Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17740

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

mimo wszystko gratulacje się należą wszystkim graczom ... było ciekawie :p ... czekam na kolejny świat :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Serdeczne gratulacje dla całego Legionu ;]

Jak Ptaku obiecał na starcie świata... Cudaki zbuduje, to zbudował... ;]
Tak więc widać całe te kombinacje przeciwników, nic nie pomogły ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nom 5 do 2.. ale i tak jestem ciekawa jak to się zakończy. Koronę teraz może mieć każdy..
ale zdobywca świata może być tylko jeden. Co już zostało zrealizowane.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Własnie korone może mieć każdy :) Koronka nie ma dużego znaczenia:) Drogi retryku nie wygrał Legion tylko Leegion :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Własnie korone może mieć każdy :) Koronka nie ma dużego znaczenia:) Drogi retryku nie wygrał Legion tylko Leegion :)

Wygrali gracze którzy tworzyli ten sojusz więc nazwa jest tu raczej drugorzędna.Czy to ma znaczenie czy sojusz nazywa się LEGION czy LeeGION ??? Ten kto ma wiedzieć to wie że na sukces składają się gracze sojuszy IX LEGION i Ekipa Elmera więc uwidacznianie nadrzędnego wkładu któregokolwiek jest tu naprawdę zbędne.Przecież wiadomo,że na finiszu w pojedynkę rzadko który sojusz byłby wstanie wygrać świat.Nie mniej jednak jestem naprawdę dumny,że daliśmy redę postawić 5 cudaków z 7 tym bardziej że konkurenci przed EC wydawali się naprawdę mocni.
 

DeletedUser20517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

teraz pozostalo tylko 1 odznaczenie do zdobycia:

Przywódca świata A dostana ci co ukończono budowę 7 z 7 cudów świata jako pierwsi :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

i done ;p jednak odejście od TBC było dobra decyzja to tylko skopiowana nazwa ;) i jeżeli nawet najbardziej spokojny gracz endriu odszedł to widać jak tam musiało być ;p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

teraz pozostalo tylko 1 odznaczenie do zdobycia:

Przywódca świata A dostana ci co ukończono budowę 7 z 7 cudów świata jako pierwsi :)

No niestety nie jest to tak do końca. To odznaczenie może dostać każdy sojusz, który zbuduje 7 cudów...nie ważne, czy pierwszy, czy trzeci, a może dziesiąty:) Spójrz sobie na przykład na taki świat jak ETA...po nim koronkę mógł mieć każdy:) Ostatnio podobna sytuacja była na Gythium.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No niestety nie jest to tak do końca. To odznaczenie może dostać każdy sojusz, który zbuduje 7 cudów...nie ważne, czy pierwszy, czy trzeci, a może dziesiąty:) Spójrz sobie na przykład na taki świat jak ETA...po nim koronkę mógł mieć każdy:) Ostatnio podobna sytuacja była na Gythium.
Dokładnie :) Dlatego graczy z koronką fajnie bić :) i nie warto sie bić o 7 cudaków ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dokładnie :) Dlatego graczy z koronką fajnie bić :) i nie warto sie bić o 7 cudaków ;)

A co ma korona do umiejętności gracza ??? Jak dla mnie nie jest ona wyznacznikiem niczego.Znam wielu graczy bez korony którzy są jednymi z lepszych w grepo lub tych z koronami co są nadal noobami.Co do walki o 7 cudaków to moim zdaniem bić się warto może nie dla korony ale dla satysfakcji.Niestety większość graczy olewa po okresie EC grę i świat przechodzi w fazę powolnego umierania.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niestety większość graczy olewa po okresie EC grę i świat przechodzi w fazę powolnego umierania.

Niestety EC to jedna wielka pomyłka.. która zabija każdy świat. całkowicie pomylony pomysł na zwycięstwo świata to jest...

Zamiast militarnych podbojów gracze muszą się skupić na słaniu surowców pod budowę...
zamiast klepać offa klepie się tylko deffa, obstawia kilka wiosek i tyle co z end game jest...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Retryk! Słonko Ty moje, gdzie się podziewałeś tak długo? :D

Zamiast krytykować EC, może zaproponujesz nową wersję zakończenia świata tutaj: Link

Budowanie cudów nie trwa, aż tak długo. Po wybudowaniu wraca się do walki, ale fakt - to już nie jest to samo.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Retryk! Słonko Ty moje, gdzie się podziewałeś tak długo? :D

Troszkę tu troszkę tam...
głownie po [produkcjach Blizzarda i Ubisoftu się szlajam ;p
(Hearthstone Diablo III i Heroes Online)

wszędzie gdzie się coś dzieje... ;p
A co do propozycji zmian EC. hmm... jestem leniwy ;] więc podpowiem że warto popatrzyć jak to wygląda w konkurencyjnym T*******e...

Ale mowa o grepolis, a to inny wymiar... ;]

tak czy owak bez zmiany tego systemu każdy świat po EC będzie wymierał i wymierał ;]
Ale może i lepiej? szansa od nowa zagrać, kolejne złotówki dorzucić do puli ;]

I chyba jestem jednym z niewielu graczy co są bez korony, mimo możliwości otrzymania jej na 5 światach ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja jestem zdziwiona brakiem chęci do walki o cudaki ciastek i tbc. Zbudować tylko po jednym cudaku to trochę wstyd...
Teraz chcecie walczyć? Cudaka odbijać? To chyba juz trochę za poźno, bo nawet jak sie uda - patrząc na wymierajacy świat - jaka z tego satysfakcja?
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak to mówią zwycięzca może być tylko jeden. Nawet jak odbiją cudaka to i tak nie dlatego że byli dobrzy w walce tylko dlatego że przeciwnikowi sie już nie chciało :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kurcze zachodzę w głowę i dojść nie mogę gdzie się podziali ci wszyscy krzykacze z Ciastek i z TBC
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Do góry