Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No to już stracił u mnie wzgląd xD Co nie znaczy że polubiłem PO ;P
 

DeletedUser

Guest
pewnie trwają prace techniczne przywracające stary system farmienia :D

moja stara szybciej sfarmi pola w tych swoich goodfarmerach niż ja zbuduję kolejny poziom akademii :cool:
(a na moim starym blaszaku z w2k flashowe farmy tną się niemiłosiernie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
no sorki ale wczoraj to była masakra z grepolis i jak tu podbić świat :)
 

DeletedUser

Guest
Guten Morgen.

Witam Wszystkich i ja.
Mam nadzieję że miło nam się będzie tutaj rozmawiało i oczywiście grało.

Pozdrawiam
Domin
 

DeletedUser

Guest
Zapowiada się coraz fajniej ;) Przed chwilą to już kompletnie mi gra coś pochrzaniła i wywaliła masę mini wysepek zamiast grepolis(odśwież na szczęście pomogło) xD
 

DeletedUser

Guest
u mnie dziś wszystko na luzie chodzi, błędów żadnych nie ma... No chyba że mi pokazuje że ktoś na forum napisał a nikt nie pisał xd
 

DeletedUser

Guest
Siemka dopiero zaczynam przygodę z Grepolis i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba :)
 

DeletedUser

Guest
Na razie widzę że przegrywam czasowo ale jak zacznie się przejmowanie miast to pewnie dogonię czołówkę ;)
 

DeletedUser

Guest
No i zaczęły się ataki. Może dzięki temu temat bardziej będzie na temat i trochę się rozrusza :)
 

DeletedUser

Guest
U mnie na razie (jak już pisałem mam 2 dni poślizgu) jeszcze jest ochrona u ludzi ;P
 

DeletedUser

Guest
Sojusze

Troszkę irytują mnie zaproszenia do sojuszy. Jest zaproszenie, wchodzę na profil a tam echo. Nie wiadomo kto jest kim i komu odpisać lub zadać pytanie.
Mam już swoje typy sojuszy do których za nic nie dołączę :) Postawiłem na selekcję negatywną :)
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej dojść do pierwszego lepszego sojuszu i jeżeli widać będzie, ze jest do kitu przejść do takiego już zorganizowanego (pojawią się takowe za tydzień/dwa) ;)
 

DeletedUser

Guest
Albo wybrać sojusz który ma:

- Dużo pkt.
- Nie za dużo graczy
- Wysoką średnią pkt. na gracza

Ja tak zrobiłem i cieszę się z wyboru.
 

DeletedUser

Guest
jeszcze jednej rzeczy zapomniałeś sora: -blisko swojego miasta. bo jak ty będziesz na M70 a twój sojusz na M2 to wiele ci nie pomoże ;P
 

DeletedUser

Guest
Przecież na początku każdy jest blisko siebie :)

A jak sądzicie, jaki sojusz ma największe szanse na objęcie władzy?
 
Do góry