Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

masz konto na ypsilonie? Bo jeśli byś mogła to napisz do wojtana że chce wrócić tylko niech mi poda w jakim kierunku mam rzucić swoje miasto :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Na ksi chcesz wrocic czy isc na ypsilon? Moge Ci linka z zaproszeniem wyslac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

możesz mi wysłać linka do Ksi a natomiast jeśli chodzi o granie to pewnie na ypsilon bo ze starymi druhami wolę grać :) już napisałem do nich także już nie musisz :) początkowo od przedwczoraj jestem na phi ale poprzestane na 600 pkt i ładuje na ypsilon bo tam będzie przytulnie ;D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Pozdrowienia dla KOLEGÓW z KM :))) dziękuję za taką ilość ataków (bagatela, koło 300 tylko) i 2 blaszki obrońcy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

dawno mnie tutaj nie było :)
widzę że sporo ludzi na Ypsilona się przeniosło znaczy się zrobiłem dobry krok:D
 

DeletedUser11124

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ze wzgledu na sprawy osobiste niestety musze zakonczyc przygode z GREPOLIS. Dziekuje wszystkim graczom z VIRIBUS UNITIS szczegolnie Gileadowi, Elimelkowi, Adikowi, Peji, Nugonowi i reszcie zalogi za wspaniala wspolprace... Dzieki chlopaki ze moglem na was liczyc o kazdej porze dania i godzinie, dziekuje tez graczom z NUNTIUS LETUM za wspolna wspolprace Retryk, Xartan, Ptaku, Visibility (Smary) no i reszcie graczom bez ktorych nasze sojusze nie byly by takie wspaniale i bez ktorych nie osiognol bym takich wynikow jakie posiadalem na swoim koncie, KM i INVU za to ze prubowalismy lecz nie udalo sie zwyciezyc nad STARS, ktorzy stworzyli naprawde swietny zespol, Gratuluje zwyciestwa ... moze sie jeszcze spotkamy na innym swiecie POWODZENIA!
-lomza
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ojjj szkoda, że uciekasz z Ksi. Na tyle, na ile Cię poznałam, to jesteś uparty, skuteczny, oddany sprawom sojuszu.
Ja też mykam na urlop, ale zamierzam wrócić i dalej realizować swój cel na Ksi. Moi ostatni agresorzy strzeżcie się!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Powodzenia w realu i do zobaczenia na innych swiatach :)
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

szkoda brachu ze odchodzisz,ale kazdy z nas kiedys porzuci grepo,wiem ze to tylko gra ale milo bylo cie poznac,powodzenia ,moze sie kiedys znow spotakmy,grepo to nie tylko gra,przybliza ludzi,uczy lojalnosci,pomagania innym itd,pozdrawiam marecki:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ojj.
A ostrzegalam, zeby nie wyciagac lap po nie swoje.
Biedny Lucus :rolleyes:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No cóż coś się zaczyna to i w końcu skończyć się musi.Ksi pomału zaczyna umierać choć dla wielu ten świat jest i będzie zawsze numer jeden.Dzięki Robert(lomza) za wspólną grę choć chyba jeszcze poklikamy na Ypsilon trochę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dzieki wszystkim zarowno "wrogom" jak i "swoim" za ponad rok wspolnej gry na KSI - powodzenia i udanej dalszej gry na KSI dla wszystkich :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dzieki wszystkim zarowno "wrogom" jak i "swoim" za ponad rok wspolnej gry na KSI - powodzenia i udanej dalszej gry na KSI dla wszystkich :)

Oj proszę Cię, nie rób mi tego :( Liczyłam na rewanż po ostatniej nieudanej waszej akcji, a tu nic??? Jestem zwiedziona.

Wobec takiego obrotu zdarzeń po zrealizowaniu swojego celu (o którym wiedzą niektóre osoby) , ja także zrezygnuję z gry na Ksi :( W końcu grę tu kończy mój cel nr 1.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Princesso jak to się stało że znalazłaś się po ciemnej stronie mocy? A jeszcze niedawno byłaś gwiazdką, jedną z nas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Gwiazdka nie jestem juz od dawna jak nie zauwazyles :rolleyes:

Jak znalazlam sie po ciemnej stronie mocy? hmm... a kto oparlby sie slodkiemu Retrykowi? :cool:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Gwiazdka nie jestem juz od dawna jak nie zauwazyles :rolleyes:

Jak znalazlam sie po ciemnej stronie mocy? hmm... a kto oparlby sie slodkiemu Retrykowi? :cool:


he??? co złego to nie ja... :>
Poza tym zawsze to lepiej w soju gdzie 5% jest nieaktywnych a nie 80% xDD
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No no nie doceniasz Retryczku swoich wrogów. Co Ty możesz wiedzieć na ten temat ???
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No oki Matro... rozumiem Twoją gorycz... 5% to rozgrzewka...

Pójdźmy bardziej na żywioł 40% :> przy takim układzie juz mozna robić niezłą imprezkę xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

zrobiłem sobie sentymentalną podróż w przeszłość i przeczytałem pierwsze 50 ekranów tego wątku :D

Z osób które wypowiadały się u zarania dziejów tego świata tylko Retyk gra do dzisiaj. Moi forumowi ziomkowie z dawnego BSE: shaggi i Varlord już dawno opuścili ten świat :* Kiedyś, gdy tworzyły się sojusze I czy II generacji, to się działo, nie to co teraz. I forumowych spamerów było więcej ;)

Co do aktywności w Starsach, to kto wie czy gracze widmo nie poszli po rozum do głowy i nie rzucili tego nałogu w cholerę, w końcu cuda dawno pobudowane, można spokojnie spocząć na lurach. A nie tak jak my - idioci dalej tu tkwimy nie wiadomo po co :)
 
Do góry