Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
właśnie coś mi resetuję logowanie jak świat wybieram ;p kurna , a chcę zbadać hopki :D
 

DeletedUser

Guest
Ehh dopiero od jutra b/d mógł atakować ludzi na wyspie ;P Ale widzę ze aktualnie na swoim morzu jestem już 2 ;)
 

DeletedUser

Guest
pkt się nie liczą tylko wojsko :D które jesteś może to jak zrobię ogniki to się wybiorę ^^
 

DeletedUser

Guest
Zanim ogniki zrobisz to ja już pewnie flotę b/d mieć. Nie bój się armię też mam ;)
 

DeletedUser

Guest
no wiesz wczoraj zaczałem , a już mało nas w pkt dzieli , a ja nie jestem punktowcem to tylko efekt uboczny mojej armii :D
 

DeletedUser

Guest
Na początku wszystko wydaje się ze "mało dzieli" a z czasem widać ze jest inaczej ;D Na grepostats widać że pierwsze 2 dni to idą pkt. szybciej niż w kolejne dni ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no to się okaże jak cię nie zjadą i pokażesz swoje umiejętności to czemu nie :)
 

DeletedUser

Guest
Na ecie już się wykazałem, aktualnie gram bardziej rozrywkowo( patrz: mnie czasu spędzam przed grą). Ale mam nadzieję że sobie poradzę ;D
 

DeletedUser

Guest
Bo większość na NY poszła i przez to, że te dwa światy są Tandemowe tak tutaj pustkami świeci.

A poza tym teraz to nie ma co pisać. Dopiero później zaczną się jakieś większe wojny i wtedy będzie o czym gadać.

Dla mnie to lepiej, że jest mniej graczy, mniejsza szansa na przeciążenie serwera i łatwiej dostać się do "świata bohaterów"
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieje ze pozniej sie to rozkreci.. i tak pewnie bardzo duzo osob odejdzie i nie bedzie gralo..
 

DeletedUser

Guest
Nie mam pojęcia. Dobra wreszcie mogę atakować ;D W końcu nabiję pkt. walki ;P
 

DeletedUser4387

Guest
Co się ma dziać ciekawego.Początek serwera dopiero.Niech się zaczną pierwsze przejęcia...wtedy będzie coś się działo.Na razie przeraża mnie ilość paktów co nie których sojuszy.No cóż każdy ma swój sposób na rozwój swojego plemienia.

Co do ilości dobrych graczy to mogę mówić tylko za siebie.Na Ksi jest czołówka Ety.Są też inni czołowi gracze z innych światów.Gracze nie decydują o atrakcyjności danego świata.Mam nadzieje że na tym świecie nie wytworzy się zbyt szybko pozycja patowa.Miejmy nadzieje że czołowe sojusze trochę powalczą ze sobą.
 

DeletedUser

Guest
te wioski rolnicze mnie przerażają wcześniej wyciągałem więcej z ich farmienia niż klikania co 5 minut po głupie 20 każdego surowca ;/ do tego rozbudowałem wieś na 3 lvl i by pozyskać 4 hoplitów zabiera 12h na następne żądanie i powyżej 40 morali wioski ;/
 
Do góry