Sytuacja na świecie Lapitos

Jeśli Państwo uważacie, że jakiś post został skasowany nie słusznie i jesteście jego właścicielem to zapraszam.
Chętnie sprawdzę razem z właścicielem posta co było nie tak. Jesteśmy (jestem) tutaj dla was.
W takim razie proszę przeanalizować mój post. Nie uważam, abym kogokolwiek w nim obraził, czy też użył niecenzuralnych slow.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
W takim razie proszę przeanalizować mój post. Nie uważam, abym kogokolwiek w nim obraził, czy też użył niecenzuralnych slow.
Nie ma problemu. Zapraszam na PW i podanie kiedy powstał post. Ciężko jest namierzyć post tylko po nicku.
Regulamin nie pozwala na prowadzenia takich rozmów publicznie na forum.
 
Weteran jest moim fanem :). Woli mi dogryzać, niż podbijać Polis.
Oj, nie moja wina, że nic nie ugrałeś nigdy, chociaż coś próbowałeś. Za niski jesteś na moją grę w grepolis, może świat obfitości pomoże Ci w nauce
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser31825

Guest
No tak, a potem wyładowują się na forum, bo mają ''władzę''. :D
 
Nie ma problemu. Zapraszam na PW i podanie kiedy powstał post. Ciężko jest namierzyć post tylko po nicku.
Regulamin nie pozwala na prowadzenia takich rozmów publicznie na forum.
To jest dobre a skąd mam pamiętać o której pisałem post nie sądziłem że jakiś gość bez wyobraźni mi to usunie i nie zapisywałem czasu.
Szkoda z Wami gadać kiedyś był dobry pomysł żeby stworzyć forum o grepo bez Was
 

Sapcio

Zespół Grepolis
To jest dobre a skąd mam pamiętać o której pisałem post nie sądziłem że jakiś gość bez wyobraźni mi to usunie i nie zapisywałem czasu.
Szkoda z Wami gadać kiedyś był dobry pomysł żeby stworzyć forum o grepo bez Was
Chodzi o czas orientacyjny. Wystarczy informacja typu
Post w sytuacje na świecie Lapitos napisany miedzy 18 a 20.
 

DeletedUser31773

Guest
A kogo obchodzą te usuwane posty? Rozpłaczcie się
Tych nieusuwanych nie ma komu czytać poza paroma lajkującymi lizusami. Pamiętasz co ktoś napisał 3 dni temu?
Świat zszedł na psy
Do czego się jutro przyczepicie? Że moderator jest na zielono i dyskryminuje to innych graczy?
 
Do góry