Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Oj od kiedy taki tajemniczy jesteś? :D

Ja tam uhandlować nigdy nic nie umiałam.
Gdzie poszłam pohandlować tam zostałam :D

I w sumie racja, ale jest sporo osób, co jednak klika, by zarobić.
 

DeletedUser15806

Guest
ja? ja tylko wolę grać na starym :p pierwszy świat wygrałem na nowym systemie bardzo dawno temu jeszcze grając na en :p
Czesc Adasko. My z Dexem bedziemy Cie wielbic i szanowac jesli przystapisz do naszego malego sojuszu;););)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27944

Guest
Zmienimy na "Adam king Bruce Lee karate mistrz"
Musimy tylko przejść przez sejm, potem senat, a na końcu veto prezydenta. Wbrew pozorom da się ogarnąć ;-)
 
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser9664

Guest
Na tą chwilę ludzie bardzo powoli dobijają do serwera...
albo kombinują by się wstrzelić daleko na mapie, albo zastanawiają się czy warto :p

Czuje w starych kościach ze warto będzie tu pograć :p
 

DeletedUser13253

Guest
Wiewiórki i bobry, dzień dobry, dzień dobry.

Co tam słychać forumowe miernoty?
Widzę że nadal z dziubków sobie jecie... nie udławcie się tylko przypadkiem.

Tak się zastanawiam, czy już wszyscy którzy napisali tutaj tysiąc postów mają tytuł "Gracz Roku". Dziadek się nie liczy bo TW pewnie był...

Nawiązując do sytuacji na serwerze, jako prawdziwy, katolicki, uduchowiony patriota proszę rozkazuje, by nie wysyłać mi zaproszeń do sojuszów. Szczególnie do jakiś SPQR666 czy innych smoczych podlotków. Z daleka widać że to jakieś diabły i lucyfery. W niedziele ksiądz wspominał o takich jak Wy. Same zło wam w głowie siedzi. Zło i RedTube.

Co do samej gry... kolejny dzień i kolejne miasto... 25k monet pękło. Co prawda nie kontrolowałem dostawców (kto bogatemu zabroni) i mogli mnie lekko przekręcić... no cóż, jutro może sprawdzę na wyrywki.
Dziś miałem już tyle towaru że festyn zrobiłem. Zazdrościcie, nie ???


Nie maja wyjścia, za tyle lat prowokacji na forum ogólnym, za przyciąganie graczy itd :p

Milord Ty nadęty bukłaku wina, trzeba przyznać że masz niezłe wejście... :) Uważaj tylko bo tu masa celebrytów - zazdrośników.

Dex, na stare lata wróżką Cię zrobili?
 

DeletedUser15613

Guest
Kupiłem sobie nowe timberlandy na zimę też mam się nimi pochwalić tutaj? :D

Tak w ogóle słyszałem pewną opowieść że mój Śp. Pradziadek po podobnie zacnych i podobnie nudnych milordach na konia wsiadał.. ;p
 
Do góry