Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ehhh ja dopiero pierwszy raz w to pykam tak to tylko plemiona ;/ W surke tak do 10 poziomu na początek ?
 

DeletedUser

Guest
:)

heh no fajny ;p

Ja tak już farmie moich wrogów na wyspie a nie mam ich duzo i mi przypływa duzo surki :) hehe
dobrze mi idzie na tym servie :D:D
 

DeletedUser

Guest
A mi tak sobie idzie. No ale ja nie gram teraz tak maniacko jak kiedyś ;D
 

DeletedUser

Guest
Ja za to gram dużo bardziej maniacko niż na swoim pierwszym świecie. I idzie mi dość nieźle :) Przynajmnie tak sądze:)
 

DeletedUser

Guest
No sojusz to mi się trafił extra :D Teraz to szykuję się do budowy budynku specjalnego i trochę podskoczę w rankingu :) Szkoda tylko, że pkt. walki mam tak mało, bo kolega wyczyścił już całą wyspę :(
 

DeletedUser

Guest
Nabijesz sobie pkt.walki później. Teraz to i tak minimalna ich ilość idzie ;D
 

DeletedUser

Guest
Widzę jedna osoba już założyła drugą wioskę. Jak dla mnie to nie opłacalne;p
 

DeletedUser

Guest
Hmm... Ciekawe.

Ale dużo bardziej opłaca się podbijać miasta, a nie zakładać.
 

DeletedUser

Guest
Na początku gry nowa wioska to wcale nie taki zły pomysł. No chyba że wolicie przejąć miasto 600 pkt. Jak nowe ma 750 ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja wole przejmować miasta ponad 1k pkt. Jeżeli chodzi o ten etap gry :)
 

DeletedUser

Guest
u mnie na wyspie widze b. dobrego kandydata na oddanie mi miasta ma 2k pkt juz rozwjia sie raczej szybko sadzac po sojuszu w jakim jest i ze wogole nie atakuje to raczej za dobrze grac nie umie tylko bawi sie w farmera
 

DeletedUser

Guest
U was też od dzisiaj wielkie liczby po przecinku na wioskach rolniczych się pojawiły? ;D
A nie już normalnie jest o_O Pewnie jakiś bug xD
 

DeletedUser

Guest
moja historia

Witam ponownie :)

Znów jestem Top1 morza 56.
Załozyłem nowy sojusz bo tamten to było cos dziwnego :) i w 2 godziny jest w top1 :) hehe zobaczcie :) Reiver Incarnation :):p
 
Do góry