Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszam do dyskusji i integracji wszystkie osoby planujące rozpocząć grę na świecie Eubea :)


krews11 musiałam niestety usunąć twój temat, ale brawa dla ciebie, dział był specjalnie ukryty ;)
 

DeletedUser30523

Guest
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser27365

Guest
Ktoś na pewno wbije znając historie 2 ostatnich to nie było sensu gry bo wbił największy fundator grepolis ten który potrafi mieć 20 miast gdy inny zlotnik ma max 5.
Mam nadzieję ze zajmą się tamtymi swiatami a tu dadza pograć :)
 
Nowy system jest dla słupów ;)
Raj dla Ciebie królu masz kogo bić ;)
Wszędzie te słupy, a osoby określane tym mianem przez Ciebie mają więcej miast oraz pw. Co świat mędrkujesz, a jakoś Twoich wyczynów w statystykach nie widać. Poza tym osoba, która nim nie jest, powinna samodzielnie przejmować wiochy lub przynajmniej nie korzystać z palików i wewnętrznych xdd
Nie mów tylko znowu, że na takim etapie ranking się nie liczy, skoro nazywasz ludzi słupami, to na czymś to musi się opierać. Pograj sobie na nowym, bo skoro jest dla słupów, to taki wykwintny gracz jak Ty sobie z pewnością poradzi i będzie top topów i zniszczy wszystkie sojusze, bo co to jest dla takiej osoby :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26408

Guest
sojusz co gra na nowym głownie wszedł sobie na stary i też pojechał

Jeśli chodzi Ci o Legion Ateński to z tego co wiem sojusz ten zaczynał na starym systemie, a dopiero później się na nowy przesiadł ... choć moge sie mylić ;)

Jeśli jednak się nie mylę to wychodzi na to, że sojusz ze starego systemu leje cały nowy system
taniec.gif
 

DeletedUser22560

Guest
Nawet nwm co to jest Legion Ateński i tu mi chodziło bardziej o pisanie pierdół bo jakby nie patrzeć każdy stary gracz zaczynał w większości na starym :eek:
 

DeletedUser30523

Guest
Jak na takich warunkach jak pisałeś wcześniej mogę brać tylko nw czy ci się opłaca
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Wszędzie te słupy,....
Nie mów tylko znowu, że na takim etapie ranking się nie liczy, skoro nazywasz ludzi słupami, to na czymś to musi się opierać. Pograj sobie na nowym, bo skoro jest dla słupów, to taki wykwintny gracz jak Ty sobie z pewnością poradzi i będzie top topów i zniszczy wszystkie sojusze, bo co to jest dla takiej osoby :D
Odezwała się nasza kopalnia PW . Widziałem rapki jak Cie tomaszek Czyścił. Ciągle się zastanawiałem na Tebach czemu nikomu nie pomagasz ? Ale jak masz słać deffa na okupacje i to w ciągu dnia Skoro nie masz wojska, bo Cie poczyścili a surkę zamiast na odbudowe to na festyny wydawałeś/. Ochrapy dla swojej wdowy trzymałeś. Raz do mnie poleciałeś na dzienną okupację u Carpia z zastrzeżeniem , że jak polecą ataki to zaraz cofniesz , bo nie chcesz w ciągu dnia tracić i tak resztek swego wojska. Nie wiem jak ty grasz na nowych jak Ty nie pomagasz. A przynajmniej na Tebach nie pomagałeś praktycznie nikomu i to nawet kostek Ci wypomni ( kolejny..., ale tu ma racje ) A na nowych pomoc ma większe znaczenie niż na starym.
Powodzenia ;)
 
Do góry