Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7672

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

To dobrze pamiętam, a właśnie kto został z "ekipy"? Jozio i inni jeszcze grają czy co..?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Jozio - nie mam pojęcia, dawno z nim nie rozmawiałem.
Zależy z jakiej ekipy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Powróciłem sobie po przeszło roku przerwy i nie widzę Epsilona w grepostatsie (podobnie jak Bety i jeszcze kilku)... Znaczy świat zamknięto?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Powróciłem sobie po przeszło roku przerwy i nie widzę Epsilona w grepostatsie (podobnie jak Bety i jeszcze kilku)... Znaczy świat zamknięto?

Tak Epsilon został zamknięty, jak z resztą widać. Jest w dziale Zamknięte światy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Jota też jest zamknięta, ale nadal "działa" - gra na niej jeszcze 187 zawodników. Może źle sprecyzowałem pytanie - czy epsilon nadal istnieje? Czy ktoś na nim gra? W statach nie ma dostępnych w ogóle światów 2, 4, 5, 6, 7 i 10.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Dziękuję za info. Widzę, że jota zamknięta niedawno - pewnie dlatego jeszcze dostępna w grepostats. No cóż, łezka się w oku kręci...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Dziękuję za info. Widzę, że jota zamknięta niedawno - pewnie dlatego jeszcze dostępna w grepostats. No cóż, łezka się w oku kręci...

Pama wpadles w odwiedziny na grepo? troch sie tu pozmienialo od czasow epsilonu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

No wpadłem, wpadłem. Nawet się zalogowałem tydzień temu i badam co nowego się pojawiło:)
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

nasz kochany Epsilonik został zamknięty w październiku, szkoda :( ale trochę nas porozrzucało po nowszych światach:ateny bizancjum i nawet Hiperborei
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

ojj jaka szkoda że epsilon zamknięty pamiętam dobre czasy grywałem tam nawet sporo porozrzucało ludzi na innych światach szkoda może kiedyś wróci świetnośc z Epsilon na Inny świat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Ech, i mnie tu przywiało...
Tomaszek, Pama, a to niespodzianka
 

DeletedUser19784

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Siemka:D ile znajomych nicków aż miło :eek:
 

DeletedUser20136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Siema może zaczniemy grać na nowym świecie Lamia :cool: ja powracam po tym jak zamkneli Epsilon, jakby ktoś zaczynał to m24
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Epsilon

Chce ktoś może powojować z dawnego Epsilona razem? ;p na Idalium? Pw @@@ :D Pablo0581 pozdrawia ;d
 

DeletedUser29853

Guest
Hej. Czy jeszcze ktoś tu zagląda? Mnie coś wzięło na wspominki i zajrzałam tutaj. Gram teraz troszkę na Grepo Ale sentyment został do Epsi... Ludziska żyjecie???....Czy ktoś mnie pamięta? ...Jestem Ashley :) Pozdrawiam :)
 
Do góry