Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Fighting Recidivism, War Devils, TOLOSA, Adeptus Astartes, ELITE TEAM. Na dzisiaj wyglądają na najlepsze sojusze ;P
 

DeletedUser

Guest
;)

witam wszystkich:D jestem nowy i nie za bardzo jeszcze się orientuje ale wcześniej grałem trochę w plemiona więc nie powinienem mieć trudności z przyswojeniem nowej gry ;))
 

DeletedUser

Guest
Ładnie TOLOSA na razie najlepszymi agresorami. Zobaczymy jak to dalej będzie.
 

DeletedUser9664

Guest
Witam.
Stary wyga z delty, mało znany ;]

Na razie serwer powiem... grzecznie, lepiej wychodzi skubać wsie niż graczy... ;]

niestety wraz z sojuszem trafiliśmy w najgorsze miejsce M64 (piekło na wodzie:eek: ) Ale tylko zejdzie sąsiadom ochronka (zaciera rączki) tez będziemy walczyć o Sławę ;], a przynajmniej wyryjemy swe imię w pamięci wrogów ;]

Ku chwale Zakonowi ;]
 

DeletedUser4387

Guest
Tak...TOLOSA posiada pewną przewagę.Z czasem sami się o tym przekonacie :D
Tutaj nie trafił nikt z przypadku.Większość graczy grała razem na innych światach.Teraz trzeba tylko dobrze to wszystko poukładać:D:D
 

DeletedUser

Guest
Narazie ciekawie to wygląda ;d Rzeczywiście TOLOSA ma przewagę z pkt. ataku.... ale kto wie jak to się potoczy? dowiemy się tego w późniejszym etapie gry ;d widzę tam kilku dobrych graczy ze świata ETA i JOTA. :)
 

DeletedUser6946

Guest
Witam :)
No fakt TOLOSA znacznie prowadzi ;)
Ale wszystko okaże się za kilka dni, tygodni :)
ja mam w ataku tylko ponad 20 ;/
cała wyspa już czysta więc jak będą statki to się zacznie...
w Adeptus Astartes także jest trochę doświadczonych graczy - ja tam też jestem pod innym nickiem ;)
Kto grał na delcie wie kto to jest Mruwkaa1 - mruwka :)
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Tak TOLOSA Ma przewagę pod względem ilości dobrych graczy. Ale zapewne niedługo zacznie się to zmieniać ;D
 

DeletedUser

Guest
witam witam wreszcie zawitałem na jakimś świecie hmm trochę się zmieniło od czasu mojego ostatniego świata theta teraz bardziej się taktykę zmieni m.in przez ten nowy system farmienia trochę kiepsko bo to ułatwienie dla noobów
 

DeletedUser

Guest
Tak bywa mi też tak lekko to nie przypadło do gustu ale nie jest takie złe :p Noobki mają łatwiej ale ty też masz łatwiej xD
 

DeletedUser

Guest
ja już 3 farmę bedę podbijaj kurna wkurzyło mnie to , że trzeba zrobić x woja by podbić następną wioskę ;/ właściwie po co mi teraz szermierze jak nie muszę farmić xD
 

DeletedUser

Guest
Hmm do obrony? xD Ja tam 5 wyruszyłem przejąć ;) I dalej czekam aż ochrona się skończy początkowa...
 

DeletedUser

Guest
no ja raczej preferuję inny styl :) no wiesz ja dopiero wczoraj gdzieś o 17 rozpocząłem gre :)
 

DeletedUser

Guest
ten nowy bój jest bardzo interesujący Hades chyba go wybiorę zamiast Posejdona :)
 

DeletedUser4387

Guest
Tak TOLOSA Ma przewagę pod względem ilości dobrych graczy. Ale zapewne niedługo zacznie się to zmieniać ;D

Niby dlaczego tak myślisz?
Raczej wątpię aby czołowi gracze od nas odeszli,co lepsze zainteresowanie naszym sojuszem jest coraz większe.Dla Mnie ma żadnej różnicy czy koleś ma 2000 pkt czy 300 pkt.Do sojuszu trafiają gracze znani,tacy którzy grali z nami wcześniej.Jeżeli ktoś patrzy na ilość pkt. ogólnych to nie zna realiów Grepo:D
 

DeletedUser

Guest
punkty to nie wszystko chociaż aktywny gracz nie będzie ich miał najmniej;d Tutaj liczy się też odległość od reszty sojuszu . ;d bo tak to samemu za dużo się nie zdziała .
 
Do góry