Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Czy ja dziękuje komukolwiek??Nie po prostu odpowiedziałam ci na pytanie.Jest mi ogromnie miło, że wciąż moja osoba tak bardzo was interesuje cokolwiek rok82 nie napisze:p pytacie się o mnie.Więc zdrówko dopisuje humor również zwłaszcza po wczorajszej akcji.Tak więc droga księżniczko : Mam się dobrze, cudzik buduje się pomalutku miło, że pytasz.Co do szeluka to chyba trafił na słup wysokiego napięcia Haha :D

Fajnie, niedlugo poobserwuje Wasze cudaki z bliska :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Fajnie, niedlugo poobserwuje Wasze cudaki z bliska :cool:

zapraszamy jest tyle miejsca wolnego, że w przeciwieństwie do was nam nie zależy bo z góry wiemy,że nie zbudujemy do końca.Dla nas liczy się tylko to jak możemy patrzeć jak wasze kolony idą na dno:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

zapraszamy jest tyle miejsca wolnego, że w przeciwieństwie do was nam nie zależy bo z góry wiemy,że nie zbudujemy do końca.Dla nas liczy się tylko to jak możemy patrzeć jak wasze kolony idą na dno:p

Eee ja wole wysylac piach ataki od wojtana, tavira i reszty sznurkow :D
Dzieki chlopaki, naprawde nie wiem co zrobie z taka iloscia slotow :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

zapraszamy jest tyle miejsca wolnego, że w przeciwieństwie do was nam nie zależy bo z góry wiemy,że nie zbudujemy do końca.Dla nas liczy się tylko to jak możemy patrzeć jak wasze kolony idą na dno:p

No to w tym momencie ubawilas mnie setnie. Nasze kolony na dno ida? Ile jeszcze razy potrzebujesz przegrac jednego dnia, by dotarlo do Ciebie, ze to wlasnie Ty tracisz miasta? Kilka miast na dzien straconych przez Ciebie to za malo?
Dalej bedziesz pisac durne wierszyki o rumburakach, kijach, gwiazdeczkach i mrowisku? Zastanow sie lepiej nad sensem swej egzystencji na KSI. Chociaz chwila, cos chyba juz myslalas....

Author napisał:
scorpionik 02.02.12 o godzinie 22:16
Chce wam podziekowac za gre, wycofam wsparcie prosze o rozpisanie mnie macie tydzien na przejecie moich wiosek.Ja za bardzo uczuciowo podeszłam do tej gry i mozna by powiedziec ze sie uzalezniłam.Ciesze sie ze mogłam z wami grac.
Pozdrawiam was
Karolina

Coz wiec, droga poetko, Cie tu zatrzymalo? Chec oddania nam znow porcji swoich wiosek? No problemo. Zalatwie Ci to po starej znajomosci...

Jescze sie pobawie opcja EDIT i wspomnieniami... 1000 atakow w dwa dni na koziego... Pamietasz? Guzik z petelka przejeliscie. Ile kolonow? Nikt chyba nie liczyl. Ale pol miliona pkt walki bylo.
Och Ach, jaki ladnie uderzeajacy o dno piaszczystej plazy widok...
Pol roku (nomen omen) nawalania glowa w mur przez raf393, zylete, wojtana, aleksadra z pella i bog wie kogo jeszcze bez zadnej zabranej wioski?
Pochwala wam sie nalezy, macie wyjatkowo twarde glowy. Jak ten rycerz. Zakuty od stop do glowy, z naciskiem na glowe.

No i dziekuje niezmiernie w imieniu calego sojuszu STARS, za przyznanie nam awansem palmy zwyciestwa.
Zawsze byliscie tymi "drugimi", milo iz w koncu dotarlo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oj buraku Rumburaku przejąłeś zaledwie kaleko jedno miasto moje cienki bolku, co do moich wierszyków jak się nie podobają to nie czytaj i nie wchodź na mój profil a tak na marginesie Prawda odnośnie buraka w oczy kole?Co do mojej egzystencji hmm,nie zostawiam tych, z którymi gram od pół roku.Taki mocny jesteś a potrzebujesz wsparcia osób do przejęcia jednej marnej wiochy bo nie potrafisz sam zawinąć miasta cwaniaku dotrze do ciebie w końcu,że za cienki bolek jesteś aaaachh...zapomniałam od kiedy burak głowę ma, chyba tylko wtedy kiedy ...!:p:p:p Nie zaśmiecaj forum bo moderator znowu skasuje wpisy ty żałosny strategu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oj buraku Rumburaku przejąłeś zaledwie kaleko jedno miasto moje cienki bolku, co do moich wierszyków jak się nie podobają to nie czytaj i nie wchodź na mój profil a tak na marginesie Prawda odnośnie buraka w oczy kole?Co do mojej egzystencji hmm,nie zostawiam tych, z którymi gram od pół roku.Taki mocny jesteś a potrzebujesz wsparcia osób do przejęcia jednej marnej wiochy bo nie potrafisz sam zawinąć miasta cwaniaku dotrze do ciebie w końcu,że za cienki bolek jesteś aaaachh...zapomniałam od kiedy burak głowę ma, chyba tylko wtedy kiedy ...!:p:p:p Nie zaśmiecaj forum bo moderator znowu skasuje wpisy ty żałosny strategu!

Czyli nic sie nie zmienilo... Dostajesz lomot a dalej twierdzisz ze cie po glowie poglaskali. O swieta naiwnosci :)
Wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak dalej wpychac kije w mrowiska. Ok. Da sie zrobic :p

PS Swoje aluzje wsadz tam, gdzie Ci bedzie potrzebny papier toaletowy. Oczywiscie za Twoja sugestia. Swoja droga fuj, brak gustu. Ale coz, na papier przesle Ci z 10 groszy, daj nr konta :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zeusie! Widzisz i nie grzmisz :eek:

Masz sie czym chwalic - miastami od koziego, ktore zabralas jak mial banana. Brawo down :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zeusie! Widzisz i nie grzmisz :eek:

Masz sie czym chwalic - miastami od koziego, ktore zabralas jak mial banana. Brawo down :D :D :D


Moja ty księżniczko tu nie ma chwalenia lecz odpowiedź na post twojego buraczka dotyczące Koziego i ataków na niego.Tak więc proszę przeczytaj uważnie tekst buraczka i mój a następnie komentuj.:eek:,:eek:,:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A jak idzie budowa cudow? :D

A dziękuje wciąż się budują.Nie wiem w czym ta radość twoja bo cie zaprosiłam do nas w końcu miejsca pod dostatkiem.Chciałaś mi humor popsuć ale cóż nie udało ci się bo jak pisałam wcześniej to i tak cudu nie zbudujemy do końca i tak i zdajemy sobie z tego sprawę więc twoje przybycie na wyspę nic nie zmieniło.Dobrze, że siedzisz na urlopie trochę twoi sojusznicy odpoczną od Twojej osoby.:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A dziękuje wciąż się budują.Nie wiem w czym ta radość twoja bo cie zaprosiłam do nas w końcu miejsca pod dostatkiem.Chciałaś mi humor popsuć ale cóż nie udało ci się bo jak pisałam wcześniej to i tak cudu nie zbudujemy do końca i tak i zdajemy sobie z tego sprawę więc twoje przybycie na wyspę nic nie zmieniło.Dobrze, że siedzisz na urlopie trochę twoi sojusznicy odpoczną od Twojej osoby.:p:p:p

Przyznaj sie, ze tesknisz za inteligentna rozmowa :D
Urlop, urlopem; szaleje teraz gdzie indziej :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Taka ciekawostka dostałem od kolegi z wypowiedz Aleksandra "wielkiego" po sromotnej porażce
ALEKSANDER Z PELLA 18.02.2012 20:54

WITAM WSZYSTKICH I CHCIAŁ BYM WAS PINFORMOWAC ŻE GRA NA TY ŚWIECIE NIE MA JUŻ NAJMNIEJSZEGO SENSU. BO TAK JEST JAK GRAJĄ ADINI, KILKA PRZYKŁADÓW DO DNIA DZISIEJSZEGO LESJA LAIK NIE POTRAFIŁ OBRONIĆ SIĘ PRZED ATAKAMI Z NASZEJ STRONY A TU CÓDOWNA DZIŚ METAMORFOZA GRZACZ OGARNOŁ PONAD 200 ATAKÓW, DRUGIE Z PREDKOŚCIĄ ŚWIATŁA ODBUDOWAŁ MÓRKI W JEDNYM Z MIAST W 4H OD 0 DO 25 W ŻADNYM MIEŚCIE NIE MIAŁ WIEŻY ATU NAGLE WYROSŁY JAK GRZYBKI PO CIEPŁEJ NOCY, NASTEPNE TO ŻE WCZEŚNIEJ NIE UŻYWAŁ CZARÓW NA WŁASNE ATAKI A TU NAGLE ZACZOŁ ICH UŻYWAC NO I KONTRY ZCZOŁ PUSZCZAC, FERDKA UWAŻAM ZA 100 RAZY LEPSZEGO GRACZA A NIE BYŁ W STANIE WYBRONIĆ SIĘ Z 50 RAZY MNIEJSZEJ SIŁY ATAKÓW JAKIE MU ZORGANIZOWALIŚMY. I SPRAWA NAJWAŻNIEJSZA PRZESTAWIENIE CZASU NA SERWERZE NIE WIEM JAK TO JEST MOŻLIWE ALE NIKT MI NIE POWIE ŻE DEFF KTÓRY PŁYNOŁ NAS OBSTAWIAĆ WSZEDŁ WNORMALNYM CZASIE A NASZE ATAKI ZACZEŁY WALIĆ WE WŁASNE WSPARCIE. TAK TO JEST JAK GRAJĄADMINI. POWIEM ŻE GRAŁEM NA RÓZNYCH ŚWIATACH A GRZM OD CO NAJMNIEJ 2 LAT ALE TAKICH JAJ JAK NA KSI NIE BYLO NA ŻADNYM.
DALSZA GRA NA TYM ŚWIECIE NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU JESLI DALEJ BEDE GRAŁ NA TYM ŚWIECIE TO TYLKO ZE WZGLĘDU NA PRZYJEZINIE JAKIE TU NAWIAZAŁEM I NIECHCE ICH ZRYWAC A WIEM ŻE JAK BYM ZAKOŃCZYŁ GRE TO ZERWAŁ BYM JE A NIE CHCĘ, PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY I I CABSA ALE TO MIOJE ZDENERWOWANIE WYBACZCIE TYLE CO MAM DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁEGO WIECZORU I WICKENU ŻYCZĘ

No cóż Alek żegnaj w takim razie miło się z tobą grało bywaj bracie
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

coz porazka boli i niestety zadne tlumaczenia ze admini ,ze czas ,ze bog wie co jeszcze nie zmienia faktu ze umoczliscie w ciul offa,o deffie nie wspomne co go sami sobie wytlukliscie.....ave STARS:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

DSE dobrego masz zwierzaka (kreta) :p
A co do reszty to jak wiadomo "cuda" sie zdarzają i podobno cel uświęca środki ale niesmak i smrodek pozostaje.
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

oj a nie pomyśleliście po prostu, ze mamy zgranych ludzi potrafiących oddać ostatniego ludka dla dobra sojuszu :D
-wszystko ma logiczne wytłumaczenie - wsparcia, czary ( nie tylko ludki - ale jest też wesele - idealne na murek hihihi)
no i podstawowa sprawa "nie doceniliście przeciwnika w postaci lessaja"- a to duży błąd - ludzie mają doświadczenie nie tylko z KSI- to, że ktoś do tej pory grał spokojnie - to nie znaczy, ze nie potrafił - po prostu nie miał takiej potrzeby i tu jest meritum całej sprawy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

coz porazka boli i niestety zadne tlumaczenia ze admini ,ze czas ,ze bog wie co jeszcze nie zmienia faktu ze umoczliscie w ciul offa,o deffie nie wspomne co go sami sobie wytlukliscie.....ave STARS:cool:

pewnie masz racje tylko dlaczego moj wczesnejszy post zostal usuniety? W dodatku po wypowiedzi DarkSidEevil widac ze wam to na reke. Jedno wielkie oszustwo! To nie jest porazka marecki ale jak ataki sa nagle przesuniete o 4min to cos jest nie tak. Czlowiek placi za premium a tu wystarczy miec troche praw admina i prosze, wszystko za darmo. Nigdy wiecej premium, nie bede dawal zarabiac tym co oszukuja. Teraz wpadlem na dobry pomysl, moze zrobimy reklame grepolis i wyslemy wszystkie dowody do jakiejs redakcji czasopism komputerowych zeby zobaczyli wszyscy jak sie traktuje uczciwych graczy
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Smród jest tak wielki że aż przez łącze się wydobywa ;) i nie chodzi tu o ilość wsparcia które dostał a o fakt przesunięcia ataków o 5 minut.Na szczęście rok ma zrzut ekranu i raporty gdzie jak wół widać o której powinny wejść ataki a o której faktycznie weszły. Niby przypadek ? Sami powinniście sie w tych Stars zastanowić,że jest tu coś nie tak.Po drugie pamiętajcie,że kiedyś wy również możecie trafić na grającego admina w sojuszu który jest waszym nie wrogiem ale przeciwnikiem niby w uczciwej walce.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Niestety również jestem zmuszony stwierdzić że gra na świecie KSI przestała mnie kręcić.
Przesunięte ataki, cudownie powstające budynki, kasowane posty...wiecie fajnie jest pograć jak się ma sens pograć.
Gratuluję gwiazdom, zapewne wygracie świat KSI, bo kto by nie wygrał mając takie narzędzia.
Kwestia czy taki miał być sens zabawy...bo przypominam że to miała być zabawa.
Ale jak ktoś nie umie się bawić to z reguły zostaje sam w piaskownicy.
Jeżeli przy ostatniej akcji nie pojawiły się błędy systemowe a zwykłe oszustwo,a na to wygląda to ja również dziękuję za taką grę.
Pozdrawiam też wszystkich wydających prawdziwe złocisze na taką grę, jak widać nie ma to najmniejszego sensu. Gdyż nawet w opcjach premium są równi i równiejsi...jednym słowem wywalacie kasę w błoto.
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

uczepiliście się tego admina - u nas w soju nikt nie ma funkcji admina na serwerze
o której wchodzą ataki i wsparcie wiedzieliśmy już na co najmniej 4 h przed wejściem - lessaj na bieżąco podsyłał mi informacje gdzie wchodzi ile ataków i na którą godzinę oraz ilość i czasy wejścia waszych wsparć

nie jestem w stanie określić - co było powodem takiej sytuacji - ale można sobie zerknąć na statystyki deff i widać ile kto stracił jednostek - więc padało nie tylko wasze wsparcie - ale nasze również i to w ogromnych ilościach
 
Do góry