Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser27486

Guest
Mroq nie wiem czemu ale zachowujesz się tak że po twoich wypowiedziach odczuwam że ci czegoś w życiu brakuje, wstawiacie w 4 soje tyle co Valary w dwa a i tak masz najwięcej do powiedzenia, wyjdź poza top100 w pw to może ktoś usłyszy twoje zbędne komentarze :) Szkoda że waszych okupek I akcji nikt nie dokumentuje tylko po jednej nieudanej aczkolwiek troche niefortunnej akcji będziesz się do niej spuszczał najbliższy miesiąc :) Miłej nocy

Bo tu pw ma znaczenie XD, a co do spuszczania sie to kto tutaj sie spuszcza? Koalicja, koalicja i koalicja, jedyny Wasz argument, a co do obstawiania to niestety, ale skad masz pewnosc ze w kazdym soju byla mobilizacja na obstawianie? :)
 

DeletedUser27486

Guest
Koledzy się zlecieli, teraz tylko czekać na mistrzunia ^_^
 

DeletedUser28174

Guest
Bo lubię konwersacje które nie prowadzą do niczego a taka jest z Tobą, co z tego że formalnie nic nie macie skoro jak któryś z sojków wsadzi kolona to sie zlatujecie jakby w Valar co najmniej mulard miał z wyspy złocić wojo

ciebie to pierwszy raz widzę janku, przyszedłeś kolegę słupa obronić?
 
oho toś mi naubliżał. już mam zacząć płakać? przypomnę ci która strona się tutaj z kolegami rozpisuje, ek-hem - jesteście to wy

tu nie chodzi o to czy coś mamy czy nie. chodzi o powtarzanie w koło macieju macie koalicję, wyliczanie graczy ilu na ilu, a nie ma ch żebyś coś wytłumaczył bo i tak zrozumie po swojemu. ogarnij kolegów własnych najpierw wtedy gadaj o innych

jeszcze coś dodam. gadasz że rzucają się na deffa. pchacie deff w mur 0 w środku eventu i jesteście zdziwieni, że inni chcą pw też nabić?
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie :)

Zapraszam całe radioactive do namiętnego rzucania błyskawic na moje miasta. Jeśli ktoś z tych rzucających nobow myśli że mnie to rusza lub mi to szkodzi to niestety jest w wielkim błędzie, bo dla mnie to woda na młyn, bo tylko zwalnia mi się miejsce na więcej woja i rozbieracie mi budynki których sam bym nie mógł (akademia i ujemne punkty)
Natomiast przy budynkach których nie potrzebuje, nie muszę tracić czasu na ich rozbiórkę, radio robi to za mnie :)

Ps. Eventu lada chwila koniec, ciekawe czym radio będą miasta odbijać, a zapomniałem zamiast mantykor puszcza kilka błyskawic :)

Pozdrawiam Cieplutko :)
Jakby cię to pecie nie ruszało to byś nie pisał o tym na forum.
Tfu. Zasady znasz.
 
Do góry