Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jak najbardziej pozytywnie ;)
pozdrawiam wszystkich sąsiadów i potencjalne farmy :cool: hahah :D
 

DeletedUser

Guest
Na razie aktywność community tak mała, że świat już wygląda na martwy :D
 

DeletedUser

Guest
A mi się już podoba:D wcześniej nie grałem na 2.0 i polubiłem nowe rozwiązania ;)))
 

DeletedUser

Guest
No jak narazie ochrona iwec nie ma co gadac :)

Na Rho gram pod innym nickiem :)
 

DeletedUser

Guest
Jak wielu innych;p mój nick był zajęty niestety;/ Ochronka szybko zleci:) współczuje graczom którzy będą musieli zaczynać od nowa gry stracą jedyna osade :D Mam nadzieje ze wszyscy beda sie szybko rozwijac:)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze ze cie znam bo tak to odrazu pocisk by na mnie byl ;D (troche do sb mamy:)
 

DeletedUser

Guest
No ale nie wszyscy maja takie szczescie^^ niech już minie te 5 dni xD
 

DeletedUser

Guest
Nie no jeszcze ja mam tylko 6 szermierzy musze zbadac prockow i bedzie giteS
 

DeletedUser

Guest
hehe ja juz pladruje 4 wioski:D i czas chyba hoplitow na 5 robic:)
 

DeletedUser

Guest
:))) dasz rade;p uwazaj na bunty heheh. Nie ktorzy juz prawie po 1.5k pkt maja...maniaki na zlocie:D
 

DeletedUser

Guest
Ja na omi mam 2100 tys pkt i akademia na 20 lvl sie robi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10755

Guest
chwalicie się i chwalicie zamiast pisać głupoty to poczekajcie te parę dni i pokażcie coś interesującego

adekwatnie do tematu jak myślicie które sojusze należało by wyróżnić ?
 

DeletedUser

Guest
Na tym etapie gry każdy sojusz może się jeszcze wybić , dopiero po skończeniu ochrony ustabilizuje się czołówka ;)
 

DeletedUser10755

Guest
Na tym etapie gry każdy sojusz może się jeszcze wybić , dopiero po skończeniu ochrony ustabilizuje się czołówka ;)


ale jest tutaj wiele osób z różnych światów tak samo ekip więc parę sojuszy nie jest jakąś tam niewiadomą
 

DeletedUser

Guest
ale jest tutaj wiele osób z różnych światów tak samo ekip więc parę sojuszy nie jest jakąś tam niewiadomą


no dość dużo doświadczonych graczy tu gra , ja oczywiście najlepiej życzę swojemu sojuszowi , ale na razie nie ma co spekulować , czasami ktoś całkiem nowy może zagrać równie dobrze jak osoba , która gra rok ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja mysle że Hlara soj dobrze wypadnie :)

A roma chyba nie wypali

Tylko ja tak uwazam:)

Hlar mam do ciebie 21 godzin kolonem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie można jeszcze nikogo oceniać , z tych sojuszy co teraz są w topce odpadnie dużo graczy nie rozwijających się , nie ma co przesądzać ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie no jasne a ty na swojej wyspie to masz komfort nik was tam chyba nie polozy ;D
 
Do góry