Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
no nie wiem czy taki komfort , trzeba będzie szybko po ochronce ataki wbić , bo jak się spóźnię to już wioski puste będą ;)
 

DeletedUser

Guest
Kazdy bedzie chcial nabic pkt wiec kto pierwszy ten lepszy:)) i zaraz bedzie widac kto bedzie przyszla farma a kto agresorem:)
 

DeletedUser

Guest
ja to bym wolał być agresorem ;)

nie wiem pod jakim nickiem ty grasz więc nie wiem jak daleko masz do mnie / ja do ciebie ;)
 

DeletedUser

Guest
Trochę do ciebie mam ;) Ja już za nie długo spróbuję podbić 5 wioskę , ciekawe po ile ma czołówka rankingu ;p
 

DeletedUser

Guest
Czołówka??

Jeszcze dzisiaj, niebawem zacznie robić się kawaleria i jutro rano będzie zdobyta szósta wioska rolnicza
 

DeletedUser

Guest
Ech, znowu 33h w plecy względem niektórych, jak na omi... ale gonię :p
 

DeletedUser

Guest
Nie masz się co przejmować;) ludzie zaczynają grac miesiące później i są wstanie dogonić czołówkę:) Wszystko przed nami a ranking na pewno będzie się jeszcze wiele razy zmieniał:)
 

DeletedUser

Guest
Może ja kiedyś będę w topce , ale złota na razie nie używam , bo za pktami nie przepadam , to tylko dodatek ;)
 

DeletedUser

Guest
Czołówka top pokazuje jak używać złota hehe ja tez gram bez dopalacza:) to ma sprawiać frajdę i nie o pkt chodzi!:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

E coś nowego wprowadzili chciałam wysłać wiadomość to obrazek: przepisz kod ;((
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

to ja jestem botem ? :D troche mnie wkurzało, chciałam do ludzi z wyspy napisać; )
Tommy chcesz screen ?? moge cyknąć ;P
 

DeletedUser

Guest
No daj. wiem ze tylko masowe wiadomości do sojuszu są blokowane kodem ale co innego to nie wiem:) na 2.0 jestem nowicjuszem:)
 

DeletedUser

Guest
każda masowa wiadomość , nieważne czy do sojuszu czy nie jest chroniona anty-botem , przynajmniej u mnie ;)

A co do świata to postaram się być w topce Agresorów ;)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

no i znów tylko jedna wiadomość ;P
73658025.jpg
 
Do góry