Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No widzisz.. Ty tego nie napisałeś.. ale dario mi napisał, ze waliłeś w swoje wsparcie.. po tym jak mu wkleiłam screeny z moich klinów.. które wchodziły również 20:05 :) Tak jak pisałam wcześniej.. wszystko i u wszystkich było przesunięte.. i ataki i wsparcia.. i w starsach i w supernovej.. ale Wy wiecie lepiej :) Koniec, więcej z koniem kopać się nie będę.. bo ja Wam mówię jak było.. a Wy dalej swoje paranoje.. echhh..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja zgodzę się z Rokiem że ta gra to zabawa która nam ma dawać przyjemność i zasady gry powinły być uczciwe ale oszczerstwa wobec nas że my za tym stoimy mamy adminów i diabli wie kogo jeszcze są nie na miejscu , ponieśliście straty nie z naszej winy my mieliśmy problem ze zniszczeniem cudu posągu zeusa gdzie posąg powinien zostać dawno zniszczony a nie został i straty były większe niż wasze bo straciliśmy miliny surowców i to kilka razy a co najgorsze jesteśmy z tyłu za wami a nie było by tak przez błąd systemu i gdyby nie ta odpowiedż od supportu

donrob79
2012-02-05 18:23:57
Witam do dnia dzisiejszego nic się w tej sprawie nie zmieniło a wielo krotnie ta wyspa nie była w posiadaniu przez członków naszego sojuszu a cud nie został zniszczony i przeniesiony na inną wyspe a w kosekwencji takiej członek wrogiego sojuszu założył nam tam miasto i zostaliśmy kompletnie uziemieni i zablokowani,więc moje pytanie jest mianowucie takie co suport w tej sprawie w tej chwili ma zrobić bo 200 osób zaczeło wysyłać już tam surowce bo nie szło przenieść cudu i w tej chwili ich wyczyn poszedł na marne
Kamil
2012-02-07 04:13:50
Witaj donrob79,

Sprawa została przesłana do techników. My jako polski support nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej w tej sprawie. Pozostaje nam jedynie czekać na to co zdziałają technicy w tejże sprawie.

Pozdrawiam,
Kamil (yetj), Co-Community Manager
Grepolis Team


mogli byśmy to samo wymyślić i powiedzieć że to wasza machloja ,dlatego sprawę wyjaśnić w suporcie a sojuszowi STARS należą się przeprosiny za wasze bezsensowne pomówienia o oszustwo

obraz.aspx
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja zgodzę się z Rokiem że ta gra to zabawa która nam ma dawać przyjemność i zasady gry powinły być uczciwe ale oszczerstwa wobec nas że my za tym stoimy mamy adminów i diabli wie kogo jeszcze są nie na miejscu , ponieśliście straty nie z naszej winy my mieliśmy problem ze zniszczeniem cudu posągu zeusa gdzie posąg powinien zostać dawno zniszczony a nie został i straty były większe niż wasze bo straciliśmy miliny surowców i to kilka razy a co najgorsze jesteśmy z tyłu za wami a nie było by tak przez błąd systemu i gdyby nie ta odpowiedż od supportu



donrob79
2012-02-05 18:23:57
Witam do dnia dzisiejszego nic się w tej sprawie nie zmieniło a wielo krotnie ta wyspa nie była w posiadaniu przez członków naszego sojuszu a cud nie został zniszczony i przeniesiony na inną wyspe a w kosekwencji takiej członek wrogiego sojuszu założył nam tam miasto i zostaliśmy kompletnie uziemieni i zablokowani,więc moje pytanie jest mianowucie takie co suport w tej sprawie w tej chwili ma zrobić bo 200 osób zaczeło wysyłać już tam surowce bo nie szło przenieść cudu i w tej chwili ich wyczyn poszedł na marne
Kamil
2012-02-07 04:13:50
Witaj donrob79,

Sprawa została przesłana do techników. My jako polski support nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej w tej sprawie. Pozostaje nam jedynie czekać na to co zdziałają technicy w tejże sprawie.

Pozdrawiam,
Kamil (yetj), Co-Community Manager
Grepolis Team


mogli byśmy to samo wymyślić i powiedzieć że to wasza machloja ,dlatego sprawę wyjaśnić w suporcie a sojuszowi STARS należą się przeprosiny za wasze bezsensowne pomówienia o oszustwo

obraz.aspx

donrob79 - z mojej strony nie padly oskarzenia. To pablos napisal ze jemu sie tak dzieje jak mnie atakuje. Nie wiem o jakich handlarzach pisze ale to juz nie moj problem.

Pierwszy raz sie stalo tak ze jak puszczalem ataki zostaly przesuniete o 4 min. Malo tego po 3 krotnym restarcie strony raportow nie mialem i dostalem je dopiero o 20:05 a wchodzily 20:01.

redka przeslij mi screeny jak mozesz bo nie mam jak sie odniesc do Twojej odpowiedzi...
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

redka

nie w swoje lecz sojusznikow ktore szlo za kolonem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

rok82
Wielokrotnie miałem przesunięcia , na pewno nie aż takie i tu się zgadzam to irytuje, co do akcji nie chodzi mi o organizacje , plan był dość dobry gorzej z wykonawcami.
Pytanie Jarek od początku wiedział o tak ważnej akcji i atakował na pół gwizdka (inni wcale nie lepiej) atak ogniowy 110 ogni na 6000 birem bez czarów i z akademia żle zrobiona jest idiotyzmem (a takie wchodziły sprawdź).
Mrecy to dopiero wynalazek scorpio zamiast pomóc u lesaja wszystkie siły rzuciła na Szeluka (który jest notorycznie banowany a scorpio nie), w/g ciebie to normalne i dobrze przemyslane.
Nie jestem strategiem i nie będę wymieniał innych błędów a jest ich mase więc jako sojusz 200 osobowy aspirujący do wygranej ...wybacz ale pała i do kąta
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

rok82
Wielokrotnie miałem przesunięcia , na pewno nie aż takie i tu się zgadzam to irytuje, co do akcji nie chodzi mi o organizacje , plan był dość dobry gorzej z wykonawcami.
Pytanie Jarek od początku wiedział o tak ważnej akcji i atakował na pół gwizdka (inni wcale nie lepiej) atak ogniowy 110 ogni na 6000 birem bez czarów i z akademia żle zrobiona jest idiotyzmem (a takie wchodziły sprawdź).
Mrecy to dopiero wynalazek scorpio zamiast pomóc u lesaja wszystkie siły rzuciła na Szeluka (który jest notorycznie banowany a scorpio nie), w/g ciebie to normalne i dobrze przemyslane.
Nie jestem strategiem i nie będę wymieniał innych błędów a jest ich mase więc jako sojusz 200 osobowy aspirujący do wygranej ...wybacz ale pała i do kąta

Dark
wiesz czemu atakowala szeluka a nie lessaja ? bo mam z nia wspoldzielenie konta i jak zaatakowala by lesaja dostal bym bana. To ze jest banowany to przez swoja glupote w opisach w swoim profilu.

Ja rowniez moglbym napisac odnosnie profilu pablosa ale generalnie leje na niego rozumiesz jest festyniarzem i nim pozostanie. Jak sie gra na pale "ilosc a nie jakosc" a w akademiach syf kila i mogila to sie dziwi ze sie nie wbil...
Moje 50 wioch o wiele lepiej funkcjonuje niz jego 100 bo sa uksztaltowane dokladnie pod to co chce zrobic.

co do tych birem jakby wszystko weszlo normalnie nie rozbilbym wszystkich atakow ladowych o biremy, poniewaz akurat akademie mam rozwiniete pod lad i pod ognie nie liczac slotow ile przepadlo aby byly lepsze efekty ;)

Co do sojuszu wyszlo jak wyszlo.

Mimo wszystko ciesze sie ze moglem poznac kilkanascie osob przez grepo z ktorymi pozanlem sie w realu ;)
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tak widzialem i wsparcie mialo wejsc po kolonie nie przed tyle w temacie..
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie.. w kogo ze swoich się wbiłeś? Konkrety, argumenty.. a nie domysły.. bo na tym bazujecie..

Eeee tam.. ściema.. niech ta osoba wklei raport :) ile tego było? to w takim razie kilku osobom powinieneś się wbić we wsparcia..
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

chocby Jarek malo tego on sam na sobie rozbil dwa ataki ladowe ktore szly przed kolonem a ataki szly 20:01:40 jeszcze cos ?

redka ja nie oskarzam Was tylko poruszylem temat u nas na forum czy ktos mial podobnie i wszystkim ataki weszly nie tak jak byly wyslane tak samo chodzi o wsparcie. A ze temat przeniosl sie na FO nie moja wina. Ja nie mam zadnych teorii spiskowych lecz chcialbym uzyskac jasnej odpowiedzi o supportu czemu tak sie stalo NIC WIECEJ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

rok82
Wielokrotnie miałem przesunięcia , na pewno nie aż takie i tu się zgadzam to irytuje, co do akcji nie chodzi mi o organizacje , plan był dość dobry gorzej z wykonawcami.
Pytanie Jarek od początku wiedział o tak ważnej akcji i atakował na pół gwizdka (inni wcale nie lepiej) atak ogniowy 110 ogni na 6000 birem bez czarów i z akademia żle zrobiona jest idiotyzmem (a takie wchodziły sprawdź).
Mrecy to dopiero wynalazek scorpio zamiast pomóc u lesaja wszystkie siły rzuciła na Szeluka (który jest notorycznie banowany a scorpio nie), w/g ciebie to normalne i dobrze przemyslane.
Nie jestem strategiem i nie będę wymieniał innych błędów a jest ich mase więc jako sojusz 200 osobowy aspirujący do wygranej ...wybacz ale pała i do kąta

Posłuchaj uważnie dark czyli CIEMNY bo skoro wiesz wszystko to powinieneś wiedzieć również to, że z rok82 nie możemy atakować tego samego gracza odsyłam wszechwiedzący CIEMNOTO do regulaminu.Zejdź więc ze mnie i wymyśl coś bardziej konkretnego a co do mnie i do tego dlaczego robię akurat tak a nie inaczej dowiedz się od RBA czy Pablosa być może oni ci wyjaśnią wtedy przeczytaj regulamin a tym czasem wszystkim życzę udanej niedzieli.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jeśli macie na to dowody to ok.. przedstawcie w suporcie co i jak razem z raportami. Że przesunięcie było to kazdy wie, aczkolwiek wydaje mi się, że przesunięcie to było dla wszystkich takie same i nie miało wpływu na wysłane ataki.. Prościej mówiąc jeżeli atak miał wchodzić przykładowo 20:00, to wchodził 20:04.., wsparcie 20:01, to wchodziło 20:05.. Gdyby tak nie było to moje kliny, które z rapków wychodzi, że weszły później niż je puszczałam, nie rozbiłyby ataków.. a mam jeszcze raporty z ataków po wsparciu..

I kochani.. nie wmówicie mi, że pierwszy raz Wam się to zdarzyło.. po prstu nigdy wcześniej nie zwróciliście na to uwagi.. przy takiej ilości ataków i wsparć system po prostu nie nadąża..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jeśli macie na to dowody to ok.. przedstawcie w suporcie co i jak razem z raportami. Że przesunięcie było to kazdy wie, aczkolwiek wydaje mi się, że przesunięcie to było dla wszystkich takie same i nie miało wpływu na wysłane ataki.. Prościej mówiąc jeżeli atak miał wchodzić przykładowo 20:00, to wchodził 20:04.., wsparcie 20:01, to wchodziło 20:05.. Gdyby tak nie było to moje kliny, które z rapków wychodzi, że weszły później niż je puszczałam, nie rozbiłyby ataków.. a mam jeszcze raporty z ataków po wsparciu..

I kochani.. nie wmówicie mi, że pierwszy raz Wam się to zdarzyło.. po prstu nigdy wcześniej nie zwróciliście na to uwagi.. przy takiej ilości ataków i wsparć system po prostu nie nadąża..


Być może redka masz racje ale uważam, że powinni to naprawić skoro tak się dzieje.Uważam, że nie ważne czy to się stało Supernova czy stało by się Stars czy obojętnie komu.Jedno jest pewne, że nie powinno to się dziać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Posłuchaj uważnie dark czyli CIEMNY bo skoro wiesz wszystko to powinieneś wiedzieć również to, że z rok82 nie możemy atakować tego samego gracza odsyłam wszechwiedzący CIEMNOTO do regulaminu.
Widze nerwy puściły cóż , wybaczam ci i to nie moja wina że macie 15 kont masz problem napisz do gazety stosując waszą retorykę i dostosowując ton wypowiedzi
DSE To taki człowieczek który tylko w wirtualnym Świecie może się wykazać bo w realu pewnie nic nie znaczy
.
Pozostawie to bez komentarza piszący sam wystawia sobie świadectwo poziomu intelektualnego lub jego braku tak samo zreszta jak przedmówczyni, dla ciebie mogę być Ciemny lecz czym ty jesteś wtedy (?)
Co do uczciwości koledzy i koleżanki nasz kolega szeluk ma nawet cenzure na profilu i ? proponuje zróbmy strajk
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zdazaly sie przesuniencia ale nie 4 min ! Czy to w atakach czy we wsparciu wczoraj nawalino wszystko i czekam na odpowiedz..
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oczywiście, ze to nieistotne którego sojuszu to dotyczy, bo dotyczyło to wczoraj nie tylko Was, ale i nas również.. wszystkim przesunęło.. Ja póki nie przekopałam się przez wszystkie raporty, to nie wiedziałam czy udało mi się wbić ze wsparciem przed atakami czy po.. poza tym w ciągu tych 4 minut co było przesunięcie rozmawiałam na pw z jednym graczem, który klinował i też nie miał rapków, a kiedy w końcu dostał to było, ze wchodziły 20:05 i nie wiedział czy udało się z klinem czy nie i o co chodzi.. Tak jak mówię, każdy to miał..

Po atakach czterech muszkieterów na mnie miałam zawiechę na grepo.. a ataków miałam zdecydowanie mniej niż lessaj.. więc to po prostu system nie wytrzymuje takiego skumulowania w krótkim czasie wielu czynności.. No już nie wiem jak Wam to prościej wytłumaczyć :)

Rok.. chodzi Ci o gracza jarkar? Bo jeśli tak, to w obronie ma za wczoraj +90, więc za dużo się nie rozbiłeś o jego wsparcia..
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widze nerwy puściły cóż , wybaczam ci i to nie moja wina że macie 15 kont masz problem napisz do gazety stosując waszą retorykę i dostosowując ton wypowiedzi .

mamy dwa konta Scorpionik i rok82 czyli ja mamy wspoldzielenie konta czy to jest ciezkie do zrozumienia ? No raczej nie co do szeluka sam jest sobie winien. Opis byl skierowany do Scorpionik ja swoj opis nie kieruje do nikogo przyklad pablos bo mam go gdzies. Malo ? Do tego jest cienki w grze to wypisuje bzdury w profilu. Mi to nie przeszkadza raz przeczytalem i tyle zapraszam na parkiet jego poraz kolejny to zobaczy swoje miejsce w szeregu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

rok82 uczciwie a czy Ty myślisz że nie mam co robić tylko śledzić wasze poczynania i że ty to raz Rok raz ta druga , stwierdziłem niezaprzeczalne fakty koniec a wasze lub twoje sprawy to twoja prywatna sprawa , może u was to normalne ale ja nie wiem nie sledze Cię
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

rok82 uczciwie a czy Ty myślisz że nie mam co robić tylko śledzić wasze poczynania i że ty to raz Rok raz ta druga , stwierdziłem niezaprzeczalne fakty koniec a wasze lub twoje sprawy to twoja prywatna sprawa , może u was to normalne ale ja nie wiem nie sledze Cię

Ty naprawdę jesteś ciemny jest to odpowiedź dotycząca twojego wpisu, że szeluka atakowałam a nie lessaja nikt tu niczego nie wyciąga.Myśl i skończ wpisywać bzdury.Powiedziałam regulamin czytaj potem zajmij się postami.Co do poziomu intelektualnego sam nie świecisz przykładem więc mojego nie krytykuj.Co do cenzury to zapomniałeś jak RBA obraził się za słowa red burak gdzie wogóle nie było w zmianki o nim ale skoro odebrał to w swoją stronę widocznie naprawdę tak się czuł i ja nie płakałam z tego powodu tak jak szeluk czy ty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ty naprawdę jesteś ciemny jest to odpowiedź dotycząca twojego wpisu, że szeluka atakowałam a nie lessaja
Droga koleżanko zadam jeszcze raz pytanie , nawiązując do mojego wcześnieszego postu w którym przedstawiłem Ze jednym z powodów waszej porażki jest to że zamiast atakoeać lessaja atakowałaś szeluka , może i jestem Ciemny ale gdzie mi do Ciebie.
Postaram sie wytłumaczyć Tobie gdyż nic nie rozumiesz , więc po tym wpisie zarzuciłaś mi ciemnote , więc sie pytam skąd mam wiedzieć że gracie na współdzielności kto tu jest ciemny teraz wiem i daruj sobie napisz na profilu mam współdzielnośc z rokiem wtedy nie będzie problemu
dziękuje
 
Do góry