Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

chyba masz racje Pichu:) nie ma co dyskutować z gościem który jest na poziomie umysłowym gimbusa:) chwali się złotem, uważa się za super człowieka a na helorusie miasta tracił i złoto mu nie pomogło :) ja grając na 30% nie straciłem nawet jednego ba nawet nikt kolonem nie zaparkował
 

DeletedUser27401

Guest
Tak zniszczyłem wam grę - zostawię to ..........????????????????
 

DeletedUser26685

Guest
Mulek z jakiego jesteś miasta?
Mogę Ci korepetycji udzielić $$ xDD
 

DeletedUser27401

Guest
no tak bo ty bobowałes na Helorusie a inni grali za ciebie a ja straciłem 3 wiochy reszte potem oddałem i puściłem szaraki dzięki Mariuszowej polityce możesz się chwalić

ty sobie udziel korków z iloma słownikami piszesz co fajtku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Dobra już tu nie wchodzę bo widać forum opanowali ci którym nie idzie teraz gra ,ale powodzenia życzę tu i tam
 

DeletedUser26397

Guest
ciach//same debaściaki,wszyscy na jednego jadą,nawet polonista się trafił
dajcie sobie na luz,to tylko gra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
ty też go masz że dorównujesz prawie brakującemu ogniwu w teorii Darwina
 

DeletedUser27401

Guest
Wiesz kolego ale tak jest że oni są mocni w grupie bo jednostkowo to tchórze nie warto na nich bana dostawac

ty byś mógł swoim cieniutkim głosikiem je zaganiać bo chyba ci czegos brakuje co aDAŚKO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
szkoda mi marnować czasu na przedszkolaka
poza tym przyjdzie miotła i to wszystko skasuje, pozdro i oby ci tego złota nigdy nie zabrakło
 

DeletedUser26397

Guest
szkoda gadac,jeden z drugim by czasami od monitora odeszli,na foczki popatrzyli na ulicach ,moze którys by z krzyza spuscił,to inaczej by gadali ,a tak żyją grepo cały czas i patrzą żeby komuś dokopać
 

DeletedUser26685

Guest
Racja, czas spać ;)
a Ty Mulek do roboty nie wstajesz rano ? xD
 

DeletedUser26397

Guest
nie wiem dybalski kim jestes ,ale na ulicy dostałbyś w ryj,tutaj mozesz szczekac ,co chcesz
 

DeletedUser27401

Guest
Daj spokój nie warto sobie brudzić rąk tacy sami wyginą w świecie realnym dobrze że ktoś dał im komp i internet
 
Do góry