Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15578

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na forum ogólnym jestem gościem – nie udzielam się ale w jednej kwestii postanowiłem zabrać głos. Jest nas już tu tylko 308 – świat dla wielu graczy zakończył się dawno. Tu nic się nie dzieje, wszystko rozstrzygnięte. Czas chyba zamknąć ten świat i skrócić mękę tych, którzy siedzą tu dla zasady. Może czas podliczyć graczy, ale nie tak skrupulatnie jak pokazuje system i wyjdzie, że jest nas już mniej jak trzystu :). Proszę włączyć odliczanie …...dla wielu graczy byłby to lepszy prezent od darmowego złotka.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na forum ogólnym jestem gościem – nie udzielam się ale w jednej kwestii postanowiłem zabrać głos. Jest nas już tu tylko 308 – świat dla wielu graczy zakończył się dawno. Tu nic się nie dzieje, wszystko rozstrzygnięte. Czas chyba zamknąć ten świat i skrócić mękę tych, którzy siedzą tu dla zasady. Może czas podliczyć graczy, ale nie tak skrupulatnie jak pokazuje system i wyjdzie, że jest nas już mniej jak trzystu :). Proszę włączyć odliczanie …...dla wielu graczy byłby to lepszy prezent od darmowego złotka.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
no chyba Ci browara postawie za tre slowa ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella

Może czas podliczyć graczy, ale nie tak skrupulatnie jak pokazuje system i wyjdzie, że jest nas już mniej jak trzystu :). Proszę włączyć odliczanie …...dla wielu graczy byłby to lepszy prezent od darmowego złotka.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

Dzisiaj rozpoczęło się odliczanie końca świata
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella

To teraz więcej czasu na Bariś będzie:) Chociaż skoro ten swiat w agoni już od dawna to i na baris nic się nie zmieni...
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella

Przez chwilkę myślałem, że to Baris :) jak zobaczyłem ten wpis Lorda. Nic dzisiaj trochę nudno to skomentuję :)
Jaki rywal taka gra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella

I stało się... :D Długo oczekiwany koniec nastąpił... :D Dzięki za grę ... :D Do zobaczenia na innych światach :D
 
Do góry