Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A wracając do tych przesunięć to rzeczywiście spotkałem się z tym tylko na ksi gdzie mnie wywaliło najwyżej 30s korzystając z plenera ataków a grałem na gammie na ecie gram jeszcze na thecie gdzie atakowało około 200 osób mający od 100 do ponad 200 miast gdzie każdy słał wszystko co miał na wyspe cudów ,ataki też były synchronizowane a było ich pare tysięcy kompy się wieszałyteż ale przesunięć żadnych nie było nie wiem jak jest na innych światach ale mi osobiście to tylko na ksi się zdarzyło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Droga koleżanko zadam jeszcze raz pytanie , nawiązując do mojego wcześnieszego postu w którym przedstawiłem Ze jednym z powodów waszej porażki jest to że zamiast atakoeać lessaja atakowałaś szeluka , może i jestem Ciemny ale gdzie mi do Ciebie.
Postaram sie wytłumaczyć Tobie gdyż nic nie rozumiesz , więc po tym wpisie zarzuciłaś mi ciemnote , więc sie pytam skąd mam wiedzieć że gracie na współdzielności kto tu jest ciemny teraz wiem i daruj sobie napisz na profilu mam współdzielnośc z rokiem wtedy nie będzie problemu
dziękuje

Ale o jakiej ty porażce mówisz bo tutaj to nie rozumiem ciebie ani ja ani ktokolwiek inny.Nie jestem w sojuszu Supernova to raz, dwa nawet jeśli akcja miałaby być dla nas to wasz sojusz by z pewnością o tym wiedział więc naszego sojuszu to nie dotyczyło. Fakt faktem Aleksander włączył się w akcję, ze względu na znajomość jaka jest pomiędzy nim a sojusznikami z Supernova i ze względu również na swoje położenie.Co do szeluka to nie wiem w czym masz problem bo on nie był jedynym wczoraj, którego atakowałam zapytaj się 59-tego. Nawet jeżeli chciałabym atakować lessaja to tak jak już tłumaczyłam tobie odsyłam do regulaminu.Co do współdzielenia łącza, że nie wiedziałeś troszkę trudno w to wierzyć bo wszyscy wiedzą, że jestem żoną rok82.Twoje zdanie odnośnie,że może i jesteś ciemny ale gdzie ci do mnie więc powiem ci tyle, że niech ten jasny i przejrzysty mój post tłumaczący wszystkie twoje żale rozjaśni ci Twą ciemność.

Na marginesie powiem ci tylko tyle, że nie gram tutaj i nie jest moim celem ubliżanie nikomu w przeciwieństwie, co do niektórych ale nie mogę być bierna w oskarżeniach, czy dyskusjach nie mających związku.Odniosłam się co do sytuacji bez względu czy to wasz sojusz, mój, czy supernova takie przesunięcia nie powinny mieć miejsca.Przegrać to nie ujma lecz z honorem.To jest tylko gra a nie realny świat ale nawet w grze człowiek powinien być uczciwy i zachować jeden do drugiego szacunek.Wróg wrogiem, gra grą a życie biegnie dalej.

Jeżeli wygracie cuda to mogę wam tylko pogratulować nic więcej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie wiem nie wiedziałem że jesteś żoną rok82 to wasz prywatna sprawa i mnie nie interesuje tym bardziej to prywatne sprawy. Co do ubliżania to nie ja nazwałem siebie Ciemny więc..... . Co do Alexa zamieściłem tylko kawałek jego wypowiedzi Ares również wypowiedział się z "szacunkiem", fakt Ty trzymasz fason ale reszta ....
Wybaczcie ale odeszliśmy od meritum sprawy, najlepsze z tego wszystkiego jest to ze ludzie oceniają innych pod wpływem emocji, nawet ich nie znając, lub wypisują swoje przemyslenia samemu popisując się na forach wew ale już w grze jedynie potrafią atakować graczy słabszych tu akurat personalnie jade do tego nr1 ataku co mu przeszkadza moja osoba tylko na to stać największego agresora
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie wiem nie wiedziałem że jesteś żoną rok82 to wasz prywatna sprawa i mnie nie interesuje tym bardziej to prywatne sprawy. Co do ubliżania to nie ja nazwałem siebie Ciemny więc..... . Co do Alexa zamieściłem tylko kawałek jego wypowiedzi Ares również wypowiedział się z "szacunkiem", fakt Ty trzymasz fason ale reszta ....
Wybaczcie ale odeszliśmy od meritum sprawy, najlepsze z tego wszystkiego jest to ze ludzie oceniają innych pod wpływem emocji, nawet ich nie znając, lub wypisują swoje przemyslenia samemu popisując się na forach wew ale już w grze jedynie potrafią atakować graczy słabszych tu akurat personalnie jade do tego nr1 ataku co mu przeszkadza moja osoba tylko na to stać największego agresora


Na pewno nie chciałam ubliżać nikomu bo uważam, że nie tędy droga.Gra ta polega na atakowaniu, bronieniu, zakładaniem sojuszu itp.Nie których tak zaabsorbowała, że nie potrafią odróżnić gry od rzeczywistości. Uważam, że nie powinno być cofania się ataków czy obrony nie ważne już kogo dotyczy ludzie.Sądzę, że problem ten powinni poruszyć wszyscy bezwzględu na to z jakich sojuszy kto jest, bo wyobraźmy sobie gdyby kliny nie wchodziły wasze a rok82 przebił by się też by to było by to niesprawiedliwe.Patrzę na to trzeźwym okiem.

Jeżeli uraziłam Twoją osobę zwracam honor nie było to moją intencją.Proszę cię tylko na przyszłość byś nie pisał nie prawdy na mój temat.Przyjemnego wieczoru wszystkim tym mniej i więcej lubianym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Na marginesie powiem ci tylko tyle, że nie gram tutaj i nie jest moim celem ubliżanie nikomu w przeciwieństwie, co do niektórych ale nie mogę być bierna w oskarżeniach, czy dyskusjach nie mających związku.Odniosłam się co do sytuacji bez względu czy to wasz sojusz, mój, czy supernova takie przesunięcia nie powinny mieć miejsca.Przegrać to nie ujma lecz z honorem.To jest tylko gra a nie realny świat ale nawet w grze człowiek powinien być uczciwy i zachować jeden do drugiego szacunek.Wróg wrogiem, gra grą a życie biegnie dalej.

Powiedziała, ta co nonstop bawi sie ublizanie.... Rozdwojenie jaźni moja droga? :p
 

DeletedUser12801

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

RBA i Inni.
To nie byla akcja calego sojuszu ,raptem kilku graczy mialo przejac pare wiosek na Waszej wyspie cudow(a Wy macie wielka ucieche ze zatrzymaliscie akcje supernovej) - odnosnie spektakularnych akcji z Waszej strony nie przypominam sobie (takowychj) nie bede tez komentowal sposobu gry poszczegolnych graczy( 80miast), ktorzy maja troszke ponad 300k pkt walki-Festyniarze tez musza grac.To nie moj interes.I tak w kolko Macieja ,,Ty mi pokazales jezyk to ja tobie oddam z nawiazka.To tylko gra ,kazdy gra jak chce (zaczynajac gre zapoznal sie z,, instrukcja obslugi,, i gra wedlug zasad).Przejdzmy do konkretow
Zasady zostaly zmienione.Za czyja sprawa?
Czasy sa opoznione 4min. (czarno na bialym)-to jaki jest sens tej gry?
Byc moze ograniczyc ilosc atakow wchodzacych max.5 w ciagu 1min.:D
Gdyby nie ten fakt nie byloby tematu- i prosze tu nie pisac ,ze wsparcia rowniez zostaly przesuniete,bo to nie gra w totolotka(chybil-trafil).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie mamy zadnych akcji. No nawet nigdy sie nie bilismy z rpg/inv/supernova. Jak bozie kocham.
Co to wogole za sojusze? Pierwsze slysze.
Wogole nic nie widzialem, nic nie slyszalem.

Właśnie pokazałeś swój poziom więc nie skomentuje twojego wpisu.Sam mówi za siebie co sobą reprezentujesz.

Znow to rozdwojenie, nie skomentuje jednoczesnie komentujac. Wot fantazja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

To nie byla akcja calego sojuszu ,raptem kilku graczy mialo przejac pare wiosek na Waszej wyspie cudow
Widzisz sami zaprzeczacie sobie , wczesniej wytknąłem błedy taktyczne między innymi że nie atakował cały sojusz tylko paru graczy to skoczyli na mnie że to nie prawda , akcja była prefekt (mówi o tym nr1 ataku), a tu tera wychodzisz kolego że to sobotnie spacerek wiec ktos tu próbuje pokolorowac historie.
Zasady zostaly zmienione.Za czyja sprawa?
Czasy sa opoznione 4min. (czarno na bialym)-to jaki jest sens tej gry?
Rozumiem i popieram to że takie przesunięcia nie powinny sie zdażać ale zadajmy sobie jedno ważne pytanie CZY TO SPOWAODOWAŁO ŻE NAGLE ZJAWIŁO SIĘ TAM KILKA TYS BIREM o co wam chodzi nawet gdyby nie to i tak nie stanelibyście na plazy zapytaj kolego roka ma skany jak nie to ja ci podrzuce o co tyle chałasu 0 szans na przebicie a gdzie dalej w mieście stało aż ciężko przeliczyć, więc to przesunięcie nie wiele zmieniło , nic nie zmieniło nie przeszliście przez biremy nawet
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie mamy zadnych akcji. No nawet nigdy sie nie bilismy z rpg/inv/supernova. Jak bozie kocham.
Co to wogole za sojusze? Pierwsze slysze.
Wogole nic nie widzialem, nic nie slyszalem.



Znow to rozdwojenie, nie skomentuje jednoczesnie komentujac. Wot fantazja :)

Skoro stwierdzenie faktów tak odbierasz masz do tego pełne prawo. Rozdwojenia nie mam a swoje mizerne zaczepki co do mojej osoby nie robią na mnie wrażenia a wiesz czemu?Bo sam nie umiesz grać w pojedynkę tylko za każdym razem posiłkujesz się kimś bo potrzebujesz pomocy.Pisz na temat bo ten problem nie tylko tyczy się supernova ale również i was przecież Pablos sam napisał o cofaniu się czasu. Nie wiem czym chcesz zdziałać ale nie tędy droga tylko chodzi o dobro ogółu.

Posty jako kłótnie uważam za nonsens ponieważ nie mają związku z sytuacją na świecie, problem jest z gra i przesunięciach tylko o to chodzi.Rozgoryczenie czy gracze supernova czują zapewne tak bo chodzi tylko o to, że Dark nawet wchodząc na ląd czy nie wchodząc jest to w tym momencie nieistotne ponieważ wówczas mogli by mieć pretensje sami do siebie, że coś przeoczone zostało bądź źle zorganizowane ale chodzi o błąd i to od strony serwera/administracji kogoś kto za to odpowiada, że stało się to w taki sposób.Dlaczego skaczecie ludzie do gardeł i wyśmiewacie się skoro prawda jest jedna, że tak się nie powinno dziać.Walka ma być czysta i fair bezwzględu na wygraną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ok zgadzam się ale dlaczego czytam ze mamy jakies układy, gramy nie fer , oszukujemy. Domie manie niewinności, sprawa jest i nikt ze Stars nie zamiata pod dywan, nasi gracze sami sprawdzali i też antyklony zostały przesunięte. Nie oskarżamy nikogo z niepowodzenia zdarza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dokładnie jest tak jak mówisz szkoda tylko, że mało ludzi jest na tyle kulturalnych by w normalny sposób dyskutować bezwzględu na poglądy w jakich sojuszach są.Problem jest dla wszystkich grających na ksi bezwzględu podziału na sojusze.
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

te wszystkie wasze wypowiedzi są śmieszne! na ksi sie zrobiła jedna wielka kicha jak powstało stars(gra stracila sens-zaraz zrobia sie same szare domki i sami stars) - no i ch8j z tego ze mam n-wolnych slotow jak mi sie juz nie chce podbijac innych miast-bo co mi to da! jeden wielki sojusz i nic - najlepiej jak było "małe RI" i przed nimi wszyscy cząsli porami
ave wszyscy i wasze załosne wypowiedzi
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

te wszystkie wasze wypowiedzi są śmieszne! na ksi sie zrobiła jedna wielka kicha jak powstało stars(gra stracila sens-zaraz zrobia sie same szare domki i sami stars) - no i ch8j z tego ze mam n-wolnych slotow jak mi sie juz nie chce podbijac innych miast-bo co mi to da! jeden wielki sojusz i nic - najlepiej jak było "małe RI" i przed nimi wszyscy cząsli porami
ave wszyscy i wasze załosne wypowiedzi
a ri gratuluje ze sie z innym sojem polaczyli jak moggli sami dac rade i to w dobrym stylu

jeszcze sie teraz koles przyznal ze byl u nas kretem u stars w takim malym sojuszu jak circus!
no i co im taka gra da?to jest chore bo JAK U NAS TEMAT KRETA SIE POJAWI NA FFORUM ZEBY BYŁ W INNYM SOJUSZU TO OD RAZU JEST WOJNA ze tak sie nie gra i ze nie ma takkiej mozliwoscie bo gra jest dla frajdy a nie do przechwalek! i zauwazylem to na nowym swiecie ypsilon sami gracze wyzynacze u nass a sojuszu jeden lepszy od drugiego!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Bla bla bla rok nie udzielaj sie nie pytany jak masz sie udzielac to rob to ze swojego konta cwaniaku... bo twoja kobieta jest blondynka... hahaha :D i kazdy o tym wie wiec niewiem po co te jajca robisz jestescie przegrani i tyle w **** dostaliscie i tyle nie dacie nam rady nie daliscie i koniec! probujecie i probujecie itd i co wam z tego nic... i ciagle chcecie cos osiagnac ale kazdy idiota wie o tym ze nic nie osiagniecie taki dse ktory jest szpieg numer 1 tom74?i inni lataja w te i tamte z waszego soja do stars ? hahah to jest gra?
w co chyba ze same pedaly graja tu i tam i sie lubicie walic w to i tam to :D to rozumiem.... zastanowcie sie ludzie albo ci co nie wiedza ale na tym swiecie to nie ma gry...


Arch0n po pierwsze używaj słownika ortograficznego a kolor włosów nie ma nic do rzeczy.Głupi się nie sieją tylko sami się rodzą więc wyrazy głębokiego współczucia dla sojuszu stras, że takich paranoików jak ty posiadał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tak wiem inteligencja...madry to ty nigdy nie blysles... z rico kaczorem jednego konkretnego dnia postanowilismy razem restart zrobic tylko dlatego ze nie bylo kogo przejac a z takimi debilami jak ty nie bylo sensu sie urzeraz i osiagnelismy co chcielismy i skonczylismy nasz kariere tylko dlatego ze mielismy do ciebie po 10h wiec wolelismy zaczac od nowa i pograc z normalnymi ludzmi mielismy nadzieje ale i tam tez znalezli sie ludzie z sojuszu RZYM i robili swoje wiec tylko moge sobie pogadac jak reszta bo do tego sluzy forum??? a tak pozatym tom74 co robi z dse za plotem? a kredka adze kredki wtyka w tyly... widzisz ??? i tez dlatego wole sobie wypic piwko wieczorem i popisac z wami glupoty:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zapomniales o jeszcze jednej osobie AngelDark111 i nie jak pies tylko jak czlowiek! po tym co sie zrobilo na tym swiecie juz nie mialem ochoty tam grac jak i cala reszta ,ktora wymieniles. Ty mozesz sie poszczycic swoja banda haha ,ktora moglaby pozbierac wszystkie szaraki z okolicy ,jakie po sobie zostawilismy ,zobacz w staty i sie nie oszukuj ;P pozatym to jest tylko gra i siedzenie na koncie swojego Skorpiona tez Ci nic nie dalo ,bylo lanie od zonki ? ,a i jak tam wasza piramidka chyba nie osiagnie 10 poziomu jaka szkoda.

Kaczor gdyby nie ja to ja a mąż to to mąż miałbyś prawo do oskarżania.Paulina dobrze wie, że jestem kobietą więc każdy z nas gra z osobna czy wam się to podoba czy nie.Co do piramidki to gdybyś poczytał wcześniejsze posty za nim Paulina się wprowadziła wiedział byś, że zdawaliśmy sobie sprawę, że cudu i tak nie zbudujemy ponieważ widzimy różnicę i jesteśmy obiektywnie nastawieni co do budowy.Dlaczego zaczęliśmy budować ponieważ nastała era cudów i nie ważne dla mnie jest kto wygra a kto nie tylko zabawa i gra.Więc bądź tak miły i na mój temat się nie wypowiadaj naucz się oddzielać fakty od swojej wybujałej fantazji.Miałam prawo odejść z supernova i założyć swój własny sojusz nie oglądając się na nikogo_Odpowiadam sama za siebie a nie za innych bezwzględu na to co mnie łączy.Ja z wami nie miałam nic do czynienia i pamiętam tylko jeden swój atak na ciebie co do reszty to w ogóle nie znam.Z całym szacunkiem do was Panowie ale jak macie coś do mnie choć nie mieliście ze mną nic do czynienia to słucham ale fałszywych oskarżeń, że moje konto należy do kogoś innego już jest nie na miejscu.Swoją drogą kaczor i Arch0n gdyby tak było jak mówicie, że mąż gra na moim koncie i to ta sama osoba to już dawno mielibyśmy bana a tak nie jest.Zachować więc proszę zdrowy rozsądek bo wasze wpisy nie wiem czym mają służyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sory ale ja nie mam hasla do waszych kont zeby bylo jasne nawet bym nie chcial wiedziec jak by byla taka mozliwosc bo ja w przzeciwienstwie do was lepiej mi grac uczciwie i z chonorem tak jest i jest tak bylo tak bylo nigdy nikogo nie oczernialem i nie obrazalem robilem swoje i wiedzialem co wy robicie glupi nie jestem bajke to tworzyc mozecie reszczcie co gra ale nie nam mi :) gadac nam sie nie chce o tym ale sluchac tez fart to wasza strona jedna rzecz ktora wam sie udala szkoda mi tylko ludzi graczy ktorzy jednak zostali z wami bo macie bardzo wporzadku ludzi ktorzy wiedza co robia i potrafia namieszac grze ale u was sie popsuli i z tym calym systemem gry ludzie zaczeli odchodzic... niestety ale taka prawda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sory ale ja nie mam hasla do waszych kont zeby bylo jasne nawet bym nie chcial wiedziec jak by byla taka mozliwosc bo ja w przzeciwienstwie do was lepiej mi grac uczciwie i z chonorem tak jest i jest tak bylo tak bylo nigdy nikogo nie oczernialem i nie obrazalem robilem swoje i wiedzialem co wy robicie glupi nie jestem bajke to tworzyc mozecie reszczcie co gra ale nie nam mi :) gadac nam sie nie chce o tym ale sluchac tez fart to wasza strona jedna rzecz ktora wam sie udala szkoda mi tylko ludzi graczy ktorzy jednak zostali z wami bo macie bardzo wporzadku ludzi ktorzy wiedza co robia i potrafia namieszac grze ale u was sie popsuli i z tym calym systemem gry ludzie zaczeli odchodzic... niestety ale taka prawda

Żal mi jest ciebie bo niestety to co piszesz nie ma składni w ogóle.Nie miałam z tobą do czynienia nic więc sory ale trafiasz nie pod ten adres.Życzę ci powodzenia gdziekolwiek grasz i gdziekolwiek jesteś.Gracze z mojego m czyli m52 w ogóle cię nie znają ja również tak więc kolego ogranicz picie i spojrzyj trzeźwym okiem nie kompromitując się.Forum na ksi jest przeznaczone do przedstawienia określonych sytuacji co się tu dzieje a więc proponuje dobrą poradnię.Tak więc pokój bracie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Eee tam.
Mam kilku lepszych ochotnikow, ktorzy po przeczytaniu tego postu beda wiedzieli, ze chodzi o nich :D

A wracajac do sytuacji na swiecie ksi (zgodnie z regulaminem :p) chcialam powiedziec, ze zrobilo sie dosc nudnw. Wiecznie te samwe "geby", te same wojny. Nie lubie monogamii :p
 
Do góry