Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
bart zaduzo zielonego kolego miewasz paranoje? :) tak nie mysl bo sie swojego cienia bedziesz bal :)
tyk tyk tyk boom :)
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie do Mrowek (poniekad do reszty koalicji)
Norkowie walcza sami a wy? mrowki??
Mysle ze to wina tego ze mrowki nie maja jader /takie male robaczki chyba ich nie posiadaja by stanac 1v1 :)
mysle ze musicie dogadac sie z innymi sojuszami bo to co teraz plynie nie wystarczy by nas zlamac


wampirzlasu dzisiaj o godz. 20:08
Witam Norki:)

Daję Wam trzy-cztery tygodnie, po tym czasie Wasz sojusz zniknie z Delty:)
A Ty jak myślisz, ile wytrzymacie?:)

Idotego jestescie dumni z siebie :)
Wiec Mrowki do waszej wiadomosci ..
-nie macie dwoch wartosiowych gracza wasz top 1 w rankingu agresorow dorobil sie takiej ilosci pkt na atakowaniu nie aktywnych graczy swojego sojuszu ,jedynie mario prezentuje cos soba
-jestescie zbiorem uciekinierow z innych sojuszy lub takich co ukradli konta innym
-a co wiecej gracie na kilku kontach ..


stancie 1v1 a znikniecie w 7 dni:) bierzemy was na klate :)z palcem w Norczej ....:)

TyK TyK BooM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7304

Guest
....

hahha

ja tam lubię walczyć... mrówy.. tytani... i inni... czekam i zapraszam :)))
 

DeletedUser7304

Guest
....

Lolo nie odłączaj kabla.. jeszcze troszkę zabawy nas czeka....
hahahah
 

DeletedUser

Guest
Ja to nawet nie chce na to patrzeć, aż żal, ze to poszło tak daleko, Norek , nie zaatakuje, a na pewno kilku z was
ale konsekwencje swoich czynów trzeba ponosić,
jak maxi sam zauważyłeś, to tylko gra,
jednak jako Rada Norek, odpowiadasz za resztę sojuszu, po to jesteś,
I Twoje decyzje rzutuja na reszte sojuszu , którzy chcieli by pograc jeszcze.
chciałeś zabawy , trzeba bylo iśc na jakieś disco, np. ze Świrkiem, ;d;d

wiem, wiem, za bardzo sie wczuwam, ale taka juz jestem ;D;D
gramy tu dla ludzi nie tylko dla budynków, wiec czy to tylko gra , chyba nie ??
 

DeletedUser

Guest
Najciekawsze jst to ze sojusz/e który najbardziej marudził ze nie ma co robic ze nudy itp nie ma tyle jaj zeby walczyc samemu chowaja sie za swoja koalicje czy tam sojusz czy jak kolwiek to zazwia.

No i w moim stytlu w zwiazku z tymi krzykaczami co pisali ze sa nudy i nie ma kogo atakowac bo z norkami nie daje sobie rady i niby jest sytuacja patowa.

Pies co duzo szczeka nie gryzie. Krowa co duzo muczy daje mało mleka.
Wic czeka maz parówkowa koalicja czy tam sojusz jak to nazywaja zacznie grac 1 on 1 a nie tłumaczac sie jednoscia z SPQR i Persja. pffff

Same masówki tylko w trzech sojuszach zeby cały serwer sie nie smiał . Lol
 

DeletedUser

Guest
Ja to nawet nie chce na to patrzeć, aż żal, ze to poszło tak daleko, Norek , nie zaatakuje, a na pewno kilku z was
ale konsekwencje swoich czynów trzeba ponosić,
jak maxi sam zauważyłeś, to tylko gra,
jednak jako Rada Norek, odpowiadasz za resztę sojuszu, po to jesteś,
I Twoje decyzje rzutuja na reszte sojuszu , którzy chcieli by pograc jeszcze.
chciałeś zabawy , trzeba bylo iśc na jakieś disco, np. ze Świrkiem, ;d;d

wiem, wiem, za bardzo sie wczuwam, ale taka juz jestem ;D;D
gramy tu dla ludzi nie tylko dla budynków, wiec czy to tylko gra , chyba nie ??

Jakich czynów? Co takiego zrobilismy? Postanowilismy dac całemu serwerowi troche zabawy? Co do graczy co chca pograc..... niech graja. JA kzamierzaja budowac domki to sa inne gry NIE militarne. Ewentrualnie moga dołączyc do sojuszy gracychc grupowo(z paktami) i uprawiajacych sim city. Tak to tylko gra ale jak nie ma o co grac i osiagneła sie max co mazna było osignac to trzeba pograc dla tej frajdy co była na poczatku serwera. NIe rozumiem ze M & T traktuja zerwanie paktów jakos osobiscie ale to nie o to chodzi. Inni nasi sojusznicy zrozumieli o co chodzi i stwierdzili ze to dobry pomysł dla rozruszania tego serwera.
 

DeletedUser

Guest
nie rozumie lolobul , twojej wypowiedzi, chyba nie byla adresowana do Tytanów, a jak tak to nie wiem o co biega;D

a co do koalicji, nie wiem co masz przeiwko , jeszcze wczoraj byles w takowej ;D

i nie wiem na co narzekacie, przeciez walczylismy z wrogiem, a ze sie nie chcialo **** ruszyc i zaplanowac wypadu wspólnego, albo co gorsza jak juz ktos poswiecił na to kupe czasu, zeby zaplanowac , to ktos to beszczelnie usunął , to juz inna spr. dla chcacego nic trudnego , zeby znaleśc rozrywke , wystarczyły checi ;D;D
 

DeletedUser

Guest
Ja to nawet nie chce na to patrzeć, aż żal, ze to poszło tak daleko, Norek , nie zaatakuje, a na pewno kilku z was
ale konsekwencje swoich czynów trzeba ponosić,
jak maxi sam zauważyłeś, to tylko gra,
jednak jako Rada Norek, odpowiadasz za resztę sojuszu, po to jesteś,
I Twoje decyzje rzutuja na reszte sojuszu , którzy chcieli by pograc jeszcze.
chciałeś zabawy , trzeba bylo iśc na jakieś disco, np. ze Świrkiem, ;d;d

wiem, wiem, za bardzo sie wczuwam, ale taka juz jestem ;D;D
gramy tu dla ludzi nie tylko dla budynków, wiec czy to tylko gra , chyba nie ??
no tak Ja przynajmniej z mcr sie nie bratam muhahahahah by muc kolejna wioske przejac i budowac domki a jak mam ochote na rozmowy itp to na czata towarzyskiego wchodze by pogadac prawda jest taka ze Mrowki to najwieksi tchorze na tym serweze .. nigdy zadnej wojy sami nie wygrali..kolo gospodyn wiejskich i tyle..
 

DeletedUser

Guest
moja wypowiedz jest do twojej pierwszej wypowiedzi, ;D


co do drugiej , nie chce mi się wywlekać tego na FO, jakich czynów , bo to nie ładnie ;D;D
 

DeletedUser

Guest
Jeczec wracajac do stwierdzenia ze niketórzy chca jeszcze pograc.

Kazdy w norkach miał paro wyboru bo został poinformowany ze od teraz walczymy z całymserwerem i komu to nie opowiada moze opuscic sojusz.
Niestety albo stetu nikt nie odszedł zostali tylko Gracze i konfidenci którzy sie boja odejsc do simujacych sojusz zeby jak to ktos napisał "jeszcze pograc"

A czekamy na ta wielka kolalicje która Nas w koncu przepedzi z tego serwera w imie sandboxowej gry do czas jak Inno wyłaczy serwer.
 

DeletedUser

Guest
kup sobie good of war , bedzie lepsza rozrywka, nie bedziesz musiał pisac , z innymi ;d;D jak ci to przeszkadza


co do mrówek, ja mam odmienne zdanie wygrali duzo wojen, i sa bardzo waleczni, nawet napisze ze bardziej zgrani od nas

a wasze obrazy inny świadcza o tym, ze juz nie macie argumentów żadnych,
 

DeletedUser7304

Guest
...

nic nie trwa wiecznie...
więc prędzej czy później i ta gra się skończy...a hodując procarzy,łuczników i resztę nic się nie osiągnie..
rozwiązując pakty zostało przyśpieszone to co nieuniknione

więc koniec nudy i można cała siłę skupić na Norki...
będzie fajna jazda...
a tak poza tym to zdrówko Norki.. mi sie znowu zachciało...
 

DeletedUser

Guest
Jeczec wracajac do stwierdzenia ze niketórzy chca jeszcze pograc.

Kazdy w norkach miał paro wyboru bo został poinformowany ze od teraz walczymy z całymserwerem i komu to nie opowiada moze opuscic sojusz.
Niestety albo stetu nikt nie odszedł zostali tylko Gracze i konfidenci którzy sie boja odejsc do simujacych sojusz zeby jak to ktos napisał "jeszcze pograc"

A czekamy na ta wielka kolalicje która Nas w koncu przepedzi z tego serwera w imie sandboxowej gry do czas jak Inno wyłaczy serwer.


a tu cie zmartwie lolobul, bo prośby były o przyjecie i do nas i do katetów,
 

DeletedUser

Guest
no tak prawda w oczy kole
ciekawi mnie jedno jak dlugo utrzymacie swoje kolko rozancowe :)
 

DeletedUser

Guest
i wogóle skonczcie z ta nuda , jaka nuda, nudzilo sie trzeba bylo zorganizowac akcje na wroga, malo ich mielismy, i to jeszcze w waszych okolicach, pisalam zróbmy akcje, wypisalam plan, to nikt po za paroma sie nie ruszył, ale na nude to narzekaja, brawo

pisze tu o tych co widzieli ukryte ,
 

DeletedUser

Guest
kup sobie good of war , bedzie lepsza rozrywka, nie bedziesz musiał pisac , z innymi ;d;D jak ci to przeszkadza


co do mrówek, ja mam odmienne zdanie wygrali duzo wojen, i sa bardzo waleczni, nawet napisze ze bardziej zgrani od nas

a wasze obrazy inny świadcza o tym, ze juz nie macie argumentów żadnych,

no tak jak mrowki sa waleczne to ja jestem ...
szkoda gadac kobieto..
mrowki waleczne hahahaha
 
Do góry