Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

myślałem że jeszcze do końca ochrony wytrzyma:(
to zawiodłeś się , a ja myślałem że Rzeźnia wytrwa co najmniej miesiąc jako całość a tu po kilku dniach już się rozpadają... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czy to jest prawdziwy rozpad, czy tylko ściema, to się okaże.
Już widziałem podobne zagrywki, w wykonaniu części z tych graczy.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Czy to jest prawdziwy rozpad, czy tylko ściema, to się okaże.
Już widziałem podobne zagrywki, w wykonaniu części z tych graczy.
a po co by mieli robić rozpad na ściemę na 2 sojusze ? to jest bez sensu a nawet jeszcze ochronka nie minęła
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

he he przyznam ,że też podejrzewam raczej jakąś strategie ,plotkujecie gorzej niż przekupki ,jedne jest pewne ,jeżeli samuraj dalej gra to będzie ciekawe ,a Tomek jako noobek wygrał w cudakach Ny i w dużej mierze przyczynił się do wygrania na Tau ,tak jak zresztą większość graczy byłego Nm
Komost pozdrowienia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przekonamy się czy będą walczyć ze sobą i zabierać miasta, bo są na tych samych wyspach.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Również pozdrawiam Gala0875.;)
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

w najbliższych czasie znajdziemy odpowiedzi na nasze pytania
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Mow za siebie, ja z przyjemnoscia czytam wszelkie napinki,pretensje itp.
dodaja smaczku jak tabasko na kabaczku ...
wiec do boju kolezanki i koledzy - kto tu jest najwiekszym noobkiem ???( oprocz mnie oczywista)

Heh najlepszy tekst jaki tu przeczytałam :D
No ale trzeba przyznać, taki start jaki ma Korynt na FO, to chyba żaden świat nie miał.
Czytam tak se z ciekawości, kto tam gra a kto nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Witaj Sisi.

Bo też i niewiele światów taką obsadę miało...
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Heh najlepszy tekst jaki tu przeczytałam :D
No ale trzeba przyznać, taki start jaki ma Korynt na FO, to chyba żaden świat nie miał.
Czytam tak se z ciekawości, kto tam gra a kto nie :)

tau miał duzo lepszy i dużo obrazkow było ja wole oglądać niz czytac za tau to sie spamowalo a tu wiekszasc to napinki nieudacznikow jakis:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

A ty jesteś faworytem w pisaniu głupich komentarzy. Czekaj czekaj czy ty nie byłeś na Ny w sojuszu gdzie była marine ? Bo jak tak to pamiętam Cię noobku i ciągły płacz an forum że Cie ktos jedzie. Zajmij się grą bo potem znowu będziesz farma.

No to się mylisz chłopcze bo zaczynam od koryntu a wczesniej grałem pod innym nickiem takze na pi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ano, moja słodka Sisi, znów staremu głupcowi coś odbiło i zapomniał, że ma czas na rodzinę tracić, a nie na jakieś głupie gierki ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Oj tam, aż taki stary nie jesteś :)

Nie brakowało Ci tego klikania w budyneczki, ataków, obrony? :)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

niestety tradycja spamu wygasła po przez usuwanie postów chociarz na koryncie brdziej wyrozumiali są moderatorzy znak czasu?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

niestety tradycja spamu wygasła po przez usuwanie postów chociarz na koryncie brdziej wyrozumiali są moderatorzy znak czasu?
Raczej użytkownicy się pilnują, by posty były w miarę regulaminowe :)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ale byly co wiecej gracze z tau nawet fora z innych wczesznijszych swiatow starli sie ozywic nic to nie dało tam zero odpowiedzi z zdrugiej strony ban :))
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

co wy tu za glupoty piszecie to poezja rzezna pracuje jak chciala i trzyma sie sposobu takiego jakiego byl ustalony a adasko po prostu mauserr malo mowi bo malo wie ;) adasu jak chcesz wiecej wiedziec to napisz chocby do mnie zamiast do brata pisac zreszta braciak krecik ;) powiem w ten sposob nie lekcewarzcie rzezni bo znajac graczy grajacych tam to wszystko jest mozliwe ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

co wy tu za glupoty piszecie to poezja rzezna pracuje jak chciala i trzyma sie sposobu takiego jakiego byl ustalony a adasko po prostu mauserr malo mowi bo malo wie ;) adasu jak chcesz wiecej wiedziec to napisz chocby do mnie zamiast do brata pisac zreszta braciak krecik ;) powiem w ten sposob nie lekcewarzcie rzezni bo znajac graczy grajacych tam to wszystko jest mozliwe ;)

A świstak siedzi i zawija...

Co słychac na koryncie? Pierwsze wojenki się szykują?
 
Do góry