Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30713

Guest
poczekaj gerczix, zaraz będzie miał 3 mln pkt walki :D

koronkę ma to punkty walki już mu nie są potrzebne
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Jak ja tu typie nie gram, napisalem o rozbiorke do radnego bo od kupy czasu festyny klepie tylko :p Chcialem wejsc w dyskusje z Toba ale w sumie dotarlo do mnie, ze zaraz swieta i nie chce mi sie juz na martwym swiecie z takimi pro graczami rozmawiac. Wesolych i powodzenia, walcz o top 1.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20971

Guest
Może nie niewypał, bo zmusza do walki o centrum świata i nie trzeba zajmować tych cholernych skałek. Teraz zmniejszyli ten obszar dominacji, więc zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale możliwe, że w jego obrębie będą tylko 3 sojusze + akademie, co da w miarę szybki koniec. Moim zdaniem najlepsze zakończenie to to gdzie serwer najszybciej wyłania zwycięzcę i się zamyka. Dominacja jest takim rozwiązaniem, po prostu progi są chore. Po 3-4 miesiącach powinno być sprawdzenie i od razu spadek powinien się zacząć. Wtedy jeżeli jeden sojusz by odbiegał od reszty, to świat by się zakończył po 4-5 miesiącach, a jakby walka była wyrównana, to trwałby dopóki jeden z sojuszy tej przewagi nie uzyska.

Generalnie ten świat się zakończy i tak szybciej niż cudaki by się skończyły(suma punktów wszystkich sojuszy ~150/250 mln. ), a przynajmniej nie trzeba ich budować i się przesiedlać. Bronić tego badziewa pół roku po wygraniu to też jest katorga. No i brak możliwości rozdania koronek.. jak dla mnie cudo, bo nie mogę już patrzeć na tych graczy z koronkami co nigdy w TOP100, a czasem i nawet TOP200 serwera nie byli.
gdyby nie wasza koalicja mogłoby być inaczej nie ładnie nieładnie :) to oni grali i zrzekli się zwycięstwa w imię wyższych celów :) doceń to....
 

DeletedUser30713

Guest
paczuś to nie jest do końca tak jak myślisz
smiley_emoticons_grin.gif
Jesteśmy dogadani i na pewno wszyscy są w mniejszym lub większym stopniu są zadowoleni z tego jak to będzie wyglądać.
 

DeletedUser32281

Guest
A w waszym przypadku to trzy sojusze mogą wygrać świat? czy tylko jeden? :)
 
Jeden. Ale co do CSW... To chyba powinniście zmienić nazwę sojuszu na " Tornado Powraca ". Chyba że wstydzicie się własnej nazwy po Nikai :D
 

DeletedUser32281

Guest
[USUNIĘTO]
dawno? ile to słowo dni określa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32281

Guest
wybuchła nowa wojna na świecie :) bynajmniej nie będzie trzeba robić festynów do końca świata
 
Do góry