Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23379

Guest
No tak ,dlatego tak jak pisalem ,wpadliśmy na chwile a ciągle tu jestesmy. Jakby nie było to nasz sukces, bo w końcu bijemy sie z topką w każdych kategoriach i juz osiagnelismy duzo więcej niż zakładaliśmy. Pamietam jak na początku komuś z siewców obiecałem ze do 2-3 tygodni oddamy im wioski jak skończymy. O ironio ,ich juz nie ma, a my nadal jesteśmy.

Jesteście, gracie - szkoda, że w tak kiepskim stylu. To gradowie...
smiley_emoticons_hust.gif
 
A co Art sobie myslał jak nas wpuszczał na czysto i punktów pozbawił:D Defa ma mieć tam nasypane tyle co reszta chłopaków ,czyli powyzej 10k . Komunikacja między nimi chyba słaba skoro mu nie przekazali jak w tamtych rejonach bywa. Sami macie w sojuszu czarowników od błyskawic ,plag ,zdemoralizowanej ludnosci. I to sam rank1 w domkach taki czarownik. Ja musze odbudowywac wojo i domki ,a Wy od gradu nie mozecie ? I właśnie po to jest ten grad zeby wojo stało tam związane.
 

DeletedUser23379

Guest
Czemu uważasz grad za coś niestosownego?Badanie jak każde inne..a to że wiele osób one irytuje..to już inna sprawa.

Nie wiem, czy "niestosowny" to właściwe słowo.
Uważam, że wprowadzenie gradu na grepo to pomyłka - ilość zadawanych strat jest nieproporcjonalna do wysiłku.
Nie rozumiem też idei rozwalania sobie miast, które chce się przejąć.

Co do kiepskiego stylu gry - wbrew szumnym słowom o taktyce i związanym wojsku w mieście, to wyzłacanie katów, żeby wpaść do pustego miasta, nie ma nic wspólnego ze strategią
smiley_emoticons_headstand.gif
.
No ale to pokazuje, komu gierka wchodzi za mocno ;).
 
Nie wiem, czy "niestosowny" to właściwe słowo.
Uważam, że wprowadzenie gradu na grepo to pomyłka - ilość zadawanych strat jest nieproporcjonalna do wysiłku.
Nie rozumiem też idei rozwalania sobie miast, które chce się przejąć.

Co do kiepskiego stylu gry - wbrew szumnym słowom o taktyce i związanym wojsku w mieście, to wyzłacanie katów, żeby wpaść do pustego miasta, nie ma nic wspólnego ze strategią
smiley_emoticons_headstand.gif
.
No ale to pokazuje, komu gierka wchodzi za mocno ;).

a jak na moje dobrze, że dali taką opcję w grze... a jak ktoś nie chce używać to nie musi... :p Tak samo w sumie niech każdy zużywa złoto na co chce... chociaż ja np wgl żałuje, że złoto istnieje w tej grze ^^
 

DeletedUser23379

Guest
a jak na moje dobrze, że dali taką opcję w grze... a jak ktoś nie chce używać to nie musi... :p Tak samo w sumie niech każdy zużywa złoto na co chce... chociaż ja np wgl żałuje, że złoto istnieje w tej grze ^^

Nie zaglądam ludziom do portfela, jak ktoś ma ochotę, niech sobie w koszarach podłogę wyzłoci.
Ale tu nie o tym jest mowa
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Jedni mają styl, że złocą budynki, inni mają styl, że je burzą :D. Inni wolą, żeby gradu nie było, drudzy, żeby złota. Jest jedno i drugie, więc nie rozumiem, czemu używanie jednego jest szlachetne, a drugiego niestosowne :D
 
Kolejnej osobie wydaje sie ze jest ponad wszystkimi i moze mowic innym co mają robić. Przypomne ze grepo niby umiera, a umiera odkąd światy są dzielone na MY i ONI .Czyli od Waszych taktyk kolorowania świata na zielono, a nie od używania gradu.
 
Widzicie u nas w soju ludkom zakazałem gradowania i badania cofali - po co gradować swoje przyszłe miasto -wiem wiem Wy tak nie myślicie bo nie przejmujecie miast -co do czarowania pisałem wczoraj z Panem sladox o czarowaniu ale po chwili doszedłem do wniosku że mija się to z celem - opinie wyrobioną o nim mam od wczoraj ale jemu na niej i tak nie zależy więc mi to rybka fakt jest taki że wyzłocił katsy 3 razy ja na murek ani grosza nie wydałem a punktowo lepiej wyszedłem tego dnia nie złocąc.
Pozdrawiam
 
Kolejnej osobie wydaje sie ze jest ponad wszystkimi i moze mowic innym co mają robić. Przypomne ze grepo niby umiera, a umiera odkąd światy są dzielone na MY i ONI .Czyli od Waszych taktyk kolorowania świata na zielono, a nie od używania gradu.
Stary płaczesz o tym od dawna jak tutaj przychodziłem to było DW i rozbiórki vs żniwiarze żniwiarze 2 Discord discord 2 i jeszcze kilka sojuszy i nie płakałem na forum jak to mam przechlapane bo jest my i rozbiórki vs reszta świata tylko to zmieniłem -działałem jak Ty nie potrafisz tego zrobić to Twój problem
 

DeletedUser29075

Guest
Kolejnej osobie wydaje sie ze jest ponad wszystkimi i moze mowic innym co mają robić. Przypomne ze grepo niby umiera, a umiera odkąd światy są dzielone na MY i ONI .Czyli od Waszych taktyk kolorowania świata na zielono, a nie od używania gradu.
Zdecyduj się, czy chcesz wypominać ludziom, że próbują decydować za innych co mają robić, czy sam to chcesz robić, bo zaprzeczyć samemu sobie w trzech zdaniach też trzeba umieć jak widzę. :D
 

DeletedUser23379

Guest
Kolejnej osobie wydaje sie ze jest ponad wszystkimi i moze mowic innym co mają robić. Przypomne ze grepo niby umiera, a umiera odkąd światy są dzielone na MY i ONI .Czyli od Waszych taktyk kolorowania świata na zielono, a nie od używania gradu.

Nie wiem, co za kompleksy teraz tu wychodzą, wytknęłam Ci jedynie niekonsekwencję w tym co piszesz.
Wolno mi mieć zdanie na ten temat danej mechaniki w grze, więc nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Możesz robić co chcesz, a ja mogę mieć zdanie na ten temat
smiley_emoticons_headstand.gif
.
 

DeletedUser24703

Guest
Jedni mają styl, że złocą budynki, inni mają styl, że je burzą :D. Inni wolą, żeby gradu nie było, drudzy, żeby złota. Jest jedno i drugie, więc nie rozumiem, czemu używanie jednego jest szlachetne, a drugiego niestosowne :D
Coś w tym jest.
Jak dla mnie gradowanie zrobiło INNO typowo pod siebie. Jedni dzięki temu złocą katy, a inni budynki
smiley_emoticons_oh-no2.gif
a cieszą się, jakby nie patrzeć, Niemcy
smiley_emoticons_wallbash.gif
Faktycznie kasa płynie strumieniami, ale przede wszystkim gradowanie zmusza do aktywności. Obrona stała się bardziej wymagająca i przemyślana.
 

DeletedUser26408

Guest
Nawet mnie ktoś w sojuszu chciał ... jestem pełen podziwu :p
 

DeletedUser15806

Guest
To moj jeden z nielicznych powaznych postow na FO :
Dziekuje wszystkim ktorzy przylaczyli sie do dzisiejszej ( wczorajszej ) zabawy. Za 2 tygodnie znowu otworzymy nasz barowo-poetycki sojuszyk. Cel Top 5 sojuszy. Nie zapominajcie, ze to gra, zabawa. Pozdrawiam.
gmart
 

DeletedUser3480

Guest
wszystko co dozwolone to niezabronione.

zapewniam was ze jak by w grze nie chodziło o przejmowanie wiosek i demonom nie szła ta fucha tak dobrze grad był by zbadany w każdej akademii

ale przecież nie wygija sie szyb w mieszkaniu ktore sie chce kupić bo po co potem wymieniać
 

DeletedUser26408

Guest
Grad ? Jak to przecież atak trzeba wysłać ... bez przesady ... tylko błyskawice ! :D
 

DeletedUser23379

Guest
To moj jeden z nielicznych powaznych postow na FO :
Dziekuje wszystkim ktorzy przylaczyli sie do dzisiejszej ( wczorajszej ) zabawy. Za 2 tygodnie znowu otworzymy nasz barowo-poetycki sojuszyk. Cel Top 5 sojuszy. Nie zapominajcie, ze to gra, zabawa. Pozdrawiam.
gmart

Świetnie się bawiłam
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
I mam nową koleżankę nawet
smiley_emoticons_smilenew.gif
!
 
Do góry