Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser23278

Guest
Wpisy graczy z waszego sojuszu można znaleźć nie tylko tutaj ale praktycznie na całym FO jak się wywyższają, krzyczą i puszą. A tak poza tym miałeś wrócić tu za kilka miesięcy a dalej jesteś i szczekasz ozorem bez sensu.
ja nie pytam o całe forum tylko o ten swiat. grałem przeciwko wielu z nich i wiem co było na innych swiatach nie musisz mi tego pisac

adamozops ten pies z profilu gryzie, połyka w całości, czy można pogłaskać?
przypomina mi sie od razu scena z "chłopaki nie płaczą" kiedy bolec mówi ze za drzwiami jest grozny pitbull a wychodzi jamnik mam wrazenie ze tu jest podobnie :)
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser30415

Guest
Czy dobrze się przyjrzałeś psowi z profilówki? Gdzie ty tam widzisz jamnika? Ikollini pisał o psie ze zdjęcia a tam jamnika żadnego nie ma no chyba że w brzuchu tego bydlaka:D
 

DeletedUser32045

Guest
nie wytrzymalem, musialem cos napisac . U Losia w barze pisalem.... choinka , butelka ... ponioslo mnie i napisalem . Przywitalem sie :)
 

DeletedUser32045

Guest
Iko , pierwszy raz , ale czytam . Dzieki ze tu jestes , chlodzisz glowy .
 

DeletedUser15806

Guest
No trzeba na luziku podchodzić do FO i tych pikseli w grze, bo inaczej zwariować można ;)
Ciebie również dobrze widzieć :)
No co Ty, awanturka dobra rzecz. Niektorym dodaje motywacji i rozgrywka jest ciekawsza.
Tyle ja “peryferiant” mam do dodania.

Ps. Jest takie slowo wogole ? Peryferiant ? Za duzo chyba chleje ostatnio :)
 
jedynym błędem tuptusi było ślepe pędzenie w strone garudoo, zawsze na kazdym swiecie zaczynali od czyszczenia własnego morza tym razem polecielismy do garudoo a CSW dalismy sie rozwinąc, gdybysmy zaczeli od czyszczenia naszego morza to CSW zamiast tutaj sie puszyc jacy to oni wspaniali uciekali by dwa morza dalej :)

Możesz mi wskazać post gdzie CSW się puszą jacy to oni nie są wspaniali??
Bo ja tu mało wpisów dotyczących CSW znalazłem.
 
crisbdg mam dla Ciebie zadanie przyjacielu.
Najpierw przeczytaj wszystkie 72 strony tematu, a potem jeszcze raz zastanów się kto najbardziej tu krzyczy.
Ikollini, ADAM jamnikiem nie jest i szczeka bardzo głośno, ale jeszcze ani razu nie widziałem, żeby kogoś pogryzł
smiley_emoticons_biggrin.gif


@edit żeby nie było dwuznaczności
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23278

Guest
Alphahydrainoid jezeli masz na mysli wpisy hopka to musze Cię zmartwic to nie było krzyczenie ale chęć zaczepienia kogos, nadal czekam na wpisy kto z tuptusiów krzyczał :)
 
Do góry