Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To ja wam serio Prości współczuje grać tak w 2 czy 3 osoby. Niby był pełny sojek, a z tg co Marcin nam tu prawi, z 50 nieaktywnych. Ehh... jak żyć?!
smiley_emoticons_no_sad.gif
No jak ja wróciłem to z kilka osób się znajdzie u nas co grają. :) Przynajmniej jesteśmy wierni sobie i będzie z kim na nowy świat iść gdy się pojawi.:D
Aaaa... jeśli zaraz ktoś wyjedzie co do mojej "Wierności" To jestem wierny sojuszom, które mnie dobrze traktują, jak gracza a nie jak "@$@#, !$!@# " ---> Wudo,
Osakabe wasz sojusz dalej jest pełny offowców co grają deffem? :rolleyes: Czy coś się zmieniło?
Bo widzę, że przez te kilka tygodni to ładna masóweczka się zrobiła... Będzie co bić.
(Tylko nie raszujcie od razu tak jak wczoraj, dajcie się rozwinąć;), chociaż trochu tego PW mi wpadło. )
 

DeletedUser29153

Guest
Jakieś ciekawe wieści ze świata Gonnos? Epsilum znowu się może rozpada?:rolleyes:
 

DeletedUser31434

Guest
Atlas,teraz Super Partia.. Więcej ich przyjmijcie xD
Jak któryś kolona dostanie to szybki kick,żeby nie było na nas :(
 

DeletedUser31434

Guest
No co ja mogę powiedzieć,wsadziliście klocka,brawo.
Pochwal się też,drogi Ubku,ile dostaliście.
A ile Wam Soule uratowały ;)
Serio chce Ci się bawić w te przekomarzanki na forum ogólnym?
 

DeletedUser31434

Guest
Czemu nie napiszesz jak ktoś od Was(hmmmmmmmm,ciekawe kto ^^) budzi mnie co 30 minut w nocy? ;c
Mało istotny fakt,prawda?
Trafiliście mnie wiele razy,nie ukrywam i nie zamierzam się tłumaczyć w żaden sposób,to tylko gra.
Ale napieprzanie w kogoś,co pół godziny,jest już totalnie zagraniem poniżej pasa.
 

DeletedUser31434

Guest
Btw. gdzie byłeś,drogi Ubku,jak Wasi dostawali po 3 kolony dziennie? :D
Czemu się tutaj nie odezwałeś,czemu siedziałeś cicho?
Skoro głupio jest odezwać się dostając po tyłku,to powinno się siedzieć cicho w przypadku zwycięstwa ^^
 

DeletedUser29153

Guest
Btw. gdzie byłeś,drogi Ubku,jak Wasi dostawali po 3 kolony dziennie? :D
Czemu się tutaj nie odezwałeś,czemu siedziałeś cicho?
Skoro głupio jest odezwać się dostając po tyłku,to powinno się siedzieć cicho w przypadku zwycięstwa ^^
A czy odnieslismy jakieś zwycięstwo?;p Gra jak najbardziej wyrównana:)
Piję do kebaba odnośnie jego głupich wypowiedzi na temat naszego sojuszu, a "nasi" Atlasi, nigdy nie byli moimi graczami ;p
 

DeletedUser29153

Guest
Czemu nie napiszesz jak ktoś od Was(hmmmmmmmm,ciekawe kto ^^) budzi mnie co 30 minut w nocy? ;c
Mało istotny fakt,prawda?
Trafiliście mnie wiele razy,nie ukrywam i nie zamierzam się tłumaczyć w żaden sposób,to tylko gra.
Ale napieprzanie w kogoś,co pół godziny,jest już totalnie zagraniem poniżej pasa.
Też tak robicie, piątek, ja pod namiotem, a jakiś armagiedon cwaniakuje;p taka gra i dobrze o tym wiesz, trzeba się z tym liczyć
 

DeletedUser26351

Guest
z tego co wiem to epsy nawet swoich okupacji od jakiegos czasu nie odbijaja to pw trzeba szukac gdzies indziej na szczescie inni odbijaja i pw ladne wpada
 

DeletedUser31434

Guest
Też tak robicie, piątek, ja pod namiotem, a jakiś armagiedon cwaniakuje;p taka gra i dobrze o tym wiesz, trzeba się z tym liczyć

atakowanie W NOCY,a fejkowanie to co innego :D
Sam latam w nocy i nikomu tego nie zabraniam ;p
Ale fejkować jeszcze nigdy mi nie przyszło,a chyba trzeba zacząć,bo i tak spać nie mogę.
 

DeletedUser31434

Guest
A czy odnieslismy jakieś zwycięstwo?;p Gra jak najbardziej wyrównana:)
Piję do kebaba odnośnie jego głupich wypowiedzi na temat naszego sojuszu, a "nasi" Atlasi, nigdy nie byli moimi graczami ;p

to "Zwycięstwo" to przejęcie paru miast,w tym mojego =P
 

DeletedUser26351

Guest
Jak możesz mówić cokolwiek o PW mając marne 100k ;)

o mnie sie nie martw , moze zaczniesz w koncu miasta odbijac albo cos bo nudno sie pomalu robi 0 kolonow od was 0 atakow na nasze okupacje taka taktyka zeby zanudzic wroga ? moralowce posciagani bo nie idzie nic normalnie podbic
 

DeletedUser31182

Guest
to skoro płaczemy o fejki to jestem budzony tak co chwile w nocy 1 gryfem i robi to 3 meneli bo kolona im się nie udało wbić. Już 2 zatopione,czekam na kolejne. JaToNie co mamy odbijać jak wstawiliście 1 kolona tylko niedawno gdzie ja miałem słabe morale no żarty jakieś :D
 

DeletedUser31182

Guest
Prości to wgl jest jakiś dobry żart,płacz bo wbijają im do słupów to chyba źle świadczy o sojuszu skoro tylu macie a nie o SH. Skoro mówicie wystarczy być aktywnym na SH to bądźcie a nie słupicie a później żale na forum.
 
Do góry