Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
E tam sensat, bardziej frustrat bo wolałbym się zajmować czymś innym w te piękne dni.

Hini, a Ty czegoś pewnie chcesz skoro mi dowaliłaś... i to na FO
smiley_emoticons_confusednew.gif


A co ma się dziać na tym serwerze jak on się zakończył pół roku temu, teraz to największym problemem jest luzująca się wtyczka przy listwie przepięciowej, ilość RAMu i pewnie też jego szybkość, oraz, że na HDD nie da się grać, minimum SSD i to M.2 .

2017-05-19_2147.png

2017-05-19_2151.png
 

DeletedUser11134

Guest
zdaje się, że największym problemem jest osiągnięcie tego limitu na dole.
Ale z drugiej strony nie ma co robic sobie śmiechów, bo ten się śmieje kto sie śmieje ostatni.
Jeszcze nie wiadomo co się zdarzy przez ten czas.
Na pewno jest to świat najuboższy we wpisy na FO.
 

DeletedUser19313

Guest
A Myjnia, a Delos, A sestos :)? Jeszcze trochę i idalium dogonimy . Jest po co grać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Zawsze można sobie wymyślić powód, aby kliknąć w ikonkę ataku.
Mimo wszystko najlepsze są tradycyjne aspekty tej gry.
Zwłaszcza jak z RAMem nie ma kłopotów, kable działają, i ogólnie jest wszytko w porządku..
Tiaaa... szkoda, że tu tak sami ze soba piszemy, ciekawiej byłoby jakby ktoś z przeciwnej koalicji się odezwał:)
 

DeletedUser11134

Guest
naprawdę? no nie pamiętam.. Wojtek się odezwał, a potem do nas przeszedł zdaje się.
 

DeletedUser11134

Guest
Był chwilę, bo mu się nie spodobało. Czasami też tak bywa.
 

DeletedUser26070

Guest
A może trzabylo pograć jak Ty Rakovianie.Jako zwykły gracz,który dostaje rozkazy:)
A nie porywac się z motyka na slonce.
Szaraka nie żałuję.Mialem cel,którego nie osiągnąłem i tyle.Ludzie przestawali grać.jak to jest wyżej napisane że ten świat skończył się pół roku temu.A tych na których najbardziej mi zależało wysłałem do Was.Bo tylko Oni mi zostali.A Was o wiele więcej.Taki miałem plan i dlatego razem nie zagraliśmy.Gralem i tworzylem sojusz dla innych.Nie dla siebie.Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Wojtku, ciepło Ciebie wspominamy, jako godnego przeciwnika.
Powodzenia na wszystkich serwerach na których grasz:)
 

DeletedUser26070

Guest
Dzieki Hini.I Wam rowniez zycze powodzenia:)Moze kiedys,gdzies tam,uda Nam sie jeszcze zagrac.SiH to dobra ekipa.
Pozdrawiam Wszystkich graczy z Kosu
 

DeletedUser13253

Guest
Jak tam miernoty?
Nadal utopienie paru birem jest dla Was substytutem braku sukcesów w życiu realnym?
Ktoś coś na ten najbliższy przy dobrym podboju i prędkości?
 

DeletedUser19313

Guest
dla potomnych instrukcja.
Rozwala się serwer, by spokojnie wygrać EC.
Bez zbędnych kombinacji i układzików.

2017-08-24_2335_EC.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry