Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak to nie? xD Ja tam nie zamierzam się zapuścić jak na ecie, co to byłem z 14h dziennie ;P
 

DeletedUser

Guest
Narazie ciężko coś powiedzieć o sojuszach .... nie wydaję mi się żeby np. taki sojusz Heroes Team zdominował tym światem . ... chociaż kto wie jak to się potoczy?
 

DeletedUser

Guest
Ja tu gram pierwszy raz w zyciu wiec gdyby ktos mogl mi cos podpowiedziec na temat ogolu to bym byl wdzieczny
 

DeletedUser

Guest
Ja tam powoli zaznajamiam się z systemem 2.0 ;D I pod względem wyglądu jest fajny ale pod względem paru rzeczy to wolałem starą wersje xD
 

DeletedUser

Guest
v2.0 jest nie dopracowana pod telefon =)
Gdy chcę np. wybudować akademie to mi otwiera jakieś miasta (bo mapa jest pod oknem).
 

DeletedUser

Guest
Wersja 2.0 jest lepiej przystosowana do chatu , trochę ciężko się połapać z wyskakującymi okienkami , ale można się przyzwyczaić .
 

DeletedUser

Guest
Na razie rozwijam się widać najlepiej na wyspie xD Szybko awansuje w górę więc mam nadzieję że będzie spoko ;D
 

DeletedUser

Guest
Oby ;D Mam nadzieję że tym razem będę miał więcej przyjaciół niż wrogów ;)
 

DeletedUser

Guest
uchonokia napisał:
to się rozwijaj może podbijemy świat :)

Hola hola, myślicie, że to będzie takie łatwe. W końcu nie jeden będzie chciał się dostać do "świata bohaterów" :)
 

DeletedUser

Guest
Kurde balans...
Grałem rok temu na grepolis i nie mogę się połapać w obecnej wersji :)

Pozdrawiam wszytkich :)
 

DeletedUser

Guest
Już wiem, że trzeba wykazać się ogromną cierpliwością oczekując na reakcję gry :)
 

DeletedUser

Guest
Tak zauważyłem ze jak w dzień jako tak gra była płynna tak teraz (pod naporem graczy?) potrafi się przyciąć ;D
 

DeletedUser

Guest
Przyciąć? Przed chwilą nie widziałem połowy rzeczy ze stronki, a teraz to nawet na główną stronę nie mogę wejść :(
 

DeletedUser

Guest
Ja mam widać wystarczająco dobry internet ze jeszcze, jakoś wytrzymuje bez większych usunięć czegoś :p
Ale to trochę uciążliwe jak klikam na wioskę by wziąć łup a tu się tnie i czekać trzeba xD
 

DeletedUser

Guest
Troszku jestem poirytowany, dostałem na email zachętę
Antyczna Grecja również potrzebuje bohaterów. Grepolis 2.0 przenosi cię w świat herosów, w którym rozwiniesz małą osadę w kwitnące miasto-państwo i stworzysz potężną armię. Gotów?
Udoskonalona grafika z najwyższej półki
No ja gotów jestem :D
 

DeletedUser

Guest
No i grepolis padło o_O weźcie co to ma być? Jak tu grać to ja chcę starą grafikę i działającą 24/7 grę ;)
 
Do góry