Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Princeska jaki wielki ? Zwykly gracz ktory lubi dobra zabawe i gre :)

A kogo przejeliscie do tej pory wymien choc jednego dobrego gracza ktory stracil miasto na wasza rzecz ? Sebizzz ? antyvampir ? Piittoo - przejeliscie miasto ktore odbil po 14 godz hahaha. Wymien jednego gracza a uklon leci do Ciebie z mojej strony. Pablos raz probowal sie wbic wtopil 4 offy i na tym koniec to jest miara dobrego gracza ? NIE WYDAJE MI SIE. Pablos do tej pory w opisie ma napisane ze na mnie czas przyjdzie stad moje pytanie kiedy ???

Myslisz, ze dobry gracz za kazda akcja traci po 3 miasta lub wiecej?

to jak wytlumaczysz strate miast ferdka jak go golasy jechali (z nami) ? Dobry gracz gra na klina jeden z lepszych graczy na Ksi lecz skoro on nie dal rady przeciwstawic sie atakom to nie wiem czemu piszesz o stracie miast Scorpionika :) Juz zdazyla dwa odbic Koziego wiec chyba tak zle nie jest ;) Zobaczymy kto jak skonczy i wiedz ze mamy sie dobrze ;) Dodam tylko ze na M52 nic sie nie zmienilo a bedzie wygladalo to jeszcze lepiej :)

Ps. Jak do tej pory my sie utrzymalismy po tych wszystkich fuzjach to smiem twierdzic ze predzej golasy odejda od Starsow ni jezeli nasz sojusz zniknie badz zostanie rozebrany...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ps. Jak do tej pory my sie utrzymalismy po tych wszystkich fuzjach to smiem twierdzic ze predzej golasy odejda od Starsow ni jezeli nasz sojusz zniknie badz zostanie rozebrany...

sądzę, że sytuacja jaka jest obecnie teraz - jeszcze długo pozostanie na takim samym poziomie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dostawali baty (czyt. INV) to siedzieli cicho jak mysz pod miotłą. Teraz, po tym jak sfrajerzyło się paru graczy (rico,archon,kaczoor,angel,tom74 i karol22pl), zaczęli śpiewać jak słowiki jakimi to oni wspaniałymi graczami nie są. Za dużo chyba ostatnio lania dostaliście, bo zaćmiło was i nie widzicie swojej marności w tej grze.
Macie teraz chwilowo szansę żeby się odkuć. Wiele opuszczonych polis stoi i czeka na wasze zabójcze ataki:D Jak macie jakieś ale to zaraz pokażę wam wasze osiągnięcia na grepolis.stats :D
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

O jakich batach piszesz ? Ogarnij sie sfrajerzyli to sie gracze Stars co do reszty graczy zawsze grali z nami czy to sie podobalo czy nie. Czy wszyscy musza isc pod dyktando Dark lub Pablos ? Chyba nie jesli odrazu byscie powiedzieli jaka fuzje chcecie zrobic to ci gracze odrazu by przeszli. Oni zawsze wakczyli z Nl i tak zostanie do konca. Uwierz mi ze mamy sie o wiele lepiej jak Wy mimo fuzji i stworzenia "mega" sojuszu ktory jest na glinianych nogach :) Czas pokaze kto mial racje. Marnie to wygladaja wasze ataki na naszych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

O jakich batach piszesz ? Ogarnij sie sfrajerzyli to sie gracze Stars co do reszty graczy zawsze grali z nami czy to sie podobalo czy nie. Czy wszyscy musza isc pod dyktando Dark lub Pablos ? Chyba nie jesli odrazu byscie powiedzieli jaka fuzje chcecie zrobic to ci gracze odrazu by przeszli. Oni zawsze wakczyli z Nl i tak zostanie do konca. Uwierz mi ze mamy sie o wiele lepiej jak Wy mimo fuzji i stworzenia "mega" sojuszu ktory jest na glinianych nogach :) Czas pokaze kto mial racje. Marnie to wygladaja wasze ataki na naszych graczy.

Przykładowo:
http://pl.grepostats.com/world/pl14/alliance/4842/colonizations?page=2
http://pl.grepostats.com/world/pl14/alliance/4842/colonizations?page=9
http://pl.grepostats.com/world/pl14/alliance/4842/colonizations?page=11
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi


Pokaz mi przejecia graczy z pierwszej 20 naszego sojuszu ? Zadna to ze latacie po wichurach swiadcy o Was nie o Nas.

Zerknij w rankingi i podzial sil na morzach gdzie jestesmy.

M43 - przewaga Stars lecz bez wiekszego echa.
M53 - nie bede komentowal
M63 - nie bede komentowal
M54 - kiedys NL teraz ?
M52 - kuznia deffa (bylego Goaulds) ale przewagi nie widze mimo ze graja tam gracze ze slabszym doswiadczeniem. Malo tego radza sobie.

Czy nie uwazasz ze na gracza ktory ma 100 miast 4 offy to malo ? Tyle go widzialem nadzial sie i po zawodach. Tak samo reszta graczy bylego Goaulds. Ale tak to jest jak zamiast zatakowac konkretnie kreci sie festyny... Szkoda offa stracic bo szybciej ukrecic i leciec na wichure hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

@ scorpionik

Nie bronilas swoich miast? To bardzo dziwne, bo wsparcia dochodzily jeszcze kilkanascie godzin po przejeciu, ze nie wspomne o strazy obywatelskiej :D
Podczas mojej burzliwej kariery na Grepolis stracilam tylko jedno miasto i to na rzecz gracza TOP 1 czyli i tak jestem lepsza od Ciebie :D Poza tym Twoje jedyne osiagniecia to przejecie miast od zbanowanych lub nieaktywnych, Taa, naprawe jestes swietna :D :D :D

Nie bede pokazywala palcami kto blagal mnie o zaprzestanie atakow i nie puszczanie kolona, bo "wlasnie poronil"...

Moj obecny kompan? Nie wiem o kim w tym momencie mowisz.... :p

A tak na marginesie to nie wiem kto tu jest "pustakiem", wyzywa i bluzga wszystkich w kolo. Troche kultury Karolino.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

@ scorpionik

Nie bronilas swoich miast? To bardzo dziwne, bo wsparcia dochodzily jeszcze kilkanascie godzin po przejeciu, ze nie wspomne o strazy obywatelskiej :D
Podczas mojej burzliwej kariery na Grepolis stracilam tylko jedno miasto i to na rzecz gracza TOP 1 czyli i tak jestem lepsza od Ciebie :D Poza tym Twoje jedyne osiagniecia to przejecie miast od zbanowanych lub nieaktywnych, Taa, naprawe jestes swietna :D :D :D

Nie bede pokazywala palcami kto blagal mnie o zaprzestanie atakow i nie puszczanie kolona, bo "wlasnie poronil"...

Moj obecny kompan? Nie wiem o kim w tym momencie mowisz.... :p

A tak na marginesie to nie wiem kto tu jest "pustakiem", wyzywa i bluzga wszystkich w kolo. Troche kultury Karolino.

Jeżeli wolisz określenie wycieruch to może i takie być Szanowna Pani P..Inaczej nie idzie cie traktować.Na szacunek musisz sobie zapracować a skoro jesteś zerem to dziergaj dalej na drutach.

Co do wsparć wklejane są raporty z ataków zapomniałaś??Nie dość, że nie dowidzisz to już skleroza ci wchodzi na głowę a może jeszcze co innego. Uważaj byś czego innego nie złapała. Zdrówka życzę bo widzę, że doskwiera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Twoj brak kultury i dobrego wychowania razi w oczy!
Tyle w Twoim temacie, nie ma sensu go ciagnac, bo kazdy dobrze wie jaka jestes... Ave!


Co do atakow INVICTUSow to powiem tak: dziekuje, za wasza hojnosc. Kolejny Slot sponsored by INVICTUS :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Twoj brak kultury i dobrego wychowania razi w oczy!
Tyle w Twoim temacie, nie ma sensu go ciagnac, bo kazdy dobrze wie jaka jestes... Ave!


Co do atakow INVICTUSow to powiem tak: dziekuje, za wasza hojnosc. Kolejny Slot sponsored by INVICTUS :D :D :D

Pierwszy raz w życiu napisałaś coś mądrego myśląc o sobie bo chyba wreszcie spojrzałaś w lustro.Dokładnie jest tak jak mówisz każdy wie jaka Ty jesteś i Twoj brak kultury razi w oczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Pierwszy raz w życiu napisałaś coś mądrego myśląc o sobie bo chyba wreszcie spojrzałaś w lustro.Dokładnie jest tak jak mówisz każdy wie jaka Ty jesteś i Twoj brak kultury razi w oczy.

Ehhh... Ladnie przepisujesz czyjes wypowiedzi, widac sama nie potrafisz nic wymyslic.
Ave = bez odbioru = nie pisz juz do mnie!

To sytuacja na swiecie Ksi, wiec nie spamuj juz, jak masz cos do mnie to zapraszam na pw (jezeli masz odwage). Ostrzegam jednak, ze po pierwszym wyzwisku blokuje kazdego, a Ty nie bedziesz wyjatkiem...

A co tam u naszych NL'kow? Jakos zamilkliscie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ehhh... Ladnie przepisujesz czyjes wypowiedzi, widac sama nie potrafisz nic wymyslic.
Ave = bez odbioru = nie pisz juz do mnie!

To sytuacja na swiecie Ksi, wiec nie spamuj juz, jak masz cos do mnie to zapraszam na pw (jezeli masz odwage). Ostrzegam jednak, ze po pierwszym wyzwisku blokuje kazdego, a Ty nie bedziesz wyjatkiem...

A co tam u naszych NL'kow? Jakos zamilkliscie :(

Po pierwsze nie pisze do Ciebie tylko szukałaś mnie tyle dni więc teraz jestem, odpowiedziałam na twoje standardowo debilne wypowiedzi (-1) dotyczące mojej osoby wiec skoro to jest sytuacja na świecie Ksi to zawijaj kitę swoją bo nic tu po Tobie i nie pytaj się o mnie bo nie chce mi się tu zaglądać i wyczytywać Twoje wypociny odpowiadać na Twoje posty.

I tak na marginesie z głupszymi od siebie nie gadam wiec ŻEGNAM!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

E nie obrażaj mi tu Karolin :p.
To napięcie jest nie do zniesienia.
Weźcie sie nie obrażajcie bo aż boli jak to się czyta. :(

No to zmienicie moze temacik ;)
I nikt mi tu nie pójdzie bez mojej zgody;)
Cytuję aż sobie sama pozwolę. .:
PolishPrincess napisał:
A co tam u naszych NL'kow? Jakos zamilkliscie
Pewnie czekają aż sytuacja tu się zmieni. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Najgorsze jest to, ze niektorzy nie potrafia odpowiadac kulturalnie...


Retryczku!! Gdzie jestes? :p :p :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

RBA czekalismy az pokazecie swoj poziom etyczny BRAWO tylko usiasc i klaskac.

Kozi - multikonto
Rico79 - ?
Arch0n - ?
Kaczo0or - ?
AngelDark111 -?

i co Ty na to ? Wiedzialem ze wczesniej czy pozniej wyjdzie wasza czystosc Fair Play...
Do tej pory sie udawalo ale czar prysl wiec mozecie spodziewac sie wiekszych strat ;)

Pablos - i jak sie prowadzi sojusz ponad 100 - osobowy ? Tak sie madrowales ze nie tracicie miast - zgodze sie 20 graczy lepiej kierowac jak 180 i chetnie bede obserwowal jak wielki STRATEG Pablos radzi sobie w zarzadaniu takim sojuszem...

W odpowiedzi na Twoje zapytanie? aluzje? domysl? udzielam Ci odpowiedzi.
Kozi nie otrzymal bana za multikonto. Dostal go za cos zupelnie innego. Nie bede Cie uswiadamial za co, jedynie odpowiem, ze za niedoczytanie regulaminu.

Pozostali gracze po prostu zrezygnowali z gry, restartujac konta.

A skoro juz tak podajesz wszystkim swoje sady o tym co sie stalo z kozim, to moze powiesz calemu KSI co sie np stalo
z zyletaosk?

Ja nie bede zgadywal, ale mysle, ze sasiedzi to chyba moga sie podzielic wioskami zylety, co?
Ja w kazdym badz razie zycze jego sasiadom smacznego.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

I stało się, na ksi nastała CUDOWNA WIELKA REWOLUCJA :eek: Dzień dzisiejszy jest tym, który można uznać za szczególny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Era cudów xD Cudownie teraz zacznie się dziw nad dziwy i zabawa ^^
 
Do góry