Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Chętnie bym Tobie przekazał korespondencję w której taką informację dostałem. Otrzymałem ją od gracza z Twojego sojuszu. Obawiam się , że mógłby trafić do Rozbiórek już za samą korespondencję ze mną . Zrezygnuję z Tej butelki Tomku.
 
a gdzie tu moje kłamstwo?czy ja komuś napisałem ,że yavus kupił gracza?No przepraszam,ale nie mogę brać odpowiedzialności za to co gracze piszą:).Zastanów się:)
 
a co do tego ma ta nazwa?Pojawiła się ponad tydzień temu i pewnie nie wiesz dlaczego:)to taki żart dla Adasia był:)
 
Powiem jedno....jak czytam tutaj wpisy ludzi to zastanawiam się ile macie lat....słyszałem już o takich co 10k pln proponowali za miasta na cudaku ,słyszałem różne rzeczy. Trebor zachował się bardzo nie ładnie i wiem że od początku przyszedł tutaj po golda bo sam brałem od niego surowce....z jakiego powodu został dłużej i dołączył do Nas to nie wiem czy to było zaplanowane czy po prostu tak się potoczyły losy....jedno jest pewne na pewno po informował karkówki o tym że strzela szaraki bo kolony weszły zaraz po tym z obstawą deffa czy dostał za to golda??można to zgłosić i sprawdzą jest to złamanie regulaminu.
A tak na prawdę to nie wiem po co ta cała afera ...ludzie to tylko gra i zabawa jedni chcą płacić za miasta bo są nie udolni inni wolą stawiać je po swojemu a jeszcze inni budują sobie domki itd.itd.itd
 

DeletedUser31632

Guest
Gerczix znalazł sposób na rozwiązanie wszelkich bolączek tego świata. Wyśle nas wszystkich do więzienia.
Bronder, to zamawiam celę z Tobą i Ewą, pogramy sobie w kości. Wyrok wyda nam się krótszy.
Aaaaa... znalazłam jedną niewinną duszyczkę na tym świecie.
Kiker, przepraszam.
 

DeletedUser31632

Guest
Bo Bronder mnie dziś atakował, to podpada pod nękanie.
 
Zdecydowanie Aniu to jest nękanie - już szukam wyroku sądu chyba, że Gierard ma jakiegoś asa w rękawie to nie będę szukać:)
 
To nie kradzież mienia tylko już wyrok na korupcję trzeba znaleźć, wszak Adam kupił szaraka za 200k :p
CBA trzeba wezwać i konkretne kroki podjąć.
 
o_Olegenda goni legendę:confused: jak bym miał tyle golda Marta to w życiu z nikim bym się nim nie podzielił - wyszło moje skąpstwo:p
 
Za te kilka szaraków to byś jednak przepłacił, nawet jakbyś nie był chytry :p

a tak już poważnie sytuacja z szarakami mnie nie bawi, ale w kupowanie za $ nie wierzę.
miałam kiedyś gracza, który sam z siebie napisał do wroga, który miał szansę postawić jako pierwszy 4 cudaki. my mieliśmy szansę na 1, koronki nie miał a chciał, więc napisał do czerwonych, że wyjdzie i zawali cudaka. wyszedł zanim dostał odpowiedź. cudaka zawalił, zapro nie dostał i karierę w grepo chyba skończył. w soju źle się nie działo. po prostu w tej grze są i takie przygłupy nic się na to nie poradzi.
 

DeletedUser20971

Guest
Ehh to i ja coś wtrącę tak jestem winny rozbiórki zeusa :) Tak ja , to ja z graczami kilkanaście razy zakładaliśmy mu tematy z buntami od czerwonych gdzie po kilkunastu godzinach ów gracz się pojawiał dawał raport z wbicia buntu (50 kat w mieście 200 szreków mur 10 zero wideł) po czym znikał ..... gracze sami cofali deff wielokrotnie bo zwyczajnie zeus miał to w nosie! Tak niestety mam ten niechlubny obowiązek do rozpisywania graczy:/ Oczywiście rozumiem że każdy z was trzymał by takiego gracza same karkóweczki wbijające mu bunty wiedzą jak było:)
ps. gracz kilkukrotnie miał propozycje na przenosiny ale po co sojusz to parasol wszystko zrobi za ciebie? Tak wiec wieszajcie sobie psy nadal :) i wiecie co wisi mi to.... każdy z was rozebrałby takiego osobnika dużo szybciej niż ja ale ok to ja jestem ten zły:)
ps.2 trebor nigdy nie miał trafić do rozbiórki. Czy się sprzedał nie wiem nie wnikam nie mam ochoty drązyć tego tematu jak zrobił tak zrobił dla niektórych postąpił ok ja swoją opinię pozostawię dla siebie....
 
do czego to doszło, żeby na forum omawiana była rozbiórka gościa, który w grepo statach jak nieboszczyk wygląda.
nie gra, nic nie wnosi i nara, proste jak konstrukcja cepa.
 

DeletedUser20971

Guest
Nie mam zwyczaju rozpisywać spraw sojuszu na forum, odpowiedziałem wszystkim obrońcom moralności ......
ps.
Co jest gorsze od słonia w składzie porcelany????






Jeż w fabryce prezerwatyw:)
pozdrawiam i dobranoc!:)
 
Do góry