Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11124

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widze ze jeszcze sie bawicie na tym swiecie co niektorzy :)
p.s Retryku moje wioski tez pewnie farmisz:p wkoncu troche tych ogni tam mialem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Twoje to juz dawno sfarmione.

Lipa polega na tym ze za duzo jest szarych miast i nawet jak sie jedno straci to do okola jest mnostwo innych, ktore mozna wziamian wziasc. Dopoki taki stan sie utrzyma to nie bedzie gry. Lecz jak to sie skonczy to trzeba bedzie zabierac miasta od starsow i zabawa znowu sie zacznie. Moze jakis moderator swiata nam pomoze i usunie wszystkie szaraki???
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Widze ze jeszcze sie bawicie na tym swiecie co niektorzy :)
p.s Retryku moje wioski tez pewnie farmisz:p wkoncu troche tych ogni tam mialem...

O żesz kurka... Robciuuu o_Ooooo <szok termiczny>

eeea....... ten co do Twoich wiosek, to no...eeee.. no kurde, bana dostałem za multikonto... :p nie chcieli uwierzyć, że jesteś moim wspoł-lokatorem :{
 

DeletedUser15489

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

O łomża się odezwał, kupę lat. Napisz coś na gg :)
A co do sytuacji związanej z tomem, to faktycznie jest coś nie fajnie. Ban banem, za coś był, ale forma odpowiedzi supportu i straszenie banem globalnym jest żenujące.
 

DeletedUser15489

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oby tak było.
O swoje trzeba walczyć
Ja sam Twoim kosztem przejąłem kilka miast. Ja będzie trzeba to się odda, nie zależy mi na tym :)
Bardziej zależy mi na jak największej ilości graczy aktywnych, żebyśmy się nie zanudzili i dalej sobie rywalizowali. Inaczej to przyjdzie pora zwijać manatki i spadać z tej gry :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ta zwrócą koszta.. ^__^ Bajka godna podziwu...
Powiedz mi czemu mieli by zwracać Tobie kasę którą wydałeś na rozrywkę... świadomie przeznaczałeś na opcje premium, wiedząc ze są one Tylko czasowe!!!

W takim wypadku jedynie zrozumiałbym chęć na odzyskanie monet niewykorzystanych... ] a nie tych wydanych w całokształcie gry... Wybacz Tomku, ale nikt normalny kto zna choć trochę mechanizmy rynkowe, nie uwierzy w bajkę o "zwrocie kosztów"

A poza tym w asortymencie mam też napoje (PEPSI) słodycze, papierosy i sporo prasy dla ludzi znających ortografię ^___^

A teraz idź być pokrzywdzonym gdzie indziej... Ja swoje bany odsiedziałem i nie nie marudzę... xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ten świat to już chyba umarł... ;]
i ostatnie podrygi już zalicza... :>

ledwo +500 graczy jeszcze na grpeostatsie widnieje, (pwnie z połowa ich nieaktywnych jest) więc lada moment nam zamkną świat :O
 

DeletedUser17195

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

nic nie umarło, ja dopiero się rozkręcam:)
ten świat to już chyba umarł... ;]
i ostatnie podrygi już zalicza... :>

ledwo +500 graczy jeszcze na grpeostatsie widnieje, (pwnie z połowa ich nieaktywnych jest) więc lada moment nam zamkną świat :O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

minęły 4 miesiące na serwerze 328 graczy, a więc zamykanie świata tuż tuż :/
 

DeletedUser18820

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Już zaczeło się odliczanie do zamknięcia świata , niecały miesiąc będzie można pograć na świecie KSI .
Wielka szkoda że ten świat zamykają .
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

hm.. 23 dni jeszcze.. toż to nic. przy stażu ponad 2 lata gry na tym swiecie... ;}

ale cóż... kiedys trza odpocząć... :O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dziękuję za wspólną grę na tym świecie. Oraz gratuluje wygrania świata przez Stars
 

DeletedUser13607

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

szkoda tego świata :( też kiedyś tu grałem :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ksi to był piękny, cudowny świat. Nie grałam na lepszym.
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ku woli przypomienia, jakby ktoś chciał zerknąć- stare screeny:
84591934.jpg

59432410.jpg

10130695.jpg

26352589.jpg
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

To strasznie stare scriny :) gdzie Ty je chowałeś tyle czasu?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a to widzisz
nieczytelne daty

fajnie, że dajesz scriny, mój ukochany świat, coś koło setki polis :) było ;)
 

DeletedUser12779

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Mam nadzieję że parę starych wyjadaczy z Ksi jeszcze spotkam na innych światach:)..Pozdro dla Starsów.....i ich licznych wrogów:)
 
Do góry