Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A jak wytłumaczycie to.4 poziomy w 35 minut.Wklejcie sobie te raporty to może coś wam to naświetli

dzaretto napisał:
[report]2d07f0e7563d0f836f9296105b5aaa4c[/report]
rok82 napisał:
[report]908e98c0918a2438cf46e076309e8862[/report]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

nie rozumiesz ze nasze ataki mialy wejsc przed wsparciem i takie czasy byly ale nagle wszystko weszlo o 20:05. Nigdzie nie mial wiezy i wszedziem murki wyzerowane a tu nagle wieza stoi i murki na 25 poziomie. Cuda na grepolis!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie mam kreta jesteście dość ograniczeni żeby pomysleć poza tym sami przesyłacie mi info , ustawiłem juz kolejkę czytałem te wasze żale i powiem wam że w tej grze to cud że jeszcze gracie , :) wszędzie węszycie spisek a powiem wam gdzie przegraliście
1. Osoba odpowiedzialna za taktyke to 12 latek ( w skrócie Hura lecimy )
2. Utrzymywanie w tajemnicy wszystkiego spowodowało chaos i ataki oprócz roka, dario, i może 2-3 graczy a reszta torebki staruszce by nie zabrała
3. Inicjatywa Jarka o deffie dla miasta była "super" sami siebie atakowaliście nie przez przesunięcia tylko przez niedokładnośc a teraz na forum szukacie winnych , poszukajcie ich u siebie.
4. Patrząc jako obserwator , zero synchonizacji, komunikacji Wielka akcja paru kolesi "kupą mości Panowie" , wiecie dlaczego Jarek w FR, Tolosie był nikim , bo nic nie umie oprócz okrzyków (hura), kupą mości panowie pytanie dlaczego Retryk i Ares (as ataku) nie pomógł wam w taktyce ? Czyżby ten wasz twór to jednak porażka i każdy gra na własą rękę a może ? :cool: wasz zarząd to banda nieudaczników.
5. Dlaczego Mercy w tym samym czasie skupiła swój impet ataku na Szeluku a nie na Lessaju a ataki Aleksandra Takiegosobie to zwykła popelina i mydlenie oczu (prywatna wojna scorpionik jest ważniejsza)
Jak zbierzemy do jednego worka wszystkie dane konkluzja się nasuwa się sama
Stars to prawdziwy nr1 , Sprawny wywiad i najlepsi gracze
Supernowa to zlepek graczy ledwo tolerujących siebie z zarządem pozbawionym umiejętności dowódczych , taktycznych i mobilizujących graczy, owszem macie sielankę Jak to Władca mroku napisał (palmy i plaże , drinki z parasolkami) cóż ale w tej grze nie chodzi o leżenie tylko o wygranie tu niestety pomarzyć sobie możecie , wasz szef rezerwuje tylko miasta po tych co odchodzą a ludzie z umiejętnościami (RetryK) grają sami nie pomagając wam (delikatnie żeby nie było ze was olali).
Szukanie powodów klęski , zacznijcie od siebie w/g moich informacji a są one wiarygodne w akcji wzieło udział tak naprawde pare osób (hura) większośc nic nie wiedziała lub ich udział był śmieszny więc teraz powinniście rozliczyć tych co ten żart wymyślili
Pozdrawiam znad morza czerwonego (to tam gdzie leżą tysiące Supernowych trupów)
AVE JA
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A jak wytłumaczycie to.4 poziomy w 35 minut.Wklejcie sobie te raporty to może coś wam to naświetli

a co za problem przyspieszyć budowanie murka złotem ( jak ktoś ma złoto i ochotę) - murek można wtedy do 1 sek o każdy poziom podnieć - bo cały czas przyspieszasz o połowę czasu
- zalezy jak bardzo komu zależy :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dark cały czas piszesz tylko nie o tym w czym tkwi problem.Masz jakieś problemy z czytaniem.Wytłumacz dlaczego ataki miały wejść o 20.01 i tak jest na skanach a weszły o 21.05 i kolejny szwindel to jak przez 35 minut kolega wybudował 4 poziomy murku.Czarodziej czy co.Czekam na odpowiedź wielkiego taktyka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

DSE to wszystko ładne pieknie napisane jakże dosadne głębokie tylko że nie odpowiada na wcześniej zadane przez Nas pytania?
Wszyscy się cieszą że ty i twój sojusz jest taki super taki nice ale wez daj sobie na wstrzymanie bo to się już niesmaczne robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no stars to super sojusz zawsze chciałem w nim byc no ale nie moge :(( hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Smiac mi sie chce z twojej wypowiedzi Dark, w dodatku piszesz bzdury jak malo ktory. Jezeli murek moze wybudowac kazdy to przesunac czasy o 4 min juz nie. Mamy na to dowody bo jakby ich nie bylo to nikt z nas by o tym slowa nie powiedzial.
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

na temat murka dałam powyżej odp. ( a surowce miał z wesela - wszyscy mu wysyłali na rożne jego miasta)
co do ataków - to pokażcie te screeny - bo wg mnie ataki od początku wchodziły na 20;05 a nawet później - dopiero potem doszły wszystkie ataki na 20;05


o proszę już o 6:20 mamy wpis - daję tylko te miasta o których mowa

lessaj 18.02.2012 06:22
Dołożyli w nocy ataki na :
Miasto gracza Assia-10 od 7.27 do 8.03, 1 o 20.11
Pod Dwójką-10 od 8.00 do 8.00, 42 od 12.20 do 20.14
Pod Skrzydłami-5 od 7.56 do 7.57, 5 od 13.27 do 14.45
i cały czas dokładają
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jak mi rok pozwoli to przesle ci link agnieszko z atakami albo napisz mi na pw swoj e-mail to posle ci ladne zdjecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dark cały czas piszesz tylko nie o tym w czym tkwi problem.Masz jakieś problemy z czytaniem.Wytłumacz dlaczego ataki miały wejść o 20.01 i tak jest na skanach a weszły o 21.05 i kolejny szwindel to jak przez 35 minut kolega wybudował 4 poziomy murku.Czarodziej czy co.Czekam na odpowiedź wielkiego taktyka.
Ile w tą grę grasz , i te przesunięcia to prawdopodobnie kłopoty ze wzrokiem tego co puszczał te ataki a potem żeby nie wyjśc na ślepego znalazł winnego (admin) , druga możliwośc jest to J23 i teraz kpi sobie z was (żart , ?)
DSE to wszystko ładne pieknie napisane jakże dosadne głębokie tylko że nie odpowiada na wcześniej zadane przez Nas pytania?
Wszyscy się cieszą że ty i twój sojusz jest taki super taki nice ale wez daj sobie na wstrzymanie bo to się już niesmaczne robi.
Tu masz racje mój sojusz jest super i ma super graczy którzy po raz kolejny was pokonali , a Ja ja kolego jestem zwykłym żołnierzem bez uprawnień władcy , nie jestem nawet w radzie i nie mam dostepu do ich zakładek , moją pasją jest walka nie rządzenie są lepsi i jak widać na załączonym obrazku robią to fantastycznie i należy im się medal :cool:, a ja zajmuje się swoimi królikami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Poddaję się on jest niereformowalny.
A odpowiedzi jak nie ma tak nie ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widzę że sami już obaliliście argument z murem i wierzą , potem ten ślepy i jeszcze Jarek dobry człowiek który żle podał czasy :) .
Co jeszcze , napiszmy do przyjaciółki , albo nie TVN Fakty wielki oszustwo , "nie umiemy przegrywać" eeee tam , jak baby (sorki laski mamy w starsach żylety).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a co to pierwszy raz w trabe dostaliscie, ze taki placz? wieksze lomoty juz zaliczaliscie i jakos wycia na forum nie bylo (vide ok 1000 atakow na Koziego135, to dopiero byl lomot... :) )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a co to pierwszy raz w trabe dostaliscie, ze taki placz? wieksze lomoty juz zaliczaliscie i jakos wycia na forum nie bylo (vide ok 1000 atakow na Koziego135, to dopiero byl lomot... :) )

Jak jest cos uczciwie to ok ale jak juz nie to napewno nie bedziemy stac bezczynnie. Nadal ago czekam na twoj e-mail to moze w koncu ty powiesz kolegom ze nikt z nas nie klamie
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jak jest cos uczciwie to ok ale jak juz nie to napewno nie bedziemy stac bezczynnie. Nadal ago czekam na twoj e-mail to moze w koncu ty powiesz kolegom ze nikt z nas nie klamie
niestety ale dane prywatne ma do mnie tylko kilka osób - po drobnych wpadkach nie daję nikomu gg, tel, skype i maila
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ja jutro rano bede słuchał radia zet i spróbuje zadzwonic do tego waisa czy jak mu tam co jakieś sprawy bada :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

aga zastanów sie troszeczkę co piszesz.Surowce z wesela chyba że wyprawił wśród wojaków bo miasto było cały czas chronione. Myślałem,że przynajmniej Ty jesteś obiektywna ale widzę że prześmiardłaś tymi Starsami.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Miałam już tutaj nie pisać i nie udzielać się, bo jak czytam wypociny niektórych to się zastanawiam czy rzeczywiście ludzie są aż tak tępi.. no nieważne..

Rozwiążę Wasze domniemania o przesunięciu czasowym.. WSZYSCY JE MIELI!!! Tak, nie tylko supernova.. Moje 3 kliny (łącznie 900 birem) wchodziły 20:05 :), a w trakcie wysyłania wchodziły przed kolonem.. te Wasze 4 minuty.. wszystko było przesunięte.. i ataki i wsparcia.. Inni którzy klinowali, a było kilka takich osób.. też o tym wiedzą :)

Mówcie mi Rutkowski :) (chociaż buraka nie lubię ;-))
 
Do góry