Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Cudownie az milo, cud tu, cud tam...
Chwilka, a co to za cud na tej wyspie? Piramida HejHopsa z sojuszu Invictus?
A czemuz to ona sie nie buduje?? Popsula sie czy jak? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Mam pytanie do moderatorów forum: Komu przeszkadzają posty PoilshPrinessAza, że są nagminnie kasowane ?
Denerwuje mnie takie zachowanie modów, że posty, które nie zawierają ani grama złamanego regulaminu są kasowane ?

teraz pytanie do Rok82 już nie jesteś taki wyszczekany co do pablos711 ?
co się stało brak humoru i jak teraz Twój cudowny sojusz się miewa skoro tancerka nawet już tańczy w innej dyskotece :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Byliście lepiej przygotowani do cudów to lepiej wam idzie i wg. mnie tyle jest w temacie.
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Mam pytanie do moderatorów forum: Komu przeszkadzają posty PoilshPrinessAza, że są nagminnie kasowane ?
Denerwuje mnie takie zachowanie modów, że posty, które nie zawierają ani grama złamanego regulaminu są kasowane ?

teraz pytanie do Rok82 już nie jesteś taki wyszczekany co do pablos711 ?
co się stało brak humoru i jak teraz Twój cudowny sojusz się miewa skoro tancerka nawet już tańczy w innej dyskotece :)


jestem pablos :cool: Akcja wczorajsza brawo ;) 25k birem naprawde zasluguje na poklon hahaha

W odpowiedzi na twoj opis do tej pory czekam az zaatakujesz strach czy brak odwagi na wtope ? W koncu jestes NUMBER 1 na KSI i nie wypadaloby wtopic offy nie zakladajac buntu :D Lataj dalej po wichurach i przejmuj. Co do "tancereczki" sama podjela taka decyzje...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jesusie ale sie porobiło nagle gwiazd tyle że szok
akcja piekna trzeba przyznac i co z tego?
to tylko gra a przeżywacie jak stonka okres
Sebizzz ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Pan moderator chyba czyni jakiec konskie zaloty co do mojej osoby.
Musi mnie sledzic skoro usuwa WSZYSTKIE moje posty, nawet te z innych swiatow...


Powtarzam wiec moj wpis: "A szkoda piramidki. Taka byla ladna, Amerykanska :D :D :D"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jaaa normalnie szkoda piramidki lol a myślałęm że choć Ty jestes normalniejsza od co niektórych
no nic widać z kim przestajesz takim sie stajesz:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jaaa normalnie szkoda piramidki lol a myślałęm że choć Ty jestes normalniejsza od co niektórych
no nic widać z kim przestajesz takim sie stajesz:p

Na jakiej podstawie myslales, ze jestem normalniejsza? :p :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

dobrze się maskowałaś :D
aa byłym zapomniał piramidki szkoda :D:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No szkoda, ale zawsze mozecie wybudowac nowa :D

Skoro piramida Cheopsa Wam sie nie udala to mozecie sprobowac z Chefrena lub Mykerynosa :D.
Zawsze to po rodzinie :p :p :rolleyes:

* Chefren to syn Cheopsa, a Mykerynos to jego wnuk. :cool:
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Po pierwsze nie Admin tylko moderator, po drugie jeżeli posty nie mają być kasowane to niech wasza rozmowa będzie kulturalna. Kłótnie nie są tutaj potrzebne.
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Posty które nic nie wnoszą to tematu także są usuwane np. "a szkoda taka ładna była.. amerykańska"
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

teraz pytanie do Rok82 już nie jesteś taki wyszczekany co do pablos711 ?
co się stało brak humoru i jak teraz Twój cudowny sojusz się miewa skoro tancerka nawet już tańczy w innej dyskotece :)

Jak widzisz drogi topku jestes za krotki :cool:

Akcja sie nie udala ? Pomimo tak wielkiej przewagi na m52 ? Teraz zapewne patrzysz w raporty co bylo nie tak "zalosny strategu"

Atakowaliscie 5 moich wioch z czego zalozyliscie tylko dwa bunty. I zaden nie przyniosl oczekiwanych rezultatow w postaci zacumowania kolona w moim polis. Akcja na szeroka skale a tu taki klops.. Obys czesciej robil takie wypady :)

Nie zapomnij napisac do supportu czy "Tancereczka" mi nie pomagala hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Kit z akcja.
Lepiej pochwal sie bananem zony :D :D :D
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Kit z akcja.
Lepiej pochwal sie bananem zony :D :D :D

Kit - kitem buaahhaaa..

Co do banana nie bede sie wypowiadal na tym forum poniewaz do tej pory nie wiem czemu go otrzymala. Posty sa kasowane wiec uwazam ze komus lezy cos na watrobie... Za to ze wczesniejszy moj wpis zostal skasowany choc nie wiem czemu postanowilem nie udzielac sie na forum bo czesc postow zostaje czesc jest kasowana dlatego pozostane tylko osoba przegladajaca FO.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

To mozna teraz krzyczec i wyzywac, a Ty bedziesz tylko czytal i kontemplowal? Nice... :D

Moze wkoncu ten najwyzszy wysluchal prozb wielu graczy i dlatego dostala banana :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Bana księżniczko miałam tylko na dobę więc w sobotę już grałam i to za to, że RUMBURAK się obraził więc niestety tutaj pudło również.Ban był z ochroną więc co do akcji śmiesznej słabo się spisaliście bo zapomnieliście, że mój sojusz zawsze będzie wspierał Supernova.W imieniu sojuszu chłopaki dziękują wam za free ptk.HAHA:p:p:p

Ps.A jak się tak już wypowiadasz odnośnie bana to czemu szeluk ma hmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Chyba dziekujesz za bana nie tej osobie co trzeba :cool:

A skad ja mam wiedziec, pytaj Szeluka.

Widze, ze tez budujecie cudy, milo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Chyba dziekujesz za bana nie tej osobie co trzeba :cool:

A skad ja mam wiedziec, pytaj Szeluka.

Widze, ze tez budujecie cudy, milo :D

Czy ja dziękuje komukolwiek??Nie po prostu odpowiedziałam ci na pytanie.Jest mi ogromnie miło, że wciąż moja osoba tak bardzo was interesuje cokolwiek rok82 nie napisze:p pytacie się o mnie.Więc zdrówko dopisuje humor również zwłaszcza po wczorajszej akcji.Tak więc droga księżniczko : Mam się dobrze, cudzik buduje się pomalutku miło, że pytasz.Co do szeluka to chyba trafił na słup wysokiego napięcia Haha :D
 
Do góry