Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Co do aktywności w Starsach, to kto wie czy gracze widmo nie poszli po rozum do głowy i nie rzucili tego nałogu w cholerę, w końcu cuda dawno pobudowane, można spokojnie spocząć na lurach. A nie tak jak my - idioci dalej tu tkwimy nie wiadomo po co :)


Nie poszli po rozum... Po prostu olali ten świat, Przerzucili się na Ypsilon i tam regularnie im nie idzie :D:D
Niestety ale nikogo nie nabiorą drugi raz na te same sztuczki
(nawet wielkie Osoby na KSI na ypsie tracą wioseczki) xD

A co do "Kiedyś, gdy tworzyły się sojusze I czy II generacji, to się działo"
To były czasy gdy pewne Czarne istoty nie miały władzy, świat był piękny dynamiczny, i zmienny, :> a potem nastała Światłość i stagnacja xDD
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oj Retryku, czyżbym w Twojej wypowiedzi wyczuwała gorycz, zwątpienie i niezadowolenie?
Nie załamuj się, głowa do góry. Marudzisz tu jak stary i spracowany dziadziuś.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

[...]Marudzisz tu jak stary i spracowany dziadziuś.[...]

stary ... NIEEE..

Ale tak spracowany...
10-16h dziennie w pracy(grepolis w pracy działa) + jeszcze 3-5h w domku na kompie, więc często sypiam po 2-3h na dobę, lub raz na dwa trzy dni...
:mad:
I tak po ponad roku, czyli od początku zabawy z grepolis


co do goryczy i reszty... hm.. nie... Pokazałem na Ypsilonie że czarne istoty to Lesserki i już...
Niby oh ah, ale jak przyszło co do czego to festynami sie maista nie wybroniło, NA KSI też tak miało być ale "restarcik"

Został Tylko stary dobry wróg Tomek :] jedyny który jest równie uparty jak ja xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

10-16h dziennie w pracy(grepolis w pracy działa) + jeszcze 3-5h w domku na kompie, więc często sypiam po 2-3h na dobę, lub raz na dwa trzy dni...

teraz już wiemy czemu Ty prowadzisz w Olimpiadzie :p

Prawda jest taka, że bez festynów nie ma mowy o wyciągnięciu wysokiego poziom kultury. Na samych PW konto rozwija się wolniej niż na mixie PW+festyn. Także nie ma co hejtować festyniaży bo wiedzą co robią.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tak czy owak festyn to festyn...

jest sporog raczy którzy bez festynów osiagneli szczyt,,,..

festyn to droga na szczyt,i to taka,żałosna
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

tak czy owak festyn to festyn...

jest sporog raczy którzy bez festynów osiagneli szczyt,,,..

festyn to droga na szczyt,i to taka,żałosna
festyn festynem pozatym jeśli coś sie mówi trzeba być w porzadku tzn niezarzucać coś komuś z innego sojuszu jeśli we własnym ogrutku ma sie to samo (festyniarzy) to na tyle i dajcie se spokuj z takimi wypowiedziamy bo az wstyd a mi buzie rozrywa ze śmiechu
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

śmiech to zdrowie :>

pozatym rzeczą wiadomą jest że nie da się decydowac za innych, (czy festynią czy nie) każdy gra na swój sposób...
Ja jestem przeciwnikiem festynów...
Ale tak sam je robię? gdyż obecnie na KSI inaczej ptk na miasto zdobyć nie sposób... I tyle.. jak to się mawia,
konieczonośc?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk poczytaj siebie ze zrozumieniem :) schyl sie a ściana sama cię znajdzie ty jesteś chory i to poważnie ujadasz jak psychol jak graliśmy wszyscy na KSI byłeś nikim zresztą tak jak teraz więc walcz z szarymi miastami i zbieraj swoje znaczki i weź może wolne stary ty jesteś uzależniony .
Popatrz kołku na moje logo dla ciebie nieosiągalne a dla mnie to chwilka więc daruj sobie tu każdy robi festyny i ty też sam mi to kiedyś pisałeś od tego z mózgu zrobił ci sie kisiel.
Wyobraź sobie kim jesteś bez tej gry rozejrzyj się nawet twój pies popełnił samobójstwo :) hehehehehhehe
Dzieciaku głupi byłeś i głupi umrzesz bywaj ja wole cieszyć się życiem jest lato tyle mozliwości gnij w greposławie złozymi ci się na pomnik "wirtualny"
Zamykam ten świat zreszta Ypsilon to mój ostatni kończe z ta grą jak patrze na Retryka powinieniem już skończyc dawno , przecierz to zwykły zombi który oddaje ekstremalia w termos :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Cóż Darku ja jestem w pełni zdrowy,, (żółte papiery oddałemkoledze) ^^
Moze i lubię pograć cóż, taką mam naturę...
- Ale faktem jest że to nie o mnie chodzi opinnia rodemz Rynsztoku :> więc wybacz...
Kończysz... uff to dobrze, w końcu te światy odetchną świeżym powietrzem, a nie Twoimi wyziewami, :>

"świat do głupich należy, bo mądrzy sie nie wychylają" Jak to mawiał Pewien Mądry człwoiek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Może wtedy coś ugrasz a tak jedynie poczujesz zapach zwycięstwa , samo zwycięstwo to obce ci uczucie
Bywaj Zombi
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

MUZZZGGGGGGG... A nie Sory to nie U Ciebie ^^ u Ciebie Tylko wioski mozna zabrać :p

:>
A tymczasem wracam bić szaraki zmym Boskim Morale ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No i mamy duży ferment na serwerze.

Wasza wersja wydarzeń Retryku to zapewne słuszna kara za domniemane multikonta, nasza - podejrzane działania supportu, w równie podejrzanych okolicznościach. Fakt faktem Ksi coraz bardziej się wyludnia, za niedługo nie będzie komu kupować złota, bo nikt nie będzie walczył.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ZA NIC BAN NIE DAJĄ... ;. no chyba że bym miał w sojusuz kogoś z supportu ^__^ ale nie mamy, w porównaniu do was ^^

z resztą Tomek miał opisane za co dostał bana, ale pewnie się nie pochwali ^^
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

retryk zapytaj swojego kolesia za co to ci powie pozatym ma wyje..ne na taka gre gdzie wszedzie tylko są znajomosci po 1 bana dostaje sie na 5 dni ! tak czy sie myle? ja miałem 5 pełne dni i 15 godzi!!! jak ktoś pilnuje reguł to niech ich sam przeszczega! po drugie zarzut grania z jednego serwera absurd kompletny bo skad moge wiedziec ze druga osoba tez korzysta z tego samego łacza? a co najlepsze to robiła to od poczatku istnienia ksi a na dodatek była moim wrogiem :):) gdzie tu logiga jest a po 3 fakt mialem kato jednej osoby tydzien az przejołem szaraki wtedy ale gdy sprowadziłem cudowna graczke ze świata alfy to jej oddałem to kąto i od 3 tygodni grała samodzielnie . Co do przejec miast NL to teraz maja pole do popisu tyle szarych miasto do przejecia a i wrescie retryczku zajołes moje miasto a myślalem ze umiesz tylko czytać świerszczyki dla dorosłych i sprzedawać prezerwatywy :) jednak sie myliłem i ty niepisz nic tam o regułach gry i tak dalej bo ty ich nieznasz niemoze taka osoba jak ty ich miec chyba niemusze przypominać co mam na myśłi bo nieraz to ci mówiłem za co nienawidze takich jak ty to na tyle a nie jeszcze co najwazniesze drodzy pracownicy grepo niestraszcie banem globalnym gdyz jestescie smieszni zwlaszcza ten pan jakis kesaj czy jak tam sie zwie nawet niepamietam bo jak słysze ta ksywke to odrazu jestem za aborcja
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No Skoro Tomku perm Tobie się szykuje to trzeba było miasto na otarcie łez wziąśc, acz ubolewam, bo byłem gotów powalczyć z Tobą o miasto w równych szansach...

Regulamin znam... Ba, kila razy dostałem wersety owego regulaminu, i proźby o przestrzeganie go ^^
tu screen...
babana.png
^__^

cóż, widzisz, ja wiem za co ja dostałem bana, cóż zdarza się.... tak to jest jak się mi znudziło przełacznacznie kont na serwerze proxy, i bez tego granie, a potem o_O Ban... xDD ^__^

Pozatym Tomku mozesz odwołać się wyżej, mozesz przezcież postraszyć pisemkiem z urzędu... ;p ale cóż, nie ma co straszyć skoro są dowody zbrodni ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

O i forum ruszylo. W koncu jest co przeczytac.

Ban to ban tomku i niema na to zadnych wymowek. Nie nawidze oszukiwania i dlatego gram w porzadku.

Czytajac twoje wypowiedzi DSE to mozna stwierdzic ze sam masz cos nie tak pod ta kopulka. Wyluzuj chlopie bo ci jeszcze zylka peknie. To tylko gra a traktujesz jak tak jak by byla twoim swiatem.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tiaaa... ruszyło... kilka postów do przodu... Niestety Dario.. ;p wieje nudą czy na grze czy na forum... ;p

Nie am kogo atakować prawie już, bo wszyscy nie aktywni... ;] acz farming nieaktywnych wiosek pełnych ogni chyba nigdy się nie znudzi ^__^

(Tomku dasz mi listę swoich offowych miast z m54?) bo szkoda mi harpi na skanowanie)
 
Do góry