[ally]Kung Fu Panda[/ally][|] 9200
rwood.png
63325

50015
rstone.png
11225

74270
riron.png
52545

581
rpopu.png
689

0
rfavor.png
120
[|]

[town]1509[/town]
[player]Banokless[/player]
[ally]Smoczy Legion[/ally]
RR.png
Trwa podburzanie do buntu.

[/*]

foot.gif

(17.01.2018) 10:02:24
240.gif
Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.18


027 Malborg atakuje miasto Luna (Banokless)
head.gif
acumen3.png
longterm_attack_boost30.png
epic_attack_boost3.png
olympic_senses31.png
i.php

[|]
mida.gif


Otrzymane punkty walki:
bpnt.png
1956
[|]
283.gif
olympic_torch33.png
i.php
i.php
i.php

[/*][*]
rluck.png
Szczęście: -1 %
rmorale.png
Morale: 100%

[town]1525[/town]
[player]Haszek.[/player]
[ally]Kung Fu Panda[/ally][|] 0
URL]
82100

0
URL]
48500

0
URL]
55600

0
URL]
889

0
URL]
0
[|]

[town]1509[/town]
[player]Banokless[/player]
[ally]Smoczy Legion[/ally][/*]

foot.gif

(17.01.2018) 10:02:26
240.gif
Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.18
 

DeletedUser13253

Guest
Dobra, wróćmy do mojego pytania.
Kto pamięta Maniusia podczas gry?
 
a coś ty się tak tego manka uczepił, ewidentnie boli cię jego osoba, zapewne chciałbyś mieć takie grono adoratorów jak on, ale nigdy nie będzie ci to dane, bo raczej zdecydowana większość osób z którymi miałeś do czynienia zwyczajnie tobą gardzi, a jednak maniek potrafi sobie zjednać ludzi mimo iż nie przechwala się na lewo i prawo jaki to z niego top 1 we wszystkim. może pora wyciągnąć wnioski? jeszcze nie jest za późno, a nie czekaj, dla ciebie jest już za późno
 

DeletedUser18813

Guest
Robson, dla niego jest zdecydowanie za wcześnie, jeszcze nikt nie odkrył jego choroby a jeżeli to się stanie to minie sporo czasu zanim ktoś opracuje terapie dla takich jak on i jeszcze więcej czasu zanim można będzie mu w końcu pomoc... raczej nie w tym życiu
smiley_emoticons_drunk.gif
 
Do góry