Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam!Coś mało nas na tym świecie,wszyscy są na NY:)
 

DeletedUser4387

Guest
Witam.
Myślę że nie...jest masa dobrych graczy.Typowy początek każdego świata...wyścig szczurów:D
 

DeletedUser

Guest
Jestem ciekaw czy jakieś sojusze z innych światów w podobnym składzie tutaj przyszły .
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich :)
Co prawda to prawda mniej nas niż na innych światach , ale to dlatego że cała elita serwerów już na Ny wczoraj wbiła :d Świat zapowiada się fajnie , jest paru doświadczonych graczy więc rywalizacji napewno nie zabraknie. Co do sojuszów to narazie nie rzucił mi się w oczy żaden znajomy :)
 

DeletedUser9244

Guest
Chyba wszyscy są tam gdzie ja czyli na NY. Widze mnóstwo sojuszy z topki Epsilon, Kappa i nie tylko. Myślę, że na Ksi będzie spokojniejsza gra :)
 

DeletedUser

Guest
mam nadzieję :D chociaż każdy dobry sojusz będzie piął się do świata bohaterów :)
 

DeletedUser

Guest
ja też witam, postaram sie być dla was jak największym zagrożeniem :)
Mógłby mi ktoś powiedzieć do jakiego sojuszu warto sie przypisać.
 

DeletedUser

Guest
Dobra, też sobie zagram na tym świecie, rekreacyjnie :)
Witam wszystkich i myślę, że fakt, że jestem moderatorem nie przyniesie mi klęski :)

Jak na razie zero znajomych (o ilu takowych mam jeszcze) :p
 

DeletedUser4387

Guest
Fajnie że Gwiazdeczki Grepo chcą grać bo wiadomo jak wiele czasu zajmuję ich praca nad rozwojemFO.
Mam nadzieje że Squnqs starczy odpowiednio dużo siły i zapału w grze.

Czy jeszcze ktoś inny z Moderatorów planuje grę tutaj? Fajnie by było gdyby się pokazała Shannqa.:D

Wreszcie by nadszedł czas rewanżu,za to co zrobiła dla Mnie.W dużej mierzę dzięki niej odzyskałem swoje konto,które było praktycznie stracone.
Więc nie każdy Dobry Moderator to Martwy Moderator:D:D:D

Życzę samych sukcesów i że dasz radę pograć z nami trochę Squnqs.
Powodzenia na Ksi
 

DeletedUser

Guest
Strasznie spokojny ten świat :) Przynajmniej na forum tak się wydaje.

Mam nadzieje, że za dwa dni to się zmieni bo ochronka wygasa :)
 

DeletedUser

Guest
Ja niestety dopiero od wczoraj gram, bo kolega mi powiedział o nowych światach na które czekałem :D Ale mam nadzieję że Topka nie za bardzo mi uciekła xD
 

DeletedUser4387

Guest
Chyba nie Topka jest najważniejsza...choć z naszej ETY jest tu niezłych paru grajków.Nie którzy na nowych nickach,ale to ciągle te same zajebiste osoby!

Walka o dominacje nad światem dopiero się zacznie.Powstają pierwsze mocniejsze sojusze:)
 

DeletedUser

Guest
Mam czasami wrażenie jak byśmy byli sami eve na tym świecie;D
 

DeletedUser

Guest
Pierwszy raz się spotkałem, żeby gracz/użytkownik forum tak pozytywnie wypowiadał się w stosunku do moderatora ;)
Jestem w szoku.

A ja sobie chyba długo tutaj nie pogram..
Rano góra 2h i wieczorami tylko to nie jest gra..
No ale rekreacyjnie można się zapoznać z 2.0 ;)
 
Do góry