Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a tak pozatym tom74 co robi z dse za plotem? a kredka adze kredki wtyka w tyly... widzisz ???
jw. redzia napisała
zachowałeś się totalnie nie fair jakw stosunku do naszego sojuszu - ale również byłego ( z pozostałą 3 muszkieterów) - bo zostawić tyle szarych miast - koledzy z byłego sojuszu mieli co robić
a w/w cytat jak już zacząłeś pisać - to określ się jaśniej
co ci nie pasi w DSE, tomie, redce i mnie
kochanie moje jak moge tak napisac zadne te same moga mi obciagnac na twoim widowku wiec zadne te same:p
--> forum dewiacji seksualnych - to sorki - ale to nie tutaj - szukaj z końcówką ...... sex, itp. :)- tam znajdziesz podatny grunt do rozmów- i też "kredki w tyły" ( i nie tylko kredki) - hehehehe
Arch0n - troszkę kultury, złość aż kipi w tobie - nikt Ci nie kazał konta kasować
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oj Archon, Archon, haha.

Redzia, Aga - dajcie im przynajmniej namiastke przynaleznosci do naszej familii. Nie widzicie, ze chlopaki cierpia? :p
Pierw skasowali konta, a teraz pluja sobie pod nozki, biedactwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Nie jestem z Tomem za płotem jestem z nim od początku razem zaczynalismy w ET i nigdy nawet jak bylismy gdzie indziej zawsze trzymaliśmy się razem , to normalne zasady on jest dla mnie bratem i nigdy nie walczył bym przeciwko niemu, trzeba mieć zasady.
Rzekłem AvE JA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ok zgadzam się ale dlaczego czytam ze mamy jakies układy, gramy nie fer , oszukujemy. Domie manie niewinności, sprawa jest i nikt ze Stars nie zamiata pod dywan, nasi gracze sami sprawdzali i też antyklony zostały przesunięte. Nie oskarżamy nikogo z niepowodzenia zdarza.

Dark, to normalna sytuacja jak się przegrywa;) Jak widzisz porażka mocno boli. To ona powoduje, że wszelkimi sposobami szuka się winnych, a przeciwników posądza się o oszustwa, machlojki i inne przekręty.
 

DeletedUser

Guest
stare wlt wiadomo jakie bylo tylko szaraki przejmuja lub na masowke bo tylko to umia jedynie xyrtian jak pomylilem to sorki ale to jest bardzo dobry gracz od was no albo agi sie pytali czy moga smiechu warte:) dse ja cie rozumiem ale w taki sposob gry nie ma na tym swiecie kazdy wie ze wojtan sie sprzedaje jak chorongiefka na prawo i lewo a ludzie nadal graja z wami i jaki jest tu sens ??? bo ja nie widze ja wole walczyc o cos typu wlasnie np ten cud a gdzie jest juz wiadome ze wygraliscie wiec co dalej? nic bez zgrania nikt nic nie przejmie co kolwiek przejac slyszalem jest ciezko a duzo graczy teraz jest takich typu bob budowniczy siedza na 44 morzu i dmuchaja w pompke a moze zawieje z innej strony dajcie spokoj z jednej strony jestem wkurwiony z innej sie smieje mozecie mnie olac mam to w dupie ale taki sojusz jak stars to dla mnie smiechu warte gdzie stare wlt rzadzi i rzad akademi rzadzi typu sredka hehe dajcie spokoj ludzie :) dlatego wolalem popracowac i wypic piwko w pubie niz uzerzac sie z taka ekpia

Oj Archon, Archon, haha.

Redzia, Aga - dajcie im przynajmniej namiastke przynaleznosci do naszej familii. Nie widzicie, ze chlopaki cierpia? :p
Pierw skasowali konta, a teraz pluja sobie pod nozki, biedactwa.
sluchaj ja za toba nie tesknie wiec nie wiem po co sie udzielasz...:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Powiedz Arch0nie co masz do mnie? bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.. obrażasz mnie a zero w Twoim wywodzie argumentów.. hipokrytą jesteś.. gdzie ten pub i piwko? Chyba nie na forum ksi gdzie się "użerasz" ze sredką :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A tej kupy postów gdzie tylko jest bicie piany jakoś nikt nie kasuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jestes wredna... zawsze wszystko wiesz lepiej z ulubiana agula i wszystko robicie najlepiej cos postanowicie i tak ma byc a jak bedzie bunt to juz zle i nie dobrze i ci ludzie co was pytaja czy moga atakowac no zalosny sojusz ja cie obrazam nie obrazam ja cie poprostu nie lubie i nie nawidze nie chce mi sie pisac poprawnie bez bledow nawet nie poprawiam bo mam to w dupie bo zauwazyl to kazdy ze bronic sie kazdy umie ale jak nie ma juz czym to schodzi na slownik osoby 3 i udaje przez pana google ze jest inteligenatny no normalnie burzuazja czy jak to tam sie mowi:)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No dobrze.. a po polsku? Naprawdę trudno Cię zrozumieć.. wróć do podstawówki - tam uczą ortografii, interpunkcji, składni.. serio.. w Twoim przypadku google Ci nie pomoże :) I to nie brak argumentów z mojej strony, ale dbałość o język ojczysty.
Jestem wredna gdy trzeba.. nie musisz mnie lubić.. płakać nie będę :) Ale nienawiść? Chyba psychiatra by się przydał.. troszkę luzu chłopie, nie znam Cię, a Ty nie znasz mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no i widzisz swoja inteligencje? juz schodzisz do poziomu zerowego z taka osoba jak ty nie bede nawet wchodzic w dyskusje do niczego rozmowa ta nie prowadzi wole isc na piwko jak nie wiesz co to znaczy to nie moj problem mieszkasz w lesie ok tak nieraz jest ze czlowiek rodzi sie w dupie i puzniej niewie co to toaleta sory ze masz problemy nie chcialem urazic....
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Wiesz.. o swoją inteligencję się nie martwię.. ale Ty masz poważny problem.. i jak widzę z alkoholem chyba też, bo cały czas płaczesz o tym piwie.. Poza tym czy ja Ciebie obraziłam? Nie.. a Ty po raz kolejny to robisz.. Nie będę się zniżać do Twojego poziomu, bo nie jestes dla mnie partnerem ani w grze, ani w dyskusji..
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

no aga to jak tam zyjesz? czy redka?2 konta? jak rok bawisz sie i dse?dse to chyba powinien dostac jakas nagrode za ilosc kont:)
tia.... i mam jeszcze przy tym rozdwojenie jaźni :)
jak byś mnie znał i redkę ciut więcej - niż kilka wypowiedzi na forum - to byś wiedział, iż mamy różne style pisania - ale co ja tu bęę z Toba dyskutować - coś tam się urodziło i nikt już Ciebie nie przekona - a ja tym bardziej nie mam zamiaru - bo po co :rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A Ty jeszcze nie poszedłeś na to piwo? Kompleksy tu leczysz czy o co Ci się rozchodzi wypierdku mamuta? Nie ma dzidzia konta na Ksi? Nie wie co się dzieje? A sorki festyniarzu, to ile tam szarych wioch przejąłeś? Wszystko w statach można sprawdzić, aż takim wielkim wojem to Ty nie byłeś, hehe :) Wiesz co.. idź się zrestartuj ;P bo tylko to Ci wychodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tia.... i mam jeszcze przy tym rozdwojenie jaźni :)
jak byś mnie znał i redkę ciut więcej - niż kilka wypowiedzi na forum - to byś wiedział, iż mamy różne style pisania - ale co ja tu bęę z Toba dyskutować - coś tam się urodziło i nikt już Ciebie nie przekona - a ja tym bardziej nie mam zamiaru - bo po co :rolleyes:

Te urojenia to gość ma na skutek nadmiaru alkoholu maraton chyba za długi :p. Od wczoraj go nie puszcza trzyma go jak w termosie.Czytając Arch0n twoje wypociny to powinieneś order dostać taki specjalny medal dla głupków był byś liderem.
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Arch0n - zyje i mam pompe z ciebie co soba reprezentujesz.

Nie piszcie z nim w ten sposob Troll przestanie pisac ;)

Nie karmic TROLLA przejdzie mu jak bedzie pisal sam ze soba :)
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ale osiągnął cel o którym nawet w marzeniach nie myślał
wrogowie tzn. STARS i SUPERNOVA mają jednomyślne zdanie :cool: co do pana Arch0n

ludziki w końcu w czymś jesteśmy zgodni :)

no i scorpionik i rok82 mają całkowita rację :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ale osiągnął cel o którym nawet w marzeniach nie myślał
wrogowie tzn. STARS i SUPERNOVA mają jednomyślne zdanie :cool: co do pana Arch0n

ludziki w końcu w czymś jesteśmy zgodni :)

no i scorpionik i rok82 mają całkowita rację :)

Po prostu na jego głupotę to ręce opadają. U każdego widzi niezliczoną ilość kont może to efekt uboczny, że sam skasował konto więc to już tak bym powiedziała choroba psychiczna się rozwija.Tak więc kolego prędko wszyscy ci zafundują bilet w jedną stronę do szpitala leczący takie zachowania a tym czasem pozdrowienia dla Pań ze Stars i współczuje znajomości Arch0na -Dla niego nawet 2+2=5 więc nie ma sensu tłumaczyć mu niczego bo jak grochem o ścianę..Dziwie się tylko jakim cudem on tak długo grał na ksi.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Całe szczęście to nie była długa znajomość.. Rzekłabym nawet, ze nie znam typa.. ale on zna mnie, baaa.. więcej.. on mnie nienawidzi, hahahaha.. przez internet.. hahahahaha.. No dobra.. czas się szykować do spania :D Uśmiałam się dzisiaj.. Z uśmiechem na ustach zasnę, bo dzisiaj po raz kolejny doszłam do wniosku, ze jestem ponadprzeciętnie inteligentna.. a to wszystko dzięki takim wynalazkom jak Achr0n :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Archon, co sie z Toba dzieje chlopaku?
Skonczyles gre na ksi, wiec daj juz sobie spokoj. Trzeba bylo odzywac sie jak grales, a nie teraz kiedy nie masz pojecia co sie dzieje...
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

I poleciał.. na bananie :) Szkoda, ze tak późno ;-) No nic to, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy ;) A teraz czas wracać niańczyć cudaki ;P Dark.. wiesz co masz robić i gdzie słać surowce, hahahaha :D Nawet tutaj Ci nie daruję ;P
 
Do góry