Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11124

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja wam rowniez dziekuje za gre na tym swiecie a Stars gratuluje wygranej, pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tez mialem szanse to wygrac ;)

Gratuluje ,no i gramy dalej na Ypsilonie w wiekszosci z tego co widac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Wiem, wiem.
Lykaj szaraki, a pozniej ja Ciebie lykne :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja tam man nadzieje się jeszcze tutaj pobawić. Wyrównać rachunki, pograć i miło spędzić czas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Witam wszystkich ;)

Dawno nie wchodziłem na grepo. Co tam wogóle słychać na tym moim ukochanym świecie? :)

pzdr dla moich staryych ziomków :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

stara bida wilczurku. czesc leje sie druga czesc po szynkach pije browarki a co niektorzy na urlopach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jak tam NL jak tam INVICTUS jak tam BSET.. jaka sytuacja polityczna? :) szkoda że nie mam miasta już ani jednego bo bym chętnie zobaczył co się porobiło.. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

INVICTUS polaczylo sie w koncu z NL, aby jako sojusz Supernova przegrac swiat ksi :D

BSET + Goaulds + TSF i jeszcze cos tam utworzylo sojusz Stars. Wybudowali oni wszystkie cudaki i wygrali swiat ksi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

o żesz kur..cze. Ale jakim cudem połączyliśmy się z największym wrogiem? :D przez pół istnienia tych sojuszu jechaliśmy się wzajemnie. I dlaczego BSET się sprzymierzyło z Golasami skoro były zupełnie inne i wydawało się że trwałe koalicje. ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

NL doszlo do INVICTUSow, bo tylko to im pozostalo. Razem mieli jakas tam szanse na wygranie swiata. Niestety nie wykorzystali jej...

Zreszta ja tam nie wiem. Politykiem nie jestem :p. Pytaj roczka smoczka i innych :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Chętnie bym pogadał z każdym z powyższych a szczególnie z Retrykusiem ale żeby byli chociaż aktywni na forum :(
 
Do góry