Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Dominika rozebrali po tym jak neonik poszedl do was z reszta. Po rozbiorce narobil palikow z tego co pamietam wiec pewnie pokazuje Ci te paliki, a jak dominik gral to czy on nie byl top 1 w obronie? Po cudach powinni zamykac w /ciach/ te swiaty. Jedni sie nie bronili, drudzy to mogli przejmowac ale mieli to gdzies, nie pilnowali miast, bez slowa znikali na kilka dni, tak wygladala gra po ec na farsali i tak wyglada na kazdym swiecie. Jedyne co to Ci ktorzy maja checi moga sie wybic z dna :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26558

Guest
O pietruszkę... Hmmmm.
Powiem tylko że zaimponował mi schabik.
Gość uczestniczył w prawie kazdej akcji przeciw naszym cudakom...
On najwiecej atakował i grał praktycznie do końca... Choć nadziei za dużej nie mógł mieć.
Ale dominik... Jeżeli grcrt prawdę mówi nie mógł do EC dotrwać. Z 15 miastami? Taki gracz?


"taki gracz",mogł doczekac,ale nie doczekał...

ale nie ma co tu wracac do prehistorii,gdybac,czy wałkowac starych tematów...jak chcesz poznac historie,zapraszam na priv.

mi sie bardziej rozchodzi o to,ze gracze ktorzy w trakcie najwiekszej aktywnosci serwera byli "niewidoczni",to gdy serwer został rozstrzygniety chlubia sie dokonaniami.inna sprawa gdyby wszyscy aktywni przed EC nadal toczyli walke,ale wiemy dobrze ze po EC to mozna codziennie ponabijac sobie hatricka z blaszek.

jednych bawi to innych co innego
smiley_emoticons_grepolove.gif
.

mnie po prostu rozbawił Twój dialog z samym soba,jaki to z Ciebie mocarz
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser27444

Guest
"taki gracz",mogł doczekac,ale nie doczekał...

ale nie ma co tu wracac do prehistorii,gdybac,czy wałkowac starych tematów...jak chcesz poznac historie,zapraszam na priv.

mi sie bardziej rozchodzi o to,ze gracze ktorzy w trakcie najwiekszej aktywnosci serwera byli "niewidoczni",to gdy serwer został rozstrzygniety chlubia sie dokonaniami.inna sprawa gdyby wszyscy aktywni przed EC nadal toczyli walke,ale wiemy dobrze ze po EC to mozna codziennie ponabijac sobie hatricka z blaszek.

jednych bawi to innych co innego
smiley_emoticons_grepolove.gif
.

mnie po prostu rozbawił Twój dialog z samym soba,jaki to z Ciebie mocarz
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Mnie bawi co innego...
Że w temacie Sytuacja.... rzadko podaje się fakty tylko swoje ich interpretacje...
Byłem niewidoczny? Dobry ty byłeś widoczny jak mieliśmy po 10 miast...
Dobra przyznaję że mnie poniosło z tym klepaniem się po plecach... Ale z tym niewidocznym to przesadziłeś.
A teraz klepnę sie po raz ostatni...
Prawdziwego faceta poznać jak kończy nie jak zaczyna... A ja tu na początku trafiłem do łapanki po 2 miesiacach grania na Eddesie.
Więcej wybacz moje samouwielbienie że skonczyłem w zwycięskim soju, z topem i wytrzymałem do końca. :p Bez odbioru.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że należy Ci się "Gracz roku 2017", a przynajmniej jakiś dyplom, żeby było co na ścianie powiesić. A Dominik jest słaby, bo miał 15 miast na koniec świata
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Śmieję się, więcej dystansu i niżej broda :) Gratuluję topki i życzę wszystkiego dobrego. Do zobaczenia może kiedyś na jakimś innym świecie
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser27444

Guest
I tak mi się wydawało że robiłem ... a na brodę to trza uważać
smiley_emoticons_winken4.gif
Do zobaczenia ... ale nie na Sestos :) tam tylko wpadłem :)
 
Do góry