Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
coś słabo wam na tym ksi idzie - świat powstał dzień po ny, a u nas drugie miasto zostało podbite 16.04 czyli 11 dni po starcie serwera. ;D
 

DeletedUser

Guest
Czy to dziwne? O ile mi wiadomo ta osoba wydała sporo złotych;]
 

DeletedUser

Guest
Wykupione premium trwa 14 dni , więc nie musiał dużo wydawać na zarządce . Gracz top1 na NY jest bardzo aktywny i kiedyś na JOTA również był w top1 przez dłuższy czas , potem skończył grę .(mowa o Manfreddzie . )
 

DeletedUser

Guest
No i masz babo placek - Pierwsze podbicie miasta przez jury20101
 

DeletedUser

Guest
Statystyki się aktualizuj.a często z opóźnieniem ;P Ale chyba gracz po prostu konto usunął, a on przejął miasto ;P
 

DeletedUser6708

Guest
tez postanowiłem sprobować swich sił na tym swiecie. nowy system podbuju i aktywne morale to coś dla mnie. nareście nie trzeba farmić bezsensownie wiosek i ich wzmacniać to duzy plus, są oczywiscie minusy-zawsze krytykowałem nowy panel strowania i nadal jestem mu przeciwny ale trudno jakoś to muszę przeboleć.
 

DeletedUser2739

Guest
Przypominam że jeżeli macie jakieś błędy w grze i chcecie pomocy od użytkowników forum to odpowiednie tematy zakładajcie w dziale "Błędy Gry"
 

DeletedUser

Guest
Nie mam błędów gry po prostu zapewne się już odzwyczaiłem ;D Dobra będę miał 2 miasta + to nagle przyspieszy się ta budowa xD
 

DeletedUser6708

Guest
w grze jest tyle błędów ze szlag mnie trafi. 5 razy odświeżac strone a i tak nie załapie. poczekam na dalsze swiaty jak naprawia to
 
Do góry